Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

ArCt czuje się dobrze. Maluszek szaleje:) Jutro zacznie mi się 28 tydzień. Z każdym dniem jest mi coraz ciężej, ogólnie samopoczucie czasami jest gorsze, ale wiadomo HORMONY. ArCT oczywiście, ze trzymam kciuki:) Cieszę się bardzo, ze się odezwałaś. Brakuje mi Ciebie i twoich pełnych przyjaźni postów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam napisac "trzymam kciukaski czarnulka" za ciebie I za wyniki z moczu! A ja tesknie za pisanie na forum, ale czasu nie da sie zatrzymac, ani znalesc jakiegos dodatkowego!!!! Zobaczysz jak dzidzia sie urodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Padam na r...j Dominik dopiero zasnął, w robocie papierów od groma na dodatek wypiłam kieliszek wina przed chwilą i mota mną ;) Artc twoja Amelka - Sofia jest słodziutka (F) Bardzo bardzo podoba mi się jej drugie imię :) Jutro napisze bo ledwo co widzę na oczy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, byłam dziś na zakupach, kupiliśmy panele i duperele do tego oraz żyrandol :0 i 1500 pękło. Czekam na paczkę z allegro, 25 kupiłam i do tej pory nie widzę, kontakt ze sprzedającym też się urwał. Kurde zaczynam się bać. 120 zł drogą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ! Oj Czarna na twoim miejscu też bym się martwiła a dzwoniłaś to sprzedającego ? 2 tyg a paczki nie ma!! dziwne. Dzień zleciał jak szalony, teraz czytam małemu ksiązkę robię kaszkę i idziemy spać , do pracy dopiero we wtorek ;) normalnie jak urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza piszę cały czas maile, na początku odpisywała, ale teraz nie bardzo, spisałam sobie numer gg, teraz czatuję czy jest. Jak nie dostanę odpowiedzi to w piątek dzwonię. Jutro nie, bo święto. Zobaczymy. Napisałam niedawno dość ostrego maila. Ahhh jak mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiadomo na kogo sie trafi :( może mieć setki pozytywów a i tak może coś być nie tak, ja jeszcze nie nadziałam się na żadnego oszusta - na razie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, tn topik na którym pisałam, dziś został usunięty. Nie wiem o co chodzi, niby założycielka to ktoś inny sratatata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny nieładnie... Macie jedną jedyną ciężarną na forum i ą zaniedbujecie. Musicie się poprawić!! !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ, NIESTETY TOPI NASZ JAKBY WYMIERAŁ MAŁO KTO NAS ODWIEDZA ?! My własnie wrócilismy z zakupów Dominik dostał nowy fotelik samochodowy , spodenki , buty , kamizelkę i koszulę normalnie nie mogę się opanować zeby mu nic nie kupić a miały być tylko buty ;) - a szafa się nie domyka !!! Czarna a jak u Ciebie ?? wózek już wybrany ??? Wiecie co można na ból podczas karmienia brać ? czytałam ze paracetamol , ale nie jestem pewna! Wyrzyna mi się 8 i nie mogę już wytrzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej scherza, wózek. kurde nie wiedziałam, że to będzie dla mnie takie trudne, tak samo jak wybór imienia. Nie potrafię się zdecydować, ale ostatnio zaczęłam znów myśleć o Tako. Zobaczymy. Dzisiaj idę na wizytę, w sumie za 20 minut wyjeżdżam. Już się nie mogę doczekać żeby pooglądać Dzidziulę :) Odebrałam rano wyniki z moczu, są ok, niepotrzebnie się martwiłam. Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was było z prowadzeniem auta w ciąży. Na mnie niektórzy dziwnie patrzą jak wysiadam z samochodu z dużym brzuchem. W ogóle znajomi mojej mamy est tym faktem wręcz zażenowana. Jej córkę wozili wszyscy wokół. Ja uważam, że jeżeli czuję się dobrze, to niczemu to nie szkodzi. Chciałabym poznać Wasze zdanie. Co do paczki z allegro, chciałam zadzwonić dziś, ale niestety 2 numery które są podane, są niepoprawne ;/ nie dostaję żadnej odpowiedzi, nic kompletnie. A najlepsze jest to, ze ten ktoś dostaje codziennie po 10 pozytywnych komentarzy. Rafał powiedział, żebym już nie czekała dłużej tylko napisała dzisiaj do allegro, powiedział, że chuj z tymi 120 zł.. Ale mnie to wkurza, bo nie mam zamiaru robić nikomu prezentów, tym bardziej w takiej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja już bym pisała do allegro na twoim miejscu, nie ma na co czekać , tym bardziej ze 120 zł to jest kupa kasy. Ja akurat z wyborem imienia i wózka nie miałam problemu , jakoś szybko zawsze się decyduje i jestem zadowolona. Co do jazdy samochodem to ja jezdziłam nawet w 9 miesiącu i nikt na mnie dziwnie nie patrzył choć nie ukrywam że bałam się ze ktoś mnie puknie i mogę brzuszkiem udezyć , i wyjazdy samej ograniczałam do minimum, no ale jezdziłam. Daj znać jak wizyta i jak ma się maleństwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba umrę. Moje dziecko ma jakaś plamę na żołądku. Dla plama jest ogromna. Lekarka ne wie dokładnie co to jest. Prawdopodobnie zlepiony żołądek. jadę do Szczecina, mam na 21.40 umówioną wizytę na USG 3D. tak się boję. Boże dlaczego?? Fakt pocieszała mnie, że wszystko będzie dobrze, że miała takie przypadki. jak coś będzie nie tak, zawali