Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta82

***LATO 2009*** - zaczynamy starania o dziecko

Polecane posty

Zapraszam wszystkie chętne, starające się dziewczyny do rozmów Na początek krótko o sobie - jestem po ślubie prawie dwa lata, staramy się o dziecko trzeci, a w zasadzie drugi cykl. Jestem pozytywnie nastawiona, że się tym razem uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaaaaaaa
Witam, ja sie staram 2cykl i wlasnie spoznia mi sie okres 2 dzien dopiero wiec jeszcze troche poczekam zeby zrobic tescik, ktory mam nadzieje pokaze dwie kreseczki:) Zycze powodzenia wszystkich staraczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - przed chwilka znowu "staralismy sie " o dziecko :) przyznam,ze ta mysl dlugo w nas dojrzewala ..teraz liczymy na pelen spontan. Nie nastawiamy sie. Jak bedzie to bedzie!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo to obchodzi wiktorio
ze maz cie wlasnie popychal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku strasznie się dołowałam, że nie wyszło za pierwszym razem. Zaczęłam sobie wkręcać schizy, że mój mąż na pewno jest niepłodny itp. Ale teraz jestem nastawiona optymistycznie. Wiem, że kiedyś się uda. Jak nie teraz to za parę miesięcy:P Wszystkim starającym powiem coś fajnego - gdy byłam na początku trochę podminowana, znalazłam fajny artykuł w necie. Pierwsze słowa które przeczytałam, brzmiały cyt.\" Nie nie jesteś bezpłodna/y; Bezpłodność stwierdza sie w przypadku braku jader, jajników itp\" I muszę przyznać, że po tych słowach od razu mi się lepiej na duch zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy napisalam cos tak bardzo odrazajacego,ze komus to przeszkadza. Nie- przed chwila rozmawialismy - bo wiadomo -od rozmów zachodzi sie w ciaze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria nie przejmuj się - niektórzy zazdroszczą bo nie maja sie z kim kochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do staraczek...:)Ale u nas już czwarty cykl jest teraz....więc nie wiem:(zobaczymy...miałam narazie badanie hormonków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny i zapraszam do rozmów. Mam nadzieje , że topik sie rozkręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkamalinka
chętnie dołączę do tego topiku. Zaczęliśmy się starać dopiero w tym miesiącu, ale mam lekkie obawy, ponieważ miałam wysoki poziom TSH, co podobno może wpływać na zajście w ciąże. Dlatego mam lekkiego stresa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam cię Marzenko po raz drugi :-P Napisz cos więcej o sobie, żebyśmy się lepiej poznały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla zaczęty ja napisze cos o sobie- mam 26lat, 2 lata po ślubie. Jestem z podkarpacia. Oboje z mężem pracujemy. Kończę studia i stwierdziliśmy, że to będzie dobry moment na dziecko. Jeśli chodzi o moje zdrowie , to wszystko ok. Nie piję, nie palnę, nie mam nadwagi, żadnych chorób. Nigdy nie miałam żadnych cyst, torbieli, ani innych problemów z narządami rodnymi. Cykl bardzo regularny, owulacja bardzo wyczuwalna ( wręcz książkowa ). Cytologia zawsze super, badania ogólne ginekologiczne tez. Nie miałam robionych innych, bardziej specjalistycznych badań, ale początkiem sierpnia idę do pani gin. to z nią porozmawiam o planowaniu ciąży. Może zrobi mi jakieś dodatkowe badania. Jeśli chodzi o mężuśka to jeszcze jak bylismy para, z 5 lat temu zrobił profilaktycznie badanie nasienia, wyszły prawie ok, tzn. maż miał troszkę mniej ruchliwe plemniki, ale poza tym ok. Lekarz powiedział, że nie powinniśmy mieć problemów z zajściem w ciążę. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja o sobie-jak widac mam na imie Marzena jestem z woj slaskiego,jestem dosc mlodsza od Ciebie Marta poniewaz mam 21 lat. Moj partner jest starszy ma 27 . Tak jak pisalam jest to nasz 3 cykl staran,nie dawno bylam na badaiach i usg poniewaz mialam podejzenia wczesnego poronienia ale wszystko okazalo sie w porzadku tak wiec dalej pracujemy nad dzidzia,chociaz w naszym przypadku nie jest to tez takie prosto bo moj partner pracuje w delegacjach i niestety widzimy sie tylko od piatku do niedzieli potem znowu wyjezdza:( ale teraz nam sie udalo ze dni plodne wypadaja jak przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaaaaaaa
Powiem Wam Moje Drogie ze w dalszym ciagu nie dostalam @ ... jest nadzieja...:) w sumie nie nastawiam sie az tak bardzo pozytywnie zeby pozniej sie nie rozczarowac:) w piatek zrobie test i zobaczymy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie dolaczam do topiku . Tez zaczynamy starania o dzidzie. Wlasnie mam 1dc dzisisaj a juz myslalam ze beda kreseczki na tescie, wiec 1 raz nieudany choc co prawda byl troszke po dniach plodnych ale szanse byly. Troszke o mnie: 27 lat, ogolnie zadnych problemow zdrowotnych, cykle 28dniowe ksiazkowe. Marzy mi sie coreczka i bedziemy celowali w 10dc, jak nie bedzie wychodzilo to sprubujemy w 11dc. Pozdrawiam wszystkie kobietki i mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac w najwazniejszym w zyciu czasie dla kazdej z nas :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×