Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Bardzo, Bardzo, bardzo Wam dziękuję Kochane...... Zaproszenia na chrzest wysłane, wysłaliśmy tylko do moich babć i brata Wojtka, reszta sie obejdzie bez, bo wiedzą od dawna o terminie i miejscu, i zapowiedzieli już, ze będą....najgorsze, ze jak brat Wojtka zdecyduje, ze przyjedzie, a w ostatnim momencie zrezygnuje to rodzice Wojtka nie dojadą, bo mieliby jechać razem......cóż....mam to gdzieś. Mogliby przyjechać na całe święta do nas, tak jak przyjechali na chrzciny Emilki, ale kit z tym, moja rodzina nie zawiedzie....myśmy rok temu pojechali do nich i z wielkimi problemami, bo sie Wojtek uparł jechać przez wiochy, ja byłam w ciazy, mała Emilka w foteliku rycząca "gdzie jest tatuś", jak W. poszedł polem do najbliższego gospodarstwa, zeby ktoś nas traktorem wyciągnął, a Wojtek miał uwalony garniak, w którym jechał- uparciuch jeden(bo za autostradę trzeba zapłacić, a facetowi za pomoc to moze nie???- koszt był nieporównywalnie wiekszy) , a w torbie miał tylko dres po domu, bo po co brać wiecej ciuchów, a samochód na myjkę sie nadawał, bo jak po rajdzie "paryź dakar" wygladał.....hihihihi, jak sobie przypomnę to aż mi mdłosci z tamtych czasów wracają ;) Dla nas to nie był problem, a jak widać dla innych jest.... Scherza, wszystkiego najlepszego dla Dominisia- zdrówka i pięknego rozwoju życzymy z Emilką i Krzysiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaa Dominik 8 miesięcy, jeszcze 4 i roczek:) Duży nasz chłop:) Monia podeślij nam zdjęcie Krzysia, Arista a Ty Wiktorka, jestem ciekawa chłopaków:) A ja walczę z piecem, niestety centralne ogrzewanie w olbrzymim piecem w którym trzeba samemu palić. Nienawidzę tego. Próbowałam się zdrzemnąć, ale nie da rady, bo się stresuję tym piecem, zaglądam tam co pól godziny, czy się woda w rurach nie gotuje, czy nie zgasło.... Kiedyś tak napaliłam, ze temp na termometrze na piecu się skończyło, myślałam, ze rozjebie grzejniki, baniak na strychu wypuścił wodę, bo inaczej rozwaliło by piec... Masakra. mam traumę cały czas i dlatego boje się tego pieca. Ale palić muszę jak jestem sama, bo bym zamarzła. na szczęście gdy się wyprowadzę, u R jest ogrzewanie gazowe :] NIe trzeba się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czarna, jak naładuję baterię w aparacie to na pewno cos wkleję na FB :) Ale, żeby naładować muszę wyłączyć laptopa.... :)))) - wspólny kabel Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło łóżeczko, ale nie widziałam do jeszcze, bo jestem w domu, a łóżeczko jest u R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ja dzisiaj od rana w pełnej gotowości juz po trzech kawach latam po domu, o 18 lecimy do dziadków a ja jeszcze nie mogę się zorganizować!! Plus Dominik na szyi :) Nie jest łatwo, mam nadzieję tylko że pogoda będzie na tyle ok, żeby nie było mega opóźnień !! Czarna jak zdrówko ? Leżysz pod pierzynką ;) ?? Artc jak u was pogoda? Też zima w pełni ?? Arista wrzuć zdjęcie Wiktorka , też chcę go podziwiać !!! Monisia co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żyje, żyje :))) Nie odzywam się bo cały czas praktycznie w pracy jestem. W niedziele jeszcze jadę do Poznania-Swarzędza na inwentaryzacje.Cała noc liczenia przed nami i powrót tyle godzin.Masakra, jak ja to przeżyje to nie mam pojęcia. Więcej napisze jutro na G@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez