Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

he he Czarna ale się uśmiałam..... brzuszek śliczny......dziękuję za pamięć .... Oczekująca nie martw się, jeszcze 5 tyg. moze coś znajdzie twój mąż głowa do góry....a tak poza tym wszystkiego najlepszego z okazji zblizającej się rocznicy, u nas 2 października 6 lat stuknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuaca, uwierz mi ze wszystkich możliwych źródeł wyczytałam jak poznać pierwsze ruchy. I ja ich nie poczułam, wiem o tym, to się wie:) Chyba :) kasa się nie martw, jakoś dacie radę. Miłość uskrzydla. Choć wiem, ze jak kasy nie ma, to jest źle. Scherza całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuKat, najlepsze życzenia Kochana. SPEŁNIENIA MARZEŃ. Kochamy Cie nasza doświadczona Mamusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE ZA ZYCZENIA WIECIE CO BOG ISTNIEJE NAJPIERW GO POPROSILAM O DZIDZIE A 3 DNI TEMU POPROSILAM GO O PRACE DLA MOJEGO MEZA I MNIE WYSUCHAL DZISJAJ RANO W NASZA ROCZNICE ODZWONIL FACET ZE W PONIEDZIALEK ZACZYNA TROCHE MI JEST ZLE BO CZEMU LUDZIE SIE MODLA JAK COS CHCA A LE CIESZE SIE ZE TAK WYSZLO TERAZ JESTEM SPOKOJNA MOJA DZIDZIA NIE BEDZIE MIALA BIEDY MUSZE JAKAS KOLACJE ZROBIC TYLKO JAKA MOZE DACIE JAKIS POMYSL JESTEM SZZCESLIWA KOCHAM WAS A DZIEWCZYNY CO Z TYM TELEFONEM NIECH JEDNA MI PODA BO JAK SIE COS ZACZNIE TO WYSLE WAM SMS TO MOJA POCZTA MARTA146@POCZTA.FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Kat sto lat dla nas obu! :) Czarna, nie boj nic, ja tez dosc pozno wyczuwalam ruchy. Wlasciwie pierwsze oznaki dzidzi to byla jego permanentna czkawka, dopiero potem byly ruchy. Takze doczekasz sie! Oczekujaca, ciesze sie,ze Twoj maz prace dostal, przynajmniej masz jedno zmartwienie mniej. Moj numer na wiele Ci sie nie zda, bo pewnie rodzic bede przed Toba. A swoja droga, czy Ty nie mialas miec cesarki? Arista- zgadza sie, moj maz jest Arabem, ale nie jest nam tak zle jak sobie wyobrazasz :) Jesli nie obcowalas z ta kultura osobiscie, to Twoje wyobrazenia budowane sa na glupotach, ktore polskie media podaja. Kraje muzulmaskie (nie tylko arabskie) roznia sie miedzy soba kultura i zwyczajami. Ja mieszkam w dosc liberalnym miejscu, problem polega na tym, ze na Bliskim Wschodzie ludzie nie sa odpowiednio wyedukowani a religia i kultura rzadko ksztaltuja w nich zdolnosci do samodzielnego myslenia. Moj chlop jest jak kazdy inny, ubiera sie normalnie, jest bardziej obyty w swiecie ze wzgledu na swoja prace. A historie o 'kradziezy' dzieci, o ktorych slychac, sa nie do konca tlumaczone poprawnie. Islam mowi, ze dzieci po 5 czy 6 roku zycia na wypadek rozwodu rodzicow powinny pozostac z rodzina ojca. I mimo ze ostatecznei i tak o opiece decyduje sad, ojciec nie moze 'ukrasc' dziecka. Jesli matka chce odejsc i zabrac dziecko, nie nazwesz jej przeciez zlodziejka. Wiem,ze troche w zagmatwany sposob to opisuje,ale mysle,ze niesprawiedliwym jest wrzucanie wszystkich muzulmanow do jednego worka. A jesli o malzenstwo chodzi, to jestesmy po slubie juz 2 lata, plus rok narzeczenstwa i wiele sie nie zmienilo w naszej relacji. Za to w miedzyczasie mialam okazje obserwowac malzenstwa moich 2 przyjaciolek (jednej z Brytyjczykiem, drugiej z Amerykaninem) i niestety to one sie rozpadly w okolicznosciach bicia i ponizania kobiet. Nie ma wiec reguly skad sie pochodzi. Na drania mozna sie natknac zawsze i wszedzie. A tak poza tym, to dzis po upojnym poranku z moim mezem zaczelam krwawic. Mam nadzieje,ze to nic powaznego...Czytalam,ze macica jest teraz bardziej ukrwiona i to moze byc przyczyna. Ale jesli objawy sie nasila podjade do kliniki. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna, pomyślałam tak samo jak Arista. Trochę bym się bała. Nie wiem może dlatego, że jestem typową POLSKĄ DZIEWUCHĄ. No ale rozjaśniłaś sprawę. Ta to prawda, nie zależy od religii czy trafi Ci się drań czy nie. Po prostu na ogół, o muzułmanach mówi się źle, ale tylko dlatego, że media nagłaśniają te złe sprawy. Tak samo jak o Polakach, na całym świecie wyśmiewają się z nas!! Ale miej się mówi o takich osobach jak Karol Wojtyła, Mikołaj Kopernik, Adam Mickiewicz, Fryderyk Chopin.. Lepiej wytknąć wady a nie zalety. A jak pogodziliście kwestie wiary?? Chodzi mi o ślub itd.. oczywiście jeśli chcesz o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna - bardzo Milo sie czyta twoja wypowiedz... I szczerze miałabym podobne zdanie do aristy i czarnej, a tu boom, żyć nie umierać.... Pozatym prawda nie warzne jakiego wyznania jest mężczyzna jak ma być draniem to bedzie draniem... Panna, MoniaKat - wszystkiego najleprzego!!!! Scherza - gratulacje, przezylas pierwszy dzien w pracy!!!! A i dominisoo dał sobie radę... Superboklaski dla niani... Czarna - brzusio niesamowity!!! Caluski i usciski dla maluszka!!! Moja mała dzisiaj spała bylejak, ale składam wszystko na zmianę mleka, do tej pory kupowalam jej infamil, ale od kad dostaje z miasta jest to inne mleko niby gental formuła ale jednak zmiana, jak się dzisiaj rno zkupkala to az pod pachami miala... Niedziwnr ze nie migla spać!!! No ale wczesnej do domku idę ;) i weekend!! Nareszcie Pozatym jestem zła! Od kad przestałam ściągać, przytylam 3kg.... A tonpiwko, a to chińskie a dupa rośnie..... No ale od poniedziałku trzy poranki mam wolne bede gotowac i zaczne jeść lepiej!!!! A i spacerki bedą bardIej regularnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna brzusio zajebisty :) Twarzyczka też, się uśmiałam jak zobaczyłam to zdjęcie :) Monia wszystkiego najlepszego. :) Wczoraj skończyłam brać dupashon, ciekawe kiedy dostanę @, już się pomału odzwyczajam od tej @ przy tak nie regularnych cyklach :) Ma któraś pomysł jakie buty na ta pogodę można sobie kupić bo ja nie mam zielonego pojęcia. Fibisiunia a co z tobą? Co się nie odzywasz ? Zaraz odwiedzi nas właścicielka mieszkania ( jeszcze jej nie było po tym jak nam wynajeła) ciekawe czy będzie coś gadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- wsiego NAj!:* Monisia- radzę Ci dobrze- zainwestuj w kalosze:P Supermodne, wygodne i w sam raz na taką pogodę:P Panna- dzięki za wyjaśnienia- od razu należy się sprostowanie, że absolutnie nie jestem stereotypowo myślącą osobą. Staram się poznawać ludzi, ich poglądy i kultury. Tym bardziej, że takie mam studia, nie można nic oceniać powierzchownie, tym bardziej pod dyktando mediów. Masz rację, drania można spotkać wszędzie, nasi chłopcy też nie są cudowni, wystarczy spojrzeć na statystyki maltretowanych kobiet i bitych dzieci... A w kulturach wschodnich podoba mi się duże przywiązanie do rodziny i wbrew pozorom- szacunek do kobiet. Moje pytania wynikały z ciekawości i z tego, że po prostu sama znam takie przypadki, mam znajome, które borykają się lub borykały z problemami wynikającymi z życia z cudzoziemcem. W pedagogice poza tym dużo mówi się o takich