Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mala wyrachowana dama

Tyle wiem o seksie , ale nie do konca ... Help !

Polecane posty

Gość Mala wyrachowana dama

Mam 17 lat . Wydawało mi się , że wiem dużo o seksie . Jest to natomiast wiedza typu "obrazek: pan wchodzi w panią swoim narządem płciowym w jej przewidziany do tego otwór, wykonuje ruchy w tę i z powrotem, czyli tzw. ruchy frykcyjne, a jak pan ma wytrysk, to z pani wychodzi." Chciałabym się dowiedzieć jak to naprawde wygląda . Czy jak ma wytrysk to juz seksu koniec ? Nawet jak nie miałam orgazmu ? Czy jak ? Kiedyś z moim byłym chłopakiem chcialiśmy spróbować , ale nie mógł we mnie wejść , teraz mam lekką traume z tego powodu ... Pomóżcie mi :) wiem , że za mnie tego nie zrobicie , ale chętnie posłucham . i proszę o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas.......
oki,powaznie . polecam flm instruktarzowy pt. rocco w polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma wytrysk z członka schodzi ciśnienie, wystarczy troszkę odczekać i można na nowo ;) A czy masz orgazm czy nie to już inna kwestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż po tym co napisałaś nie wydaje mi się, że ' tyle wiesz o seksie ' :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Właśnie wydawało mi się , ze dużo wiem . I pewnie wielu osobą w moim wieku tak się zdaje .. ale tylko zdaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na przykład
Przychodzi pan do pani lub pani do pana i mówi "chodź się bzykać" "ok " odpowiada druga osoba. Idą. rozbierają się. Gra wstępna. pan wchodzi w panią, i ruszają się do rytmu,. Jest możliwe że pani ma pierwsza orgazm wtedy zależy od kobiety (niektóre nie cierpią zaraz po orgamie jakichkolwiek ruchów inne moga się bzykać dalej.. Czasem się zdaraza że pan ma pierwszy orgazm wtedy może jeszze dosłownie pół minutki bzykać panią, jak chce oczywiście. I ozostaje zaspokojenie pani ręką i językiem lub czym tam sobie upodobali. Panowie jak to czytacie, pamiętajcie jak dojdziecie już a Wasza partnerka nie to zajmijcie się nią odpowiednio mimo że jesteście już mięciutcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas.......
kaamiloo -pragne cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Czesto sie zdarza,ze oboje partnerow ma orgazm jednoczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na przykład
no tego to trzeba sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
A co jezeli kobieta ma pierwsza orgazm a facet jeszcze nie ? Przy masturbacji gdy go osiagam przez nastapne pol dnia nie moge juz tego robic wiec jak on bedzie nadal we mnie to bede oczuwac bol czy jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas.......
no no ,tylko bez takich .... swoje doznania i reguly zachowaj dla siebie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Bo bede bardzo wrazliwa na jaki kolwiek dotyk ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P Orgazm to moment najsilniejszego podniecenia, kiedy go osiągniesz ono opadnie, ale bólu być nie powinno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Teraz przynajmniej wiem, ze jeszcze musze troche poczekac , chociaz mam chlopaka i bardzo chcialabym z nim to zrobic, ale jednak warto poczekac . Chce zeby bylo wyjatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
W poniedzialek wybieram sie po tabletki antykoncepcyjne do ginekologa . jednakze wiem, ze one zabezpieczaja tylko przez ciaza , zeby zapobiec choroba wenerycznym potrzebna jest prezerwatywa , wiec jak zcdecuduje sie na seks , to bede stosowac oby dwie metody . Ja tabletki,chlopak-gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
W czasie jednego zbliżenia kobieta może mieć orgazm wielokrotny. Wszystko zależy od stopnia podniecenia. Jak facet ma wytrysk to wcale nie musi kończyć. Może jeszcze się kochać kilka minut zanim skończy tj. tak długo aż wzwód ustąpi. Naprawdę nie przejmuj się tym że nie mógł wejść. Następnym razem chłopak wejdzie i będzie wszystko OK. Żeby mieć orgazm jednocześnie to trzeba to wytrenować. Po jednym zbliżeniu wystarczy kwadrans relaksu i można zacząć od nowa. Zwykle kolejne zbliżenie trwa znacznie dłużej i daje więcej satysfakcji ze współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, no to dużo o antykoncepcji wiesz. :) A czy nie uważasz, że 17 lat to za wcześnie za branie pigułek antykoncepcyjnych? Fakt, że