zyje.. jestem i was czytam, tylko zabardzo nie wiem co pisac.... scherza u nas pogoda zimna... dziisaj ma zaczac padac snieg, nareszcie..... no ale zimno jak nic... pozatym u nas okay, narazie nie chorujemy, tfu tfu na psa urok, pracujemy dalej.... mala siedzi juz super jak profesjonalistka, zaczyna podnosic tylek jak lezy na brzuszku takjagby do raczkowania, narazie tylko 4 zeby, dwa id i cos wyjsc nie chca..... jest pocieszna ikochana, i mam ochocte na drugie, choc wiem ze narazie mnie nie stac na drugie :P pozatym czytam was cdziennie na bierzaco jestem... moniakat, bedzie dobrze.... napewno, jestem z innymi dzewczynami i wierze ze bedzie dobrze... czarnulka..... no to widze ze juz gotowa na 1000% lozeczko jest to i niunia moze przychdzic na swiat... tzn niech czeka do konca 37 tygodnia hahahaha no ale mamusia juz gotowa.... ja na g@ nie wchodzilam juz od miesiecy, nawet nie pamietam jaki byl moj login i haslo.... musze poszperac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kiepska noc, Krzyśkowi ewidentnie coś dolegało, nie wiem, może za ciepło go ubrałam do spania, w dodatku ma słaby apetyt, wiec pewnie zaczynamy ząbkować..... Dlatego nie wiem jak sie nazywam....jemy zupę i kładziemy sie spać. Ja jestem od środy z dziećmi sama, Wojtek ma pierwsze wolne dopiero we wtorek, wiec Emi idzie do przedszkola w poniedziałek, bo ja zwariuję....mam dość. Cieszę się, ze stan mój poprawia się- może w przyszłym tygodniu skoczę do fryzjera samochodem już....z dnia na dzień jest lepiej, a w poniedziałek będą 4 tygodnie jak tak mam....sprawdziłam swoje wyniki badań i na ostatniej stronie doszukałam się bakterii Helikobacter......no i pięknie, powyżej 1,1 jest wynik dodatni, a ja mam 3,2- więc ewidentnie.... Dobra, koniec o tych moich smutach. U nas istna zima, a, ze mieszkamy blisko gór to pięknie sypie i nic tylko sanki zaprzęgać :) A wczoraj odkryłam, ze mam jeszcze w piersiach mleko.....właśnie odciągnęłam, niewiele, ale jest i guzki mi sie porobiły szczególnie w prawej, rozmasowałam je i odciągnęłam.....jejku to juz tyle czasu jak nie karmię a tu mleko nadal jest!!!! Acha i dziekuję za wsparcie, nawet nie wiecie jakie to ważne... Moniczko, napisałam do Ciebie na G@ Udanego weekendu Wam życzę Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Mam wspaniałą wiadomość, moje dziecko obróciło się główką w dół:) Jaka ja jestem szczęśliwa:) Bałam się, że z góry będę skazana na cesarkę, a tu proszę, taki prezent:) Byłam wczoraj na wizycie, pod USG leżałam pół godziny, bo gina cały czas oglądała żołądeczek, no i teraz nic nie widzi z czego bardzo się cieszymy. No i po porodzie kazała mi bardzo uważnie obserwować małą, jak jej się odbija, czy ulewa i wszystko z tym związane, po powiedziała, że może to być refluks. Powiedziała, że absolutnie nie musi tak być, ale woli mnie przygotować jakby coś miało być nie tak. Mała daje popalić, jak ja to uwielbiam:) MoniuKat jestem z Tobą zawsze i wszędzie. Ty mi też bardzo dużo pomogłaś psychicznie, Wy wszystkie. W każdej sprawie można napisać i zawsze dostaniemy radę, pocieszenie i od razu jest lepiej:) ArCt całuję Cię mocno :* Arista Uwielbiam Cię czytać Monisia odzywaj się częściej:) Nie pracuj tak duzo :* Ciekawe jak tam Scherza i Dominiś jak zniósł lot Tęsknię za Everlast I jestem Ciekawa co u Fibisiuni Całuję Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, uważajcie