Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

cisza bo wszyscy na fejsie piszą a my na 80% będziemy musieli się jednak wyprowadzić :( kurcze zła jestem, bo dobrze nam się tu mieszka i jeszcze na zimę trzeba czegoś szukać :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everlastkafe
Cześć Babeczki kochane :D Odzywam się, ale na szybko, bo muszę jechać do pracy zawieźć L4 i opróżnić szafki. Nie doczytałam Was do końca, ale obiecuję, że nadrobię zaległości późnym wieczorkiem i napiszę coś więcej. Poza tym proponuję stworzyć grupę zamkniętą na FB, wtedy jesteśmy tylko my i nikt nie widzi co piszemy. ;) Tak na szybciutko tylko napiszę, że jestem w ciąży :D i będę miała drugą córeczkę. Resztę nadrobię i dopiszę później, bo muszę lecieć..... Dziewczyny zapomniałam hasła i będę musiała nowy profil założyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowwwww Everlast gratulacje :D. Już mamy grupę na fejsie, tylko zapomniałyśmy Twoje nazwisko i nie wiedziałyśmy jak zaprosić. Jeżeli mnie pamiętasz to odezwij się na fejsie K.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast znalazłam na gmail Twoje dane, ale niestety nie wyszukuje Cię na fejsie. inne osoby o tych samych danych są, ale to nie Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam trochę zmodyfikować swój nick, bo do starego nie pamiętałam hasła. Czarna napisałam wiadomość na gmail. Jeśli macie już stworzoną grupę zamkniętą na FB to poślij linka, bo mnie nie ma na FB. Tzn. jestem pod jakimś pseudo, ale też tylko dla grupy zamkniętej majowych mam. Prywatnie mnie nie ma, więc ciężko będzie mnie znaleźć, a pseudo nie chcę tu podawać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast musisz zaakceptować moje zaproszenie na fejsie, dopiero będę mogła Cię dodać do naszej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny,szkoda ze temat 'umarł". monisia gratuluje ciąży,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDinka90
Hej dziewczyny! Ile miesięcy szukalam naszego topiku! :-) mam nadzieje, ze jeszcze ktoras z Was tu zagląda i uda sie porozmawiać ;) pozdrawiam serdecznie. Dinka90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może odezwa się. Monisia urodziła synka:-) Dinka,dawaj dane na Gmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×