Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

dobry krem p.zmarszczkowy i nawilżający 30+

Polecane posty

Poszukuję jakiegoś dobrego kremu p.zmarszczkowego ale zarazem dobrze nawilżającego (30+). Mam cerę suchą i lubię jak krem pozostawia nieco tłustą warstwe a nie wsiąka i dalej jestem sucha jak wiór. To ma być krem na noc. Jesli są jakies dobre na dzien to ok, ale bez filtrów wtedy bo ja i tak bede go stosowac na noc. Lubię kremy apteczne wiec jesli ktos zna cos fajnego co mogłabym wypróbowac to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przetestowałam ostatnio na sobie i mogę z czystym sumieniem polecić Tołpę - ten zestaw: http://www.fabrykazdrowia.pl/info/tolpa_huminea_stimular_ujedrniajacy_kremkoncent_przeciwzmarszczkowy_40mlkrem_na_noc_40ml-24257.html On jest niby 40+, ale można raz na jakiś czas użyć czegoś mocniejszego (ja mam 29 lat). W zestawie jest krem na dzień i krem na noc. Cerę mam cholernie suchą i krem się sprawdził, do tego miałam zszarzałą, "starą" twarz (ciąża, poród, karmienie piersią i dieta eliminacyjna) i ten krem zdziałał cuda - skórę mam teraz jakby "gęstszą", elastyczniejszą i świetnie nawilżoną. Może mój wpis brzmi jak reklama, ale jestem naprawdę zachwycona, bo to pierwszy krem, gdzie po ok 2 tygodniach stosowania (regularnego), naprawdę widzę w lustrze, ze moja skóra się poprawia. Niczego nie musiałam się doszukiwać ani sobie wmawiać, po prostu efekt widać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muz
Wejdź na stronkę www.wizaz.pl i wybierz zakładkę: Kosmetyk Wszech Czasów. Znajdziesz tam rankingi i oceny kosmetyków- w tym kremów dla 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×