nic nie daje większej pewności, ale Ty się jeszcze rozwijasz. Masz regularne okresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Mam regularne okresy . i w sumie to we wrzesniu bede miala juz 18stke :D Spalam z jednym chlopakiem , ale to bylo na imprezie i malo pamietam :( Raz , ale to chlopak mial problem zeby wejsc Nie mam milych wspomnien z tym zwiazanych Mam chlopaka i wiem ze jestem gotowa , ale jak sie okazuje troche malo o tym seksie wiem . No coz . on jest bardziej doswiadczony wiec mna pokieruje . Wazne jest dla mnie kwestia antykoncepcji , bo panicznie boje sie ciazy . wiem ze latwo jest o chwile zapomnienia,ale trzeba miec swoj rozum i nim sie kierowac niezaleznie od sily podniecenia . Mam jeszcze jeden problem , zawsze gdy jestem blisko z partnerem i zaraz by mialo do czegosc dojsc mysle o jakis glupotach i jestem jakby nie obecna . TO zdarzylo sie raz , ale moze i dobrze , bo nie bralam tabletek , a sama prezerwatywa mnie jakos nie przekonuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Ale jeśli chodzi o pigułki, i o Twój wiek, to warto przed ich przepisaniem przez ginekologa zrobić badania (ale niestety rzadko który lekarz sam z siebie to proponuje). A to pomaga w doborze pigułek. Bo jedne są lepsze dla dziewczyny szczupłej i aktywnej, a inne dla pulchnej i mało ruchliwej. No a innym problemem jest fakt, że pigułki, które są tanie (refundowane), mają hormony starszej generacji, czyli są dla gorsze dla organizmu kobiety. Szczególnie młodej kobiety. A te nowszej generacji kosztują ok. 35 zł za opakowanie. :( Prezerwatywy nie są tak skuteczne, jak pigułki, ale jeśli rzadko się uprawia seks (bo nie ma warunków), to są najlepszym rozwiązaniem. W połączeniu z okresem niepłodnym. W przypadku pigułek musisz dbać o regularne ich przyjmowanie, najlepiej +/-2 godzinnym rozrzutem (wtedy dają większą pewność). >> Spalam z jednym chlopakiem , ale to bylo na imprezie i malo pamietam No jak się śpi, to się nic nie pamięta przecież. :P A t był inny chłopak, niż ten obecny? I to był ten jeden raz, z problemem z wejściem? Na pewno bolało, bo byłaś spięta. Nic dziwnego, że masz niemiłe wspomnienia. Choć wcześniej piszesz, że mało pamiętasz, he he. :P >> Mam jeszcze jeden problem , zawsze gdy jestem blisko z partnerem i zaraz by mialo do czegosc dojsc mysle o jakis glupotach i jestem jakby nie obecna . TO zdarzylo sie raz ... ZAWSZE, czy tylko RAZ? Ale sformułowanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Zdarzylo sie raz :D Bedzie to moja pierwsza wizyta u ginekologa , zawsze jakos uciekalam przed tym nie wiem dlaczego . Mam nadzieje ze po tabletkach nie przytyje , a juz na pewno niech nie waza mi sie rosnac piersi , mam 166 cm wzrostu , waze 54 kg jestem szczupla w talii a biust mam pelne duze D . i czasmi mnie bola , przy okresie sie powiekrzaja jeszcze bardziej , niby powinnam sie cieszyc , ale faceci na ulice mi sie prosto w dekold gapia i strasznie mi glupio jeszcze jak jakies komentarze slysze ;/ wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami przy pigułkach rosną piersi. Szczególnie podczas regularnego uprawiania seksu. Ale nie wiem, jak to będzie u Ciebie. Masz idealną wagę dla swojego wzrostu i już dość duże piersi. Chłopak na pewno jest wniebowzięty, Ty mniej. Żebyś (na wszelki wypadek) nie przytyła, polecam Ci być aktywną (sport, taniec, fitness, pływanie) - ale bez przesady. Pewnie i tak jesteś aktywna. A jak często planujesz uprawiać seks z chłopakiem? W sensie w przyszłości, bo po pierwszym razie (pewnie nieco bolesnym) odczekaj tydzień lub dwa (aż się wygoi tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala wyrachowana dama
Trenuje dancehall , wiec z tym nie bedzie problemu . Jak czesto ? Chcialabym jak najczesciej o ile bedzie obojgu nam sprawialo to przyjemnosc bez zadnych komplikacji itp . :) nie wiem jaka jest srednia norma tygodniowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, częstość zależy też w dużej mierze od możliwości lokalowych - jak się ma gdzie kochać, to można robić to kilka razy dziennie (w weekend czy wakacje), a conajmniej raz w tygodniu (praca, szkoła). Poza tym więcej niż kilka razy dziennie to przesada - bo może zacząć coś boleć tam (i Ciebie i chłopaka). Ale po ślubie ta średnia drastycznie spada, he he. :P A po urodzeniu dziecka to już w ogóle. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×