na drodze :* U nas znów wesoła noc.....w dodatku Wojtek znów z pracy wrócił przed 5 rano, więc....ludzie sie bawią nawet w adwencie.... Udanej niedzieli.....nie mam pomysłu na obiad.......help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia uważaj na siebie :* MoniuKat u nas pierś z kurczaka w sosie śmietanowym do tego buraczki zasmażane:) Ale mam fazy na te buraczki:) Dzięki temu hemoglobina z 11 skoczyła mi na 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze półtora miesiąca i moja mała będzie z nami na świecie. Chwilami nie wierze w to szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was zaczne tak w zeszly piatek sie przeprowadzilam jest super mieszkac samemu a nie z kims moja oliwka konczy dzisaj 2 miesiace ale szybko w czoraj jej juz sciaglam te szelki oliwia jest taka szcezsliwa bo w koncu moze sie przytulic do mamy a mam jeszce pytanko za tydzien lece do polski na swieta lece po pieciu latach a oliwka bedzie miala 10 tygodnii czy powinnam z nia leciec pomocy pozdrawiam was czarna ona zobaczysz jest to bol przy porodzie ale jakie szczescie ja miec przy sobie potem a czas leci pamietasz ja niedawno mowilam ze chciala bym juz urodzic a tu prosze moja pociecha ma juz 2 miesiace hihi przepraszam ze sie nie odzywalam ale sami wiecie zamiana mieszkania masakrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca będzie dobrze. Mała niech się przyzwyczaja do podróży:) Monisia witaj kochana, jak się wybudzisz to napisz nam coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć że pospałam,chociaż tylko 2 godzinki bo w dzień to raczej nie ma szans na spanie,bo za głośno na dworze i po klatce cały czas ktoś biega i pies szczeka :( Pomęczę się do wieczora i pośpię w nocy. Inwentura ogólnie była do dupy.Bardzo nie miło nas tam przywitali i cały czas wykorzystywali,jak taka tania siła robocza.Już nigdy więcej się nie pisze na takie coś.Podróż sama w sobie była bardzo fajna, bo zajebiste towarzystwo.Chociaż połowa dziewczyn w drodze powrotnej poodpadało :) Ja wypiłam za dużo kawy i red bulla i nie mogłam zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Nie mam czasu nawet przeczytać Waszych wpisów. Nelka ma się dobrze. Niestety wcale nie chce mi spać. Śpi 5 minut, otwiera oczy, i krzyczy a guuuuuuuuuuuuuuuuuu z takim uśmiechem na twarzy, że zapominam, że znów nie przespałam nocy. Czarnulko, pamiętam, że pisalaś kiedyś że masz problem z rozstępami. Mogę polecić Ci krem na istniejejące już rozstępy bezpieczny w ciąży i podczas karmienia piersią. Kuracja trwa conajmniej 2 miesiące, ale po 6 tygodniach są już widoczne efekty. Ten krem to Pharmaceris Tocoreduct Forte. Polecam. Używam od kilku tygodni i rozstępy są dużo jaśniejsze i płytsze. Kupiłam w aptece 2 kremy- w promocji drugi 50% taniej. Calosc kosztowała 27 zł. Dziewczynki mam do Was jeszcze pytanie. Ja zajmuje się wyrobem biżuterii z bursztynu. Duże sprzedałam przed świętami bo biorą koleżanki sobie na prezenty, ale sporo bursztynu mi zostało i jak nie macie pomysłu na prezent dla kogoś to ja chetnie zrobie dla Was po mega obniżonej cenie. Jak ktoś się zdecyduje to można wybrac jakiś naszyjnik albo korale w komplecie na allegro i mi pokazać a ja zobacze czy dam radę zrobić taki z bursztynu, ktory mam. I nie sugerujcie się cenami na allegro, bo u mnie bedzie to zupelnie inna cena :) Wysyłka priorytetem i na pewno na świeta dojdzie. Buziaki