Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praktykantka/stażystka

Ile można zarobić na stażu w dużej firmie?ważne

Polecane posty

Gość Praktykantka/stażystka

Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do dużej firmy Animex. Zastanawiam się co powiedzieć jeśli padnie pytanie o wynagrodzenie Zaznaczam że chodzi o umowę o pracę. Dodatkowo, w ogłoszeniu o staż było wspomiane zakwaterowanie. Wobec powyższego jeśli firma zapewniłaby mi mieszkanie jaka wówczas stawka wchodziłaby w grę? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
please pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
czy naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc? ja rozumiem że nie jest to fascynujący temat o miłości, zdradach, życiu erotycznym, ale może jednak ktoś jest na tyle miły że napisze mi ze dwa zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STAZYSSSSTKAA
Tu chyba chodzi o kwotę ok. 700 zł. tyle mają stażyści w obecnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
no ja myślę że jednak to stanowczo za mało. To nie jest staż z urzędu pracy. Z tego co wiem to właśnie z UP dostaje się taką kwotę. Ja pytam o firmę prywatną w Warszawie. No za 700 zł to nawet nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STAZYSSSSTKAA
ale nie napalaj się na dużo więcej bo będziesz zawiedziona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
No ja po prostu wiem że kwota 1500 zł netto jest to minimum za które opłaca mi się zacząć tę pracę. Idąc na staż muszę zrezygnować ze studiów dziennych, czyli muszę mieć 600zł na studia zaoczne co miesiąc, muszę wynająć mieszkanie ok 600zł, bo tracę możliwość mieszkania w akademiku. I żyć też muszę za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
nielicz na więcej niż stażowe 670zł - nikt ci nieda więcej nawet w tej twojej warszawie - ja wiem jak jest w krakowie i jak piszę że szukają na staż to szukają na staż z Urzędu Pracy a nie że na staż za 1500zł.. marzy ci się - dostaniesz z UP kwotę 670 na ręke i tyle a oni będa mieli za darmo pracownika - tym bardziej że jest kryzys - kobieto na co ty liczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
Liczę na normalną płacę. A staż jak już pisałam nie jest z urzędu pracy, trwa 18 miesięcy i oferowany jest przez naprawdę dobrą firmę. Dla mnie rozwiązanie jest proste, jak 600 zł to nie ma takiej opcji żebym się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
Dokładnie o ten staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy podkarpacie
tak tak zaraz po studiach też miałam propozycję stażu NIE z urzędu pracy. 400 zł. Wydaje mi się że na więcej niż min. krojowe nie powinnaś liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
miala staz spoza UP i miala 1000, a to bylo sporo latek temu. wiec nie ma reguly, zalezy, jaki szef, jaka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
W sumie to propozycja 600 zł rozwiązałaby moje dylematy i nie musiałabym rezygnować ze studiów dziennych.Zostałabym sobie na nich, dostawałabym stypendium i wtedy mogłabym znaleźć sobie staż nawet bezpłatny tak dorywczo kilka godzin w tygodniu. Bo jak dla mnie 600 zl w miescie to jest śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
W takim razie nie słuchaj tych ludzi co się tutaj wypowiadają, bo oni nie zadając sobie nawet trudu wbić nazwy firmy w google, tylko od razu piszą, że staż to za 700 zł. I większość pewnie w ogóle nie ma pojęcia na czym polega management trainee. Na takie staże nie biorą pracownika po to by go wykorzystać i podziękować mu za kilka miesięcy. Oni szukają sobie w ten sposób nowych pracowników. Zauważ co deklarujesz - dyspozycyjność, gotowość do zmiany miejsca zamieszkania. Ja bym powiedziała 2 na rękę.Zarobki i tak są z reguły z ustalone, jak będą chcieli dać więcej to i tak dadzą. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
jakie 600 zł?? dziewczyno masz tam napisane umowa o pracę jeśli na cały etat to nie może być 600 zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
Dzięki pytająca:) dokładnie, staż trwa 18 miesięcy, z czego 6 jest w innym mieście, co wiąże się z przeprowadzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
Pytająca, ja wchodząc na to forum z zapytaniem o stawkę nawet nie pomyślałam o 600 zł. Zaskoczyły mnie opinie innych. Też myślałam że będzie to w granicach 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
Niestety wśród większość ludzi panuje przekonanie, że jak staż to tylko z UP. Znaczna część społeczeństwa nie ma pojęcia czym są staże menagerskie. Akurat nie słyszałam jeszcze o stażu w tej firmie ( może sama nazwa większości nic nie mówi, ale to producent m.in. Morlin) , ale orientuje się co do kilku innych i wiem jakie mogą zaproponować warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
Czyli mogę śmiało podać kwotę 2000zł netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
Ja bym powiedziała. No chyba, że powiesz coś pomiędzy 1500 a 2000. Wydaje mi się, że i tak zarobki dla tych stażystów są z góry ustalone. Możesz też odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że to Ty powinnaś się zapytać , ile mogą Ci zaproponować, bo zdajesz sobie sprawę, jak wiele musisz się nauczyć. Jeśli okaże się, że chcą się wykpić jakąś marną sumką to nie warto, a jak chcą zainwestować w pracownika to i tak zaproponują niezłą kasę:) Takie moje zdanie, ale zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
powodzenia na rozmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
Nie dziękuję w takim razie:) przyda się, ponieważ na tę rozmowę kazano zarezerwować mi sobie 2 godz, więc jest to cały proces rekrutacyjny. Pewnie mnie nieźle wymęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
i jak wrażenia po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie miałaś testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida2324
satz, obojetnie w jakiej fiemie jest za 675 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty jesteś głupia
:o aż żal :o a nie zastanowiłaś się czemu poszukują kogoś na staż?? otóż dlatego, że chcą taniego pracownika!! inaczej zatrudnili by kogoś na umowe o prace lub zlecenie a nie szukaliby chętniej na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty jesteś głupia
sory, nie doczytałam całego topiku. Myślałam, że jakiś zwykły staż chodzi ale po wejściu na linka stwierdzam, że się pomyliłam. Mea kulpa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
"satz, obojetnie w jakiej fiemie jest za 675 zł " a wiesz co to jest staż menagerski? firmy nazywają to stażem, bo cały czas się uczysz natomiast jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to jesteś ich normalnym pracownikiem tak się składa, że ja jestem na stażu menagerskim w pewnej dużej firmie i uwierz mi gdyby nie zaproponowaliby mi dobrych warunków to nie rzuciłabym dla nich pracy na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pewnie po ptokach
ale ja na miejscu autorki nie szalalabym z tymi 2 tys. na reke, firma deklaruje sie, ze zapewnia zakwaterowanie, a to juz jest z ich strony jakis koszt ponoszony na pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×