przypadkach- ze właśnie ojciec Arab nie pozwala matce wyjechać z dzieckiem itp. Ale o wiele częściej zdarza się to ponoć w Niemczech- wielu polakom ciężko było wrócić do kraju po rozwodzie z dzieckiem, sądy orzekają zazwyczaj na korzyść niemieckiego rodzica, nie polskiego. W szkołach też polskie dzieci nie mają tam lekko... No ale cóż, my jesteśmy niby takim super narodem, tolerancja i w ogóle- a na każdym kroku wyśmiewamy się z ludzi, którzy np. przyjeżdżają ze wschodu do nas do pracy i jak ich nienawidzimy... Dziewczyny- apropos islamu, chrześcijaństwa itp.- co myślicie o groźbie spalenia Koranu przez tego amerykańskiego pastora w rocznicę zamachu na WTC? Ciekawy dyskurs może tu wyniknąć- bo AR_CT mieszka w Stanach, Panna ma męża zbliżonego kulturowo raczej do Wschodu... Ja osobiście uważam (mimo, że nie należę do osób wierzących), że pomysł palenia jakichkolwiek świętych ksiąg jest idiotyzmem, ponadto w takiej sytuacji szafuje się życiem ludzi i groźbą międzynarodowego konfliktu. Więc dla dobra świata obie strony- tzn. ortodoksyjni muzułmanie i chrześcijanie, ze wspomnianym pastorem na czele powinni się opamiętać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista - nie mam zielonego pojecia o czym possess! Jestem tak zalatana ze wiadomoaci nie ogladalam juz chyba ze dwa tyg.... Ale popieram twoje zdanie, nie powinni palic czy cokolwiek z tym beda robic, to jednak swiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Wam Kochane Dopiero teraz mogłam Was poczytać, ale brak mi siły pisać, Buziaki Kocham Was Dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję relację z batalii o butlę- pomyślałam, że mały jest cwany i woli iść spać głodny, niż jeść mleko z butli- więc od czwartku nie karmię Wiktorka piersią- ściągam mleko na bieżąco, by nie stracić laktacji, ale karmię go tylko z butelki (moim mlekiem). Nie chce mleka i już! Ani modyfikowanego, ani mojego. Jak tylko widzi butelkę z czymś białym w środku, zaczyna płakać. Pije za to herbatkę, więc przynajmniej się nie odwodni. Je także kaszkę, więc mleko mogę mu przynajmniej przemycać w kaszce, choć trudniej go będzie tak karmić.Poza tym kaszka musi być gęsta, nie jakaś tam półpłynna, tylko taka porządna. No i do tego dochodzą obiadki i deserki. Przynajmniej przybierze więcej na wadze. Muszę przejść się do pediatry i spytać, czy taki system żywienia mu nie zaszkodzi. Jeśli nie- może jakoś damy radę. A może jeszcze z czasem załapie picie z butelki mleczka. Czas pokaże. Lecę na zakupy, dziś mój dzień- kupuję sobie ciuszki i to w normalnych sklepach, nie w lumpeksach:) W New Yorker mam zniżkę, bo moja koleżanka tam pracuje, hehe...wiec idę na łowy! Wreszcie upragnione odświeżenie garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista no to trzymam kciuki, żeby zakupy się udały:) Mam nadzieję, że się pochwalisz co kupiłaś:) Czekamy nawet na jakieś foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista - trzymaj tak dalej.... juz jak tyle wyrzymalas bez cyca, to tak trymaj, nie poddawaj sie, ale jednak bym pogadala z pediatra, bo wydaje mi sie ze jeszcze mleko powinien pic.... a prubowalas moze z kupkoof niekapkoof... a moze te takie co maja miekkie/ gumowe ssaczki?? http://www.bedbathandbeyond.com/product.asp?SKU=114218 ja jestem z nih zadowolona (jeszcze malej ich nie dawalam, ale moja w pracy na nie bardzo szybko sie przesawila i pila z nich az do ukonczenia poltorej roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze zakupoof.... ja jeszcze nie mialam okazji nic sobie kupic... ale na zime bedzie szal... zakupy na maxa... powodzenia dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz uciekam na zakupy. Pierwsze w kolejności to buty Była wczoraj właścicielka, wpadła zaledwie na 5 minut,była bardziej zainteresowana i zachwycona moim psem niż tym że pokój jej odremontowaliśmy, no ale cóż, najważniejsze że do niczego się nie doczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! No, zakupy się udały i wydałam mniej, niż sadziłam, jeszcze mnóstwo mam do wydania i właśnie idę sobie jeszcze coś poszperać w innym CH. Mam kapelusz z NY, sukienkę gorsetową, jeggings'y i piękne, wysokie buty na platformach (tylko muszę się do nich przyzwyczaić...). Jestem bardzo zadowolona:) Jak zrobię sobie fotki, to Wam prześlę:) Moja metamorfoza jest super, nowa fryzura, ciuchy...czuję się dorosło i drapieżnie:) AR_CT- dzięki za wsparcie! Nie poddaję się, nie daję mu cyca i z każdym dniem jest lepiej- dziś wypil rano 50 ml mleka, potem kaszke, potem herbatka, obiadek... może się jeszcze przestawi. Kaszkę robię mu na mleku, więc ma witaminki, kalorie, może wreszcie lepiej przybieże na wadze. Spróbuję kubków niekapków, są niedrogie, więc dziś kupię, ale wiesz, on jest dziwny ten mój Wiktor- jak widzi, ze coś w butli jest białe, to tego nie chce- wyczuw amleko i od razu płacze. Herbatkę pije już ładnie./ Może jeszcze się uda:) Spokojnie, jestem na dobrejk drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moja siostra właśnie ode mnie wyszła, a ja odwiozłam teściową na autobus i zostałam sama z dziećmi, muszę Emi budzic, bo mi wieczorem nie zaśnie......Krzys ze wzgledu na gosci nic prawie wczoraj nie spał, więc dzis nadrabia. 2 dni nie było mnie praktycznie z Wami, bo miałam gości, wczoraj nawet nie włączyłam kompa. Jutro dzień spędzę z mężem i Krzysiem. Idziemy chyba do Pizzy hut popróbować makaronów, bo jest fajna promocja :) A ja przy okazji z pieniążków z urodzin chcę sobie kupić butki: http://allegro.pl/buty-damskie-reebok-easytone-trend-r-37-5-re64-b-i1222425135.html Póki jeszcze jest ciepło, to trzeba na spacerki chodzić z małym do parku w odchudzajacych butach ;) Tylko muszę sie zorientować jaki rozmiar :) Co do pracy mgr to zostały tylko wnioski i wstęp z zakończeniem, te duperele typu bibliografia, spis tabel, rysunków, załączników i oddać do poprawki. Jutro też jadę na uczelnię po kartę egzaminacyjną oraz dowiedzieć sie kiedy przyjmuje mój promotor. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- trzymam kciuki za pracę mgr- te "duperele" typu bibliografia, przypisy, właśnie często przysparzają wielu trudności:P Ja szczęśliwa z zakupów, mam wszystko, co chciałam i jeszcze 100 zł na wydanie mi zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zakupy też w 100 % udane, w sumie nawet za bardzo zaszalałam, ale co tam raz na jakiś czas można :) A zwłaszcza teraz kiedy nie palę,zamiast przepalać to przynajmniej mam fajne ciuszki :) A więc pochwalę się co kupiłam: Botki na jesień se zapodałam,spodnie rurki, bluzeczkę z kotkiem :), bluzeczkę z paskiem pod cycuchami,3 staniki. Jeszcze S obkupiłam troszkę, dostał kurtkę na jesień i też dwie bluzeczki. Postanowiłam że teraz przynajmniej raz w tygodniu coś sobie będę kupowała bo naprawdę nie mam w co się ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko się pierdoli