i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta dziękuję Ci bardzo za podanie nazwy kremu, bo rozstępy mam masakryczne. Co do biżuterii, prezenty już mam, ale popytam znajomych:) Nelcia i jej a guuuuuu chciałabym to zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, my już w domku :) Podróż sie udała mimo gigantycznych opóźnień oczywiście przez pogodę , wczoraj wylądowaliśmy dopiero o 24 - całe szczeście Dominik spał i nie było widać ze męczy go ta podróż. Co do pobytu u dziadków - Dominik dał popis bo nie chciała być u nikogo na rękach tylko mama i mama, jak brała babcia czy dziadek to płacz i wyciaganie rąk do mamy , także czasu nie miałam dla siebie ,żeby się wykapać musiałam włożyć go do wanny i siedział ze mną innej opcji nie było. Myślę że dlatego tak było , bo Dominik coraz bardziej kumaty i wiedział że jest w obcym miejscu .... Poza tym pogoda dopisała i dużo pospacerowaliśmy po sklepach ;) Dzisiaj nie poszłam do pracy bo niania się rozchorowała i mamy wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Scherza :* Tęskniłam :) Po sklepach pospacerowałaś, czyi jesteś obładowana nowymi rzeczami:) Zazdroszczę :) A ja wzięłam się za porządkowanie notatek.... Sesja zaraz a ja w proszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tęskniłam !! Czarna nie zazdroszcze sesji ale dasz radę :) Co do zakupów to owszem parę nowości mamy , więcej ma Dominik i uwielbiam tam robić zakupy bo mam markowe ciuchy w mega niskich cenach - kasy dużo nie wydam a ciuszki mam super jakości , przywiozłam ze sobą torbę 32 kg :) nie tylko ciuszki ale i słodycze winko -zawsze coś innego niż u nas !! :) Zaklęta ja biżuterii nie noszę ale spytam się teściowej bo ona uwielbia bursztyn- także dam znać, albo z mężem pogadm to może jej prezent zrobimy a możesz coś zaproponować ? jakis naszyjnik ? Artc twoja Amelka to mała gwiazdka , pozuję do zdjęć jak modelka :) cudo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam już wózek. Dlatego już bo inaczej nie doszedł by do dnia porodu. Pisałam do kilku sprzedawców pisałam, że chce kupić wózek między świętami a sylwestrem to dostałam odpowiedź, że wszystko będzie trwało ponad 3 tygodnie. A trafiłam na fajną Panią z którą umówiłam się, ze teraz kupię wózek a ona mi go wyśle jak powiem, że mam już pieniążki. Dzięki temu wózek będę miała szybciej. Po świętach nikt nie pracuje na allegro bynajmniej Ci od wózków, dopiero zamówienie zrealizowane by zostało po Nowym Roku i trwało by to bardzo długo, po inwentaryzacje wszędzie etc... A tak mój wózeczek zaraz zostanie zamówiony, zapakowany i będzie czekał na mnie:) Mało tego trafiłam dzisiaj właśnie na ten wózek, a tam w prezencie, mata edukacyjna, śpiworek +czapeczka i buciki pod kolor i do tego kolejny gratis do wyboru, ja wybrałam rożek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przed chwila normalnie indiański taniec odtańczyła w moim brzuchu :) było widać jak wypycha nogę :) Jak ja ją kochammmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjejku
sorry ze zasmiecam temat,ale napiszcie mi prosze czy kafe wam działa? bo ja nie moge wejsc na strone startową?wyskakuje mi taki komunikat 404 not found...a weszłam na temat po histprii z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjejku
zapomniałam napisac ze mam tak od wczoraj,od ok 20,dzisiaj znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×