Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

jak ja mam reagowac...

Polecane posty

mój facet chce mi wszystko kupowac...dopiero zaczelismy byc ze soba a on jak tylko wejdziemy do sklepu to sie pyta zcy cos potrzebuje, kupuje mi cholernie droga bielizna itp. dodam, ze ja mam pelno ladnych rzeczy i nie ubieram sie jakos po niejakiemu. Nie wiem tylko jak mam sie zachwoac bo nie lubie przyjmowac tylu prezentow, jak mu powiedzialam, ze nie chce aby mi kupowac bo nie lubie kogos \" naciagac\" to poczul sie urazony i sie obrazil. moze powinnam nie mowic nic, tylko jak chce to niech kupuje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana_Lilka
Ja bym sie cieszyla :D Jezeli on ma byc urazony to niech bedzie , ale przynajmniej Ty nie bedziesz sie glupio czula , Powiedz , ze zamiast wydawac pieniadze na rzeczy ktore i tak masz moze wydacie na cos co przyda sie wam obojgu . Pewnie facet chce pokazac Ci ze mu na Tobie zalezy i ze moze dac Ci wszystko to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko odmawiając facetowi moge urazac jego męską dume i pewnie urazam. on chce mi pokazac ze jestem dla niego kims waznym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola dRut_owicz
heloł ale masz problema jak chce to kupuje ale lepiej niech ci kupi cos sensownego zamiast bielizny na przykład blyszczyk heloł od tego jest facet żeby kupował nie krejzolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi smutno
ja na to mu nie pozwalałam, nie pozwalałam wiecej płacić za mieszkanie. Zawiodłam go jako mężczyznę - dopiero niedawno to zrozumiałam, miesiąc po tym jak mnie zostawił. Pozwół mu być tzw. "żywicielem". Nie rań jego ego, bo męskie ego jest bardziej kruche niż porcelana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werronika2010
ja bym sie głupio czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciesz sie i szanuj to bo szybko to stracisz i wtedy bedziesz zalowac i dopiero za takim czyms zatesknisz moze nie potrafi lub boi sie w inny sposob okazywac milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×