Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szału dostane z tym mopem

Gdzie w domu trzymacie wiadro i mopa?

Polecane posty

Gość szału dostane z tym mopem

U mnie stoi w i tak małej łazience i zajmuje tylko miesce, nie mówiąc o nieestetycznym wyglądzie. A jak jest u was? Czekam na inspiracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w przedpokoju
na całej scianie szafe zabudowana do sufitu i tam mam wyizolowane miejsce na mop, widerko, miski, odkurzacz, deske do prasowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szału dostane z tym mopem
No to przez was wywalilam wlasnie pół szafy i robie mu miejsce:). Koniec straszenia w lazience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w zimie trzymam
w łazience pod szafką podwieszaną (więc prawie go nie widać), tzn tam trzymam wiadro i odkręcone włosy mopa. Kij trzymam w kącie i też go nie widać. W lecie wystawiam na balkon do szybkiego wyschnięcia i zazwyczaj stoi tam do następnego pucowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa the best
W przedpokoju szafa wnękowa do sufitu, a w niej specjalnie zaprojektowane miejsce na wiadro, mopa, odkurzacz, deskę do prasowania, suszarkę, ścierki itp. itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem musiałbym się
mamy spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką szafę w
łazience. Ale ja mam dużą łazienkę :-D 12 m kw. Nawet kanapę w niej trzymam. A co, zmieści się. Aha, mieszkam w bloku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeryna-malina
Na szczescie mam domek i mnostwo miejsca na rozne graty. W bloku jak mieszkalam to w kiblu stal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinistra 121346
w łazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
moj stoi w garderobie z brzegu,jest tam taka mala wneka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah garderoba z mopem
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety- łazienka. Między pralką a wanną mam jakieś 40cm odległości i chciałam tam włożyć kosz na ciuchy, ale nie mam co zrobić z detergentami. Mop stoi w rogu za kibelkiem. Myślałam o szafce pod zlewem ale tam mam kosz na śmieci i torebki foliowe (całą masę) i nawet jeśli wcisnę pod zlew w kuchini detergenty to pozostaje kwestia proszków do prania i płynu do płukania. Myślę o skonstruowaniu taboretu pod który weszłyby akurat wszystkie detergenty, a na którym postawię kosz z ciuchami do prania... Jakby taki taboret dobrze przemyśleć i pomalować żeby się wkomponował w łazienkę to chyba nie najgorszy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarra a jak myjesz
podłogę, kiedy to wszystko stoi na podłodze? Szału bym dostała, gdybym musiała za każdym razem wszystko podnosić i znowu ustawiać. Ja mam tak - pralka w kuchni, więc proszki itp. do prania i zmywarki są w szufladzie obok pