Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nińsky

Dziewczyna powinna miec ciemne kręcone włosy / prawda czy fałsz ?

Polecane posty

Gość dziewczyna powinna miec
krencone / fałsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipsssss
prawda ja takie mam i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochtórka
prawda. te z prostymi i jasnymi nie sa kobietami. alez durne pytanie :| gimnazjaliści, idźcie pobiegać sobie wkoło parkingu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem gimnazjalistą mam ponad 20 lat a pytanie było założone bo moja ulubiona aktorka ma takie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochtórka
nooo. a ja skocze z mostu, bo mam jasne i proste. co człowiek, to gust, więc uważam, że tego typu pytanie jest niedorzeczne. Czy na ulicach widzisz same z kręconymi i ciemnymi włosami? I co ztego, ze twoja ulubiona aktorka ma takie? a np gwyneth paltrow jest blondyna z prostymi włosami. i co ona ma zrobić? oscara trzeba jej za to odebrac? bezsensowne pytanie zadałaś. na poziomie gimnazjum właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciemne krecone,wcześniej miałam blond kręcone. Od dziecka pokręcona jestem i lubię moją burzę włosów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówie że takie musi miec dla mni to obojętne dziweczyna musi miec to cos w sobie to cos jest ważniejsze od piękna chociaż jak się ma to coś to jest się najpiękniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie i wolałabym miec proste i juz nawet byc blondynka zeby tylko miec proste:Owkurzaja mnie ludzie gdy mowia ze mam sliczne geste włosy...ja wolałabym miec proste i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo z nyclu
a np gwyneth paltrow jest blondyna z prostymi włosami. i co ona ma zrobić? oscara trzeba jej za to odebrac? gwyneth paltrow to farbowany żyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo z nyclu
tak jak i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no u mnie to ładnie wygląda bo mam ich duzo reakcja mojej nauczycielki gdy stanełam w drzwiach wyprostowałaś włosy??ślicznie wyglądasz...ile prostowałaś,sama?? ale fakt kazdy mi mowi ze w wyprostowanych ładnie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...a myslałaś o trwałym prostowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry fryzjer nie zniszczy Ci włosów. Wręcz przeciwnie,nawet może nauczyć Cię je pielegnować. A jeśli chodzi o dobór fryzury to na mnie wiekszość ludzi krzyczy jak prostuję moje kudły. Ale ja lubię czasem je wyprostować. Mojemu chłopakowi też sie podobam w prostych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda poznałem keidys taka
cudowna była, do dzisiaj nie potrafię jej zapomnieć... ale blondynki tez są ładne, zrestza pzonałem dziewczynę ścietą na zero, też dawała radę, dziewczyna po prostu musi miec to coś. wteyd bez nich nie da się życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi moja mama mówi ze moje są matowe jak sobie wyprostuje ale jakos nikt tego nie zauwazył oprócz niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaaallliinnkkaa
kazde wlosy sa piekne krecone proste ciemne jasne dlugie krotkie ,wazne aby tylko byly zadbane :) ja osobiscie mam dlugie lekko krecone i ciemne tez je chwala moze i ladne sa ale pielegnacja takich wlosow to koszmar,trzeba duzo pracowac aby byly naprawde zadbane,pozdrawiam wszystkie pieknowlose kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz w morde :D a ja się dziwię czemu tu tyle dzieci ;) przecież są ferie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×