Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość OLiViA_venus
puk puk puk puk puk - niestety zostaniesz zwolniona z pracy i bedziesz 5 lat w dołku finansowym, za 10 lat poznasz bogatego meza ktory pomoze ci wyjsc z problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko proszę jeśli mozesz to powiedz co widzisz Dominika 11.06.1985 Andrzej 18.10.1978 Czy i kiedy ciąża? Jak z moja pracą? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
a ja????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
kasssia89 - Artur ma oko na inną. Nie jestes dla niego przeznaczona, ale za to widze ze podobasz się jakiemuś blondynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussi
Olivio,a czy on będzie walczył o mnie i czy ma inną kobiete??Prosze odpisz:(z góry dziękuję za wróżbę...masz rację co do charakterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
sussi - przykro mi ale on jest bardziej zaangazowany uczuciowo z inną kobietą chociaz ty nie jestes do konca mu obojetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk puk puk
ooo - nie jest to prawdą :-) ale mimo wszytko dziękuję i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio jak to ze mną i z tym związkiem będzie??? czekam cały czas.. przypominam Ja - Maria 02.03.1987 a on- Nejat 29.06.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
ktos sie przed chwila podszyl podemnie i pisal o bezplodnosci! ogromna bzdura!...przepraszam ze odpisuje z tak dlugim oczekiwaniem ale rozkladnie kart nie zajmuje sekundy i zalezy mi zeby sporawdzac na biuerzaco czy ktos glupot nie pisze tak jak przed chwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Wróżko to by się zgadzało ... tak właśnie myślałam ... z drugiej strony, fakt, że to może być za dużo dla mnie ... (wystraszył mnie mówiąc o dziecku) ... Powiedz mi jeszcze, czy będę miała dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
violet... - niedlugo zmienisz prace a w kartach widze ze bedziesz miała dziecko ale nie z tym partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi tylko powiedziec czy ten koles ktorego mi wywrozylas,ze go niedlugo spotkam, to bedzie cos powazniejszego bede zakochana??czy znowu cos przelotnego??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Czy moja corka Renata 04.04.88 zda egzamin -wyniki koncem sierpnia . Kiedy znajdzie prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
Anastazja ... - owszem, blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio- mio
A czy będę miała dziecko? i czy wszystko będzie ok z finansami? 16.11.82 to co mówiłaś przedtem sie zgadzało :) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 13.04.1989, tak jakby się zgadzało ;(... czy znam tego blondyna?? czy jest to osoba, którą znam długo, czy to jest jakaś nowa znajomość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
czy mozesz odpowiedziec mi juz tak dlugo czekam??? Lukasz 13.04.1981 czy bede mial dobrze platna prace i kiedy moja zona urodzi mi dziecko? data ur. mojej zony 19 maj 1982 dziekuje i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaTortura
OLiViA_venus dziękuję za wróżbę:) ale że aż 5 :P? a czy to ma znaczenie, że podałam zdrobnienie imienia :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline7929
wrozko ja tylko zapytam czy dlugo jeszcze bede czekac na tego jedynego wiesz moj wiek moj bagaz doswiadczen ito itd Ewelina 18.12.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusza123
hej;p czy moglabym prosic o wrozbe? czy moj obecny partner naprawde mnie kocha?czy widzisz mnie z nim w przyszłości? kiedy wezniemy slub? i jeszcze pytanie o moja kariere czy dostane sie na moje wymarzone studia i bede miala dobrzeplatną prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszynianka
jeszcze raz prosba czy jest wobec mnie szczery i zaangazowany tak jak ja? malgorzata 14.03.1970 Lee 29.03.1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Co u mojego syna Radosława 06.05 87 dobrego w przyszłosci ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusza123
moja data urodzenia 8.04.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Wróżko a o tych bliźniakach moich? To Twoje, czy podszywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×