Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaty28

Szukam kochanki.

Polecane posty

Gość zonaty28

Szukam kochanki z Trójmiasta lub okolic na długi romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia lat 73
Jak długi??? Jeśli do końca lata to jestem zainteresowna. Wynajmij mi kwaterke gdzieś blisko morza a pozanasz rozkosze amorów z prawdziwą dojrzała damą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj kolego ludzie albo wymieniają swoje doświadczenia z zycia w związku albo sie zalą albo jadą po sobie. Musisz szukać kochanki w realu nie w necie. Umyj kapucyna i ubierz sie ladnie, idz na miasto poszwedaj sie po lokalach i podrywaj schlane sooki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia lat 73
Jałezko jestem porzdna kobietą i robie to dla przyjemności a nie dla pieniędzy. :P Jak kochanek mi wynajmie lokum i postawi czasem kolację - jestem jego! :) Mam dobrą emerytuę i nie musze dorabiać :classic_cool: Chociaż czasem przyda sie ekstra parę złotych bo znów mi sie dolna szczeka popsuła i muszę oddać do naprawy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty28
Leokadio pytasz jak długi?? w Twoim przypadku do konca życia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia lat 73
Do końca zycia nie da rady :o Mój narzeczony Zenek lat 67 zapiłby się beze mnie na śmierć. Tylko do końca lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodziu tzn. dajesz doopy za drobne? Choć, masz rację- nowa szczena to wydatek ok. 4-7 tyś. bo w koszyku świadczeń refundowanych przez NFZ to tylko 4 zęby gorne i 4 dolne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia lat 73
No co ty!! jeszcze na naprawę szczeki mnie stać!! Nie jestem jakaś qurwa żeby dawać doopy za pieniadze! 😠 Co innego pokoik albo kolacja - jak facet chce zamocyć musi sięl liczyć z kosztami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×