Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile litrow wodki na 80 osob

ile litrow wodki na 80 osob?

Polecane posty

Gość ile litrow wodki na 80 osob

ile litrow wodki na 80 osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że 05 l na głowę
raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja już sama nie wiem (wesele 1 dniowe) my mamy osob 100 i napewno nie kupiłabym 100 butelek bo to moim zdaniem za mało , bo przecież dochodzi do tego korona i zastawy My kupiliśmy 166 butelek i zamierzamy chyba zjeszcze ze 20 dokupić moze to przesada ale boimy się zeby nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia33
Ja liczyłam 1l.na głowe- ale w moim przypadku było za dużo,bo sporo mi zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości ok 150
my liczymy 0,5l na głowę plus jakis zapas. W sumie mamy ok 200 butelek na 150 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mamy 80 butelek na ok 75-80 osób do tego 15 kupilismy dodatkowo na bramy, ale my mamy jeszcze bimberek, piwo z nalewaka, więc alko mam nadzieje ze nie zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
zalezy czy masz w rodzinie duzo alkoholikow i naduzywajacych trunkow jesli ludzie sa na poziomie i ilosc wypitego alkoholu nie jest u nich funkcja dobrej zabawy to 20l starczy jesli moczymordy i obszczymurki to te 40 musisz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
na wesela liczy się 0,5l na głowe, przecież to cała noc... jeden nie wypije nic ale inny jak ma zdolności to i 1l. wleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepijąca alko
U mojego brata na weselu było po 0,5 litra na osobę, do tego 14 butelek wina ze sklepu, a na stole wiejskim była mioduszka (bimber z miodem), winko własnej roboty i piwo kozicowe. Wesele było na 135 osób, zostało 40 butelek wódki, 10 win, trochę mioduszki i wina własnej roboty, natomiast piwo kozicowe poszło całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie:P nie ma u mnie w rodzinie moczymord ludzie są na poziomie ale tak kazali nam kupic jak pytalismy a pozatym wole jak zostanie (napewno sie nei zmarnuje:P) niz by mialo zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×