Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _-_

Peeling kawitacyjny-opinie

Polecane posty

Gość danitua
Peeling kawitacyjny to super alternatywa dla mikro, zabieg mniej inwazyjny a przy regularnym wykonywaniu i odpowiednim dbaniu o skórę twarzy daje super efekt!!! Korzystam w Samui Spa w Warszawie, cena bardzo konkurencyjna, maseczka, super masaż twarzy i pani kosmetolog przemiła i bardzo kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia526
Mam bardzo dobre zdanie, jesli chodzi o peeling kawitacyjny. Wykonuje go tak czesto jak tylko moge, poniewaz tylko on jest w stanie tak na 100% oczyścic moja twarz. Osobom zainteresowanym z krakowa, do tego zabiegu mogę polecić gabinet SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również używałam Thalasso od HB i spoko to u mnie działało. Tzn. przede wszystkim chodzi o to, że na skórze były widoczne efekty używania tego. I powiedzmy, że w krótkim czasie sytuację udało się diametralnie odmienić. Ale to wszystko zawsze wymaga po prostu podstawowej systematyczności - robicie peeling co kilka dni, to efekt na pewno będzie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulkixa

Robiłam peeling kawitacyjny w Esthe w Lublinie i jest skuteczny. Moja cera zupełnie inaczej się teraz zachowuje. Do tego bardzo fajny gabinet nastawiony frontem do klientek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherine_11

peeling kawitacyjny to bardzo fajny zabieg - skóra jest po nim wygładzona i wygląda na młodsza 😉 ja jestem bardzo zadowolona z efektów, byłam na tym zabiegu w Estetyka Day Spa i dziewczyny zrobiły dobrą robotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

U mnie problemem było słabe odżywienie, suchość i niewielkie zmarszczki. Kremy, maseczki i domowe sposoby nie wiele dawały. Najlepsze efekty dało osocze bogatopłytkowe. Robiłam sobie te zabiegi w Krakowie w bardzo promocyjnej cenie na Prądniku Białym. praktyka.info.pl Tam znalazłam Panią Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Niby tak, ale kurcze nie do końca... Powiem krótko w czym jest rzecz. Po peelingu kawitacyjnym faktycznie twarz jest widocznie odświeżona, ale trwałość efektu oceniłabym raczej mizernie. Zdecydowanie bardziej wolę używam peelingu drobnoziarnistego z serii skin shoot od Bielendy. Bardzo dobre działanie, peeling na bazie mielonej kawy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, Ty cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuummy

Ja generalnie nie mam dobrych doświadczeń z peelingami kawitacyjnymi - mi po prostu nic nie dawały. Zdecydowanie lepsze efekty mam po paście, peelingu od Bielendy baking soda z serii skin shoot. Tutaj faktycznie widzę oczyszczenie i złuszczenie naskórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Witam,

Jestem studentką II roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W przypadku skorzystania przez Państwa takich zabiegów jak: peeling kawitacyjny, sonoforeza, liposukcja ultradźwiękowa czy lifting ultradźwiękowy HIFU, proszę o poświęcenie kilku minut i wypełnienie poniższej ankiety. Analiza danych w niej zawartych pozwoli mi na kompleksowe zbadanie tematu mojej pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas! Pozdrawiam ☺️

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuY80UICiKKPFnatXPvhbUURYmNT68ow45wr0m6pJPKfi1sQ/viewform?fbclid=IwAR1TsdmyV_WOlwBiQfR25HzBlXeFWTubiEEMVI5Xt8NvM0cCDmWuGMhcu10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adisa

Polecam peeling kawitacyjny, bardzo dobrze wpływa na koloryt skóry, poprawia kondycję cery i wyrównuje kolor, co w przypadku brzydkich przebarwień jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Polecam w tym zakresie Beauty Kingdom w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Robiłam peeling kawitacyjny u siebie w Krakowie w salonie Dermedika. Jestem mega zadowolona! Skóra oczyszczona, zrelaksowana, a sam zabieg jest bardzo przyjemny. Korzystam regularnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marlena, a nie szkoda ci pieniędzy na zabiegi u kosmetyczki? Ja początkowo też chodziłam, ale później znajoma mi poleciła b-scrub blush z firmy beautifly i zainwestowałam. Koszt niewielki w porównaniu do tego ile wydaje się u kosmetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×