Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość Katarzynaa K
a jeszcze wrozko prosze powroz mi ile bede miec dzieci i jaka plec ?? Katarzyna 4.4.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że tak cały czas piszę, ale w już tyle czekam ..a strasznie mi zależy Ja- Maria 02.03.1987 a on Nejat 29.06.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
Droga wróżko.Czy on mnie kocha,czy będzie o mnie walczył??co on o mnie myśli??Michał 06.08.1987, Marta 25.07.1991 Z góry dziekuję za wróżbe.prosze o odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
mam nadzieje,ze mnie nie opuscisz i odpowiesz na pytania, dziekuje z góry i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parchatka parchata
dziękuję za odpowiedź na pierwsze pytanie. uzupełniam imiona Urszula (7.10.78), Jacek (10.11.71) i proszę o odpowiedz czy amant ten na dłużej czy tylko chwilowo? czy to warte zachodu?... dziękuję z góry za poświęcony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiii
Wróżko proszę odpowiedz mi, już trochę czekam.... Karolina 28.01.1991 Co mnie czeka w życiu uczuciowym i czy w końcu trafie "6" w totka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz my
to może powtórzę :( kiedy urodzę dziecko 08.02.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaTortura
Acha no to ja jeszcze raz :D Adriana 06.04.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ktoś sie podszył, wiec ponawiam pytania Dominika 11.06.1985 Andrzej 18.10.1978 Czy i kiedy ciąża? Jak z moja pracą? Czy dostanę prace dobrze płatną? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"parchatka parchata" juz na dłużej! Choc nie bedziesz nigdy wewnetrznie tego pewna..tak juz jestes skonstruowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro podszyw to był no to ponawiam kasia 13.04.1989, Artur 28.11.1988 czy coś z tego będzie?? i czy wo góle w najbliższym czasie mogę na coś liczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kikiii" gry liczbowe w kratach nigdy sie nie pokazuja! zwiazki bedziesz w przeciagu roku miala 2 .. beda to rowiesnicy! nic powaznego z tego nie wyniknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiii
Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kolor23457" okaz zonie wiecej milosci i pokaz ze to ty napewno jestes tym jedynym! Ona jest osoba ktora w swoim zyciu za malo nasluchala sie komplementow i musi poczuc pelnie szczescia zeby zdecydowac sie na dziecko!...Prace zmienisz jeszcze kilka razy! chcialbys wlasny ineteres ale potencjalnego wspolnika poznasz dopiero za 4 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kasssia89" obecnie to poczatki! jesli dasz mu wiecej swobody to stworzycie szczesliwy zwiazek...macie dluga przeszlosc przed soba ale to od Twojego zachowania zalezy czy szczeliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio- mio
Pewnie sie powtórzę ze to co mi juz powiedziałaś było słuszne, dziękuję Ci bardzo, ale czy możesz mi powiedzieć czy będę miała dzieci i ile i czy będziemy szczęśliwi i czy będziemy żyć dostatnio, oraz czy w PL czy za granicą? 16.11.1982 Kasia 14.01.84 Jacek WIELKIE dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki w razie czego będę miała na uwadze to badanie - a mogłabyś jeszcze sprawdzić co mowią karty na temat mojej pracy zawodowej? będzie zmiana u ktoregoś z nas? kiedy ewentualnie i czy będzie się wiązać z przeprowadzką? bo bierzemy to pod uwagę :) a ja mam pomysł na swoją firmę ale na razie nie ma sprzyjających warunków i nie wiem czy się spełni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sussi" kobiety dopiero sie pojawia! walczyc bedzie z zazdrosci jesli dasz mu powody! ale nie bedziecie razem w przyszlosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ja tylko krociutko znowu mozesz mi tylko powiedziec czy ten koles ktorego mi wywrozylas,ze go niedlugo spotkam, to bedzie cos powazniejszego bede zakochana??czy znowu cos przelotnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka13
Witam chciałabym sie dowiedzieć czy bede miała dziecko? pierwszego maluszka stracilismy w 2 miesiacu ciaży, mimo ze bardzo długo sie staralismy, teraz znowu dlugo sie staramy i nic prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Broneczka25 " sprawdzilabys sie w kosmetologi! U Twojego meza nie widze zmian zawodowych przynajmniej nie w tym ani przyszlym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli 23
mogę zapytać się o moje życie przyszłościowe z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
26.06.1953-czy eksmisja lokatorow przebiegnie pomyslnie,czy jednak na moja niekorzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli 23
1.08.1985 Nadia i Jacek 21.01.1984 proszę o odpowiedź czy będziemy razem ?i czy będziemy mieli dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
Wróżko ,a czy on mnie kocha??bez wzbudzania w nim zazdrości nie będzie chciał odbudować naszego związku??Prosze odpowiedz mi jeszcze na te pytania:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"LaTortura" narazie musisz liczyc na rodzine jesli chodzi o finanse...te wakacje nie niasa nic obiecujacego! w zimie czeka Cie cos niespodziewanego! nie masz jeszcze za soba romansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olivia! Proszę odpowiedz na moje pytania ;) Czy zostaniemy z mężem w za granicą czy wrócimy do kraju? CZy będziemy mieć dzieci, ile kiedy? Z góry dziękuję ;) Olka 12.12.1980 Dawid 10.01.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetologii akurat pod uwagę nie brałam - raczej firmę organizującą śluby i wesela ;) poza tym trochę mnie uspokoiłaś. a Mąż nawet uśmiechnął sie na myśl o ewentualnym podwójnym szczęściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×