Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Witam drogie Forumowiczki! Wiem, że jest już dość sporo topików o ciążowych staraniach. Jednak są one często przeterminowane, długie, a poza tym ludzie, którzy na nich dyskutują mają już swoje przeżycia i swoich forumowych znajomych. Dlatego postanowiłam założyć nowy temat, ponieważ szukam jakiejś sympatycznej dziewczyny/kobitki (sama mam 21 lat:D), która akurat też rozpoczęła starania o dziecko:) Razem na pewno będzie nam raźniej biegać po testy i wymieniać się doświadczeniami. Kto wie, może będzie z tego coś więcej, niż wirtualna znajomość...? Piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista,dołącz do nas topic "razem weselej cd".....jesli tylko chcesz pogadac to wal smiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, zaraz się podłączę... Mimo to nadal czekam na jakieś pojedyńcze odpowiedzi- może jest wśród Was ktoś, kto też szuka "ciążowej koleżanki":D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zaklęciem zaklęta
Ja mogę się dołączyć . Staramy się pierwszy cykl. Na początku sierpnia robię test. Pod warunkiem , że @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie...jestem, jestem, tylko miałam kłopoty z netem:) Ale się cieszę, ze ktoś się odezwał:) Do Jak zaklęciem zaklęta: Pierwszy cykl! Eh... rok temu też mi się udało za pierwszym cyklem. Niestety, poroniłam. No a teraz staramy się od kwietnia i na razie nic. Lekarz kazał leżeć po seksie, trzymać nogi do góry, wyjechać na urlop-ponoć wtedy się częściej udaje:D Zobaczymy, co z tego wyniknie. Ja mam jakieś takie przeczucie, że może tym razem się uda. Akurat dni płodne są, a kochaliśmy się z mężem w niedzielę i wtorek...więc byłoby akurat:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta- a kiedy masz dostać @? Bo ja właśnie 7 sierpnia i jeśli nie dostanę, to też robię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właściwie nie zabezpieczamy się od 3-4 miesięcy , ale dopiero teraz przytulanko co 2 dni . Najchętniej już bym zrobiła test , ale wiem , że to nic nie da :o Najśmieszniej jest jak po każdym mój przychodzi i pyta "czy już jestem nią, a On nim" , a ma na myśli matką i ojcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle już dopatruje się wszelkich objawów ciąży. Głupota , ale to jest silniejsze ode mnie :o Kłują mnie jajniki , ale nie wiem czy to oznak ciąży (chociaż chyba za szybko) , czy to oznaka przeziębienia np. na basenie :P Mam nadzieję , że to kłucie ciążowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...dobre:) No, takie porządniejsze starania to u nas też się rozpoczęły jakiś miesiąc temu- ale to głównie dlatego, że wydawało mi się, że jak się chce mieć dzidzię, to raz-dwa i już! Brak zabezpieczeń+ 2 miesiące regularnego seksu i musi się udać... A tu niespodzianka- okazało się, ze nie jest to takie łatwe. Zaklęta, ja też szaleję z tymi testami... Co tydzień chciałabym się upewniać, czy może tym razem będą 2 kreski... Ty masz lepiej, bo @ szybciej:D ja do 7 będę czekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja też nie. Po poronieniu byłam stale "monitorowana" przez mojego gina, wic gdyby coś było nie tak, zrobiłby dodatkowe badania... Ostatnio właśnie jak u niego byłam, pomacał mnie tylko, wypytał porządnie o wszystko i na tym się skończyło. Parę porad co do pozycji, zalecenie Foliku...i już. Ja się zastanawiałam jeszcze nad badaniem prolaktyny, ponieważ mam mleczną wydzielinę z sutków( hehe, ale to jest śmieszne:D)- no ale on powiedział, że jeśli to jest taka mała ilość, to badania nie mają sensu. Gdyby było jej więcej i mleko tryskałoby przy ściśnięciu piersi- to co innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dianka...:D Tu co drugi tekst z czymś się kojarzy:D hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też się staram z mężem od 3 cykli.Mam 24 lata.Powinnam dostać teraz w sobotę lub niedzielę okres.Ciekawe co będzie.Teścik już czeka.Ja też myślałam, że to będzie szybko i bez problemu, a tu 3 miesiąc nic eh... Ale mam nadzieję, że się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie- wszystkim się wydaje, że to hop-siup:P mala24, życzę Ci 2 kreseczek, oczywiście daj znać, co wyjdzie:) A masz jakieś objawy? Słuchajcie, jak to jest właśnie z momentem zagnieżdżania się jajeczka w macicy? Bo niektóre kobitki mają wtedy krwawienie implantacyjne, jestem ciekawa, ile z Was to miało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Folik jem już od 4 miesięcy :P Jak szaleć to szaleć . Zakładamy swoją tabelkę ? :D A co do testów to ostatnio poprosiłam moją mamę (bo akurat była w aptece) , żeby mi kupiła . Wtedy miałam plan schować do szafki , żeby czekał aż będzie potrzebny. W każdym razie nie minęło 20 minut jak go zrobiłam bo myslałam , że chociaż cieniutka druga kreseczka będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista hehehe ja co chwile latam do WC sprawdzić czy coś mi się tam nie zagnieździło i szukam plamek krwi :D Tyle się naczytałam na kafe o ciąży , że już sama głupieje . Wolałabym nie wiedzieć tego wszystkiego to spałabym spokojniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak drogie koleżanki :D Musicie dać na luz! Rozumiem kontrolne badania, witaminki. I na tym koniec. Nie mozecie jak inne kobiety desperacko myslec "czy juz jestem zaplodniona?". Z takim podejsciem, ciaglym mysleniem o ciazy szybko w nia nie zajdziecie. Luuuz naprawde jest skuteczny. Polecam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to objawy, ale kłuje mnie jajnik.Dam znać na pewno.Zaraz dodam topik do moich tematów. Aż się boję i już bym najchętniej zrobiła.Mam nieregularne miesiączki.Cykl trwa od 26 do 31 dni więc czekam do tego 28 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta- tabelka jak najbardziej mile widziana:D No to zaczynamy: STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21---------Opole A co do testów- dla takich jak my, chyba powinni zrobić jakieś dofinansowanie, bo na tym idzie zbankrutować:D Ja jeszcze teraz w wakacje siedzę sama w domu, tylko z kotem mogę gadać:D Więc dostaję już do głowy- do sierpnia jeszcze tyyyle czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mogę do was dołączyć .Mam 22 lata i to mój 1 cykl starań:) napiszcie z jakch miast jesteście, szukam kogoś kto poleci mi dobrego ginekologa z łodzi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×