Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam pracy Toruń

Jak znaleźć pracę, jak ?... bez znajomości

Polecane posty

czy są szanse na to by znaleźć pracę bez znajomości?? Za dwa tygodnie kończy mi się umowa wiem, że nie będę już tam pracowała. Po rozmowach ze znajomymi dowiedziałam się, że bez znajomości nie znajdę szybko pracy :( Jestem trochę przestraszona, ponieważ w październiku zaczyna się drugi rok studiów a studiuję zaocznie, potrzebuję na czesne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa
jest ciężko, ale prędzej czy później się uda. ja obecnie drugą pracę znalazłam przez net (oczywiście bez znajomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj szukam, wysłałam kilka cv, mam nadzieję że znajdę do października. Wszyscy trąbią o kryzysie, że problem z bezrobociem będzie coraz większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze nie spotkałam sie z uczciwą pracą przez internet, wszędzie są oszuści... te wszystkie adresy, strony wszędzie chodzi o to samo o Twoje dane i najlepiej jak najwięcej poleconych osób.. szkoda czasu o tym się rozwodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie to nie te czasu , ze znajduje sie prace po znajomosci - no chyba, ze fizyczna albo nie wymagajaca wyksztalcenia lub doswiadczenia - ja jestem juz w kolejnej i bez znajomosci tylko z ogloszen - podobnie moi znajomi - jedynie dorywcze kiedys to po znajomosci sobie zalatwialam jesli nie mozecie znjelzc pracy nie zwalajcie na to ze nie macie znajomosci tylko przyjzyjcie swi swojemu cv - czy jest dobrze napisane, jakie macie wyksztalcenie i doswiadczenie i pamietajcie, ze na kazde stanowisko zglasza sie przynajmniej kilka osob (wiem bo sama u siebie w pracy przyjmuje pracownikow) i zawsze sie wybiera tych najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa
nie wszedzie musisz sie rejestrowac! ja szukalam pracy przez net wysylajac cv na ogloszenia w ktorym pracodawca zamieszczal mail. na zadnej stronie sie nie rejestrowalam. co do uczciwosci - wszedzie mozesz trafic na nieuczciwego pracodawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZkaWalizka
Ja też szukam pracy i też w Toruniu i jest masakra jak nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZkaWalizka
A Ty, autorko topiku,znalazłaś pracę. Dopiero się zorientowałam po dacie,że topik już stary jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie w Toruniu, ale w Białymstku jest oferta na kilk astanowisk - tu jest link www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy Być może ktoś z Białegostoku zajrzy tu, to się przyda. Polecam i daję link, bo sam pracuję w tej firmie i jestem mega zadowolony. Co prawda w Piasecznie, ale firma ma swoje standardy, więc i w Białymstoku Ci co się zatrudnią, będą zadowoleni; no chyba, że ktoś nie chce pracować, ale wówczas nie składa podań ;-). Życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorka
Ja nie mogłam znaleźć pracy po studiach, ciągle pracowałam w McDonaldzie albo jako telemarketer, a przecież aspirowałam wyżej. W końcu stwierdziłam, ze zrobię kurs, który podniesie moje kwalifikacje, bo jakby nie patrzeć absolwentów po moim kierunku było bardzo dużo. Zdecydowałam się na kurs z audytu wewnętrznego: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/kategoria/audyt-wewnetrzny,3/ Gdy wpisałam to w cv zauważyłam, że więcej osób odpowiada na moją aplikację i w końcu któraś rozmowa kwalifikacyjna zakończyła się sukcesem i znalazłam prace w fajnej firmie, gdzie dotąd pracuję. Więc moim zdaniem podnoszenie kwalifikacji jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×