znów.. Jedynie dziecko trzyma mnie przy pozytywnych myślach. Nie wiecie nawet jak mi ciężko... Idę jutro do lekarza, może tak chociaż poprawię sobie humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja dzisiaj w pracy....pogoda do bani i spać mi się chce... Dominiko ma się ok, rośnie jak trzeba , śmieje się , tuli do mamusi i tatusia i jest naprawdę bardzo pogodny, nie boi się jak ktoś go bierze na ręce wręcz cieszy się. Z buteleczką mnie ma problemu jak mnie nie ma to z niej je, a jak wracam to daje mu cyca i jest ok, trochę miałam obaw bo jak pisałyście nie jest to łatwe żeby tak się przestawić ale problemów nie ma... a co tam u was? Jak po weekendzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia pytasz co się stało... Z R znów wszystko się pierdoli. Nie mam siły. Chwilami myślę, żeby pieprznąć to wszystko. Najważniejsze jest moje dziecko i jego dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:* Relacja z walki o butlę- nie karmię piersią o zeszłego czwartku, ściągam mleko, ale już jest go coraz mniej. Mały załapał picie mleka z butli, ale na razie pije tylko rano, potem już nie chce- cóż, dobre i to:) Relacja z zakupów- do tego, co wymieniałam ostatnio doszedł jeszcze sweterek-bolerko na ręce, popielaty i jeszcze jedna para butów, tym razem botki na niskim obcasie:) Czarna- hormony, nerwy, stres i nowa sytuacja- myślę, że te czynniki są winowajcami. Uspokój się, odetchnij, poczekaj. Pewnie wszystko wróci do normy- jeśli się kochacie. Jeśli zaś będzie tak dalej, cóż... trzeba będzie rozważyć inne opcje... życzę Wam porozumienia i miłości, czas pokaże, jak to będzie::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mojemu dziecku prawdopodobnie urosło między nogami:) Ale nie na 100 %, możliwe, że to pępowina. Dzisiaj machało do mnie. Wspaniałe uczucie. Tak bardzo je KOCHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gratulacje! Mam nadzieje, ze sie cieszysz. Jakos tak mi sie wydawalo,ze chlopa bedziesz miala :) Ale jeszcze wszystko moze sie odmienic... Odpowiadajac na Twoje pytania: slub bralismy w sadzie (odpowiedniku USC). Kwestie religijne nie byly problematyczne, bo ani ja ani maz nie jestesmy przesadnie praktykujacy. Ale skoro przy Islamie jestesmy, to powiem tak: nie jestem 100% znawca tej religii, jednak w wielu wzgledach bardzo duzo rzeczy mi sie nie podoba ( wydaja mi sie nie ludzkie). To temat na bardzo dlugie wywody czy dyskusje, ale ten topic mial byc o dzieciach i ciazach. Arista poruszyla ciekawy watek- Koran. Mimo mojej niecheci uwazam, ze kazdy ma prawo do czytania swojej 'swietej ksiegi', a sam fakt palenia jej to agresja, ktora problemow na swiecie absolutnie nie rozwiaze. Jak juz wczesniej wspominalam, fanatykow (rowniez religijnych) mozemy spotkac w kazdym wyznaniu a ich pokrecone interpretacje 'slowa Bozego' moga prowadzic do przemocy. Czy ten pastor sam nie jest szurniety? Historia pelna jest takich przypadkow. Dla mnie najwazniejsze to zyc w zgodzie ze soba, nie krzywdzac przy tym innych. Zakupow Wam zazdroszcze- chcialabym juz pozbyc sie nadmiaru kilogramow i poszalec po sklepach. Ale zanim do tego dojdzie, minie jeszcze sporo czasu. Poki co, koncze 38 tdzien i czekam na rozwiazanie (wciaz w pracy....). Od polowy przyszlego tygodnia postaram sie pojsc na zwolnienie jakies i poleniuchowac nieco przed samym porodem. Piszcie co tam u Was. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×