się dla mnie cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna trzymaj się !!! i daj znać co i jak!! wierzę z wszystko jest dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze czarna trzymaj się, mam nadzieje że ta plamka to nic groźnego i że wszystko będzie ok. A do kogo jedziesz do Szczecina? Do prywatnego czy do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - kochana, trzymam kciuki, napewno wszystko bedzie dobrze, super ze tak szybo zareagowali i jeszcze tego samego nią masz wizytę!!! Powodzenia kochana! Scherza - dziękuje, drugie imię mojej malej jest po świętej pamięci babci mojego męża, ktor odeszła z tego swiata dwa miesiace przed narodzinami amelki, w sumie babcia była Zofia, ale my troche Po amerykańsku, Sophia, co by łatwiej było tutaj :) ale mi tez się Sophia podoba baaardzo!!! My znowu chore. Już mamdosc tej pogody, raz zimno raz ciepło, raz wieje raz pada!!! Uch!!!! No cóż taka pora roku trzeba przetrfac, ze mnie był zawsze chorobzdzil takze amelka pewnie tez bedzie należała do chorobzdzilkoof! Czarnulka - nie schodzisz Mi z mysli, napisz jak wrócisz wiem ze nedzie puzno, ale czekam na wiadomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherza
Czarna i jak po wizycie? Pisałam wcześniej ale coś mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1989
Cześć mam 20 lat... i niedawno zostawił mnie chłopak z dzieckiem... dlatego, że mam nie łatwą sytuacje materialną postanowiłam zgłosić się do konkursu gdzie można wygrać kaszki, deserki itd. dla dzidziusia... Jedyne o co proszę to oddaj swój głos (codziennie możesz jeden) na mojego synka http://www.bobovita.com.pl/galeria_dzieci/zdjecie/58293/12 to nic nie kosztuje a może sprawić mu radość a mi pomóc materialnie... Kliknij proszę ten link http://www.bobovita.com.pl/galeria_dzieci/zdjecie/58293/12 a jeżeli wy macie tam zdjęcie odwdzięczę się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane moje. Przepraszam, ze wczoraj nie dałam znać, ale wróciłam późno i byłam padnięta. To co wczoraj przeżyłam... Boże... Ale na szczęście to nic groźnego. Moja gina powiedziała, że to może być jakaś choroba żołądka, ale zarówno dziecko mogło się nawdychać powietrza, ale gdy tylko usłyszałam o tym, że może być coś nie tak, nie słuchałam jej dalej. A więc zadzwoniła i udało mnie się wcisnąć w ten sam dzień, za co bardzo dziękuję, bo bym chyba zwariowała do poniedziałku. No więc byłam na 3D, i wszystko jest dobrze, tak jak gina mówiła, dziecko prawdopodobnie nawdychało się powietrza. Przed wyjazdem do Szczecina miałam straszne wiatry i najprawdopodobniej to uwolniło żołądek mojego dziecka. Już nie powinnam pisać dziecka, bo znam płeć na 100 % A więc będę miała córkę :D Taki numer. Leżałam w tym gabinecie na łóżko, Rafał siedział niedaleko i jak usłyszeliśmy, że dziewczynka, zaczęliśmy śmiać się w głos:) A my mamy takie fajne koszule dla chłopaka ;p Najważniejsze, że maleńka jest zdrowa. Dziewczyny wiecie co taką radość jaka wczoraj odczułam, nie czułam nigdy wcześniej w życiu. Nie cieszyłam się tak mocno jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Najwspanialszą wiadomością w życiu było to o usłyszałam wczoraj "państwa córka jest zdrowa" Mam film, dziś znów go oglądałam. :) Zdjęć nie mam tym brązowych, lekarz próbował zrobić zdjęcie buźki, ale niestety mała nie pokazała się nam. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie:) Musze pokupować kilka ubranek dziewczęcych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam moje kochane!!! :D Wybaczcie, ze ostatnio mnie nie bylo i to dlugo..., ale po kolei: Rozstalam sie z chlopakiem, nie wytrzymywalam tego wszystkiego, nie zajmowal sie mala, cpal nadal, nie wracal na noce do domu, wulgarne odzywki, szarpaniny... dlugo by wymieniac. Koniec. Wrocilam do mamy. On wyjechal do ciotki za granice. Pracuje w restauracji na kuchni i na serwisie :) Koncze prawo jazdy. Na Boze Narodzenie chce chrzcic corke. A propos... Mala ma juz 13,5 miesiaca, sama staje ale chodzi tylko za reke. Ma 8 zebow i wszystko probuje psuc :) Chwilami jest niewyrobka, ale nie poddaje sie Jade na psychotriopach zeby ogarnac to wszystko bo psychika jest niezle pokiereszowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie mam za duzo czasu, postanowiłam choć pomachać do Was dzisiaj.... Moniśka, 100 lat, a co najważniejsze, spelnienia marzeń :* Czarnulka, no to Was córeczka zaskoczyła- czasem tak bywa jak na początku łechtaczka jest powiększona i wygląda jak siusiak......a teraz sie wchłonęła i już widać wszysko....z tym jeżdzeniem to sie nie przejmuj, ja jeżdziłam jeszcze 4 dni przed porodem- wypuściłam sie na zakupy......tylko woź ze soba zawsze hjakieś herbatniki, żebys nie zjechała jakby Ci cukier spadł... poczytam Was później Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuKat dzięki kochana, już tam napisałam. Teraz czekam na odpowiedź. Dianka Witaj, cieszę się, że sie odezwałaś. Dasz radę, ja to wiem. Jesteś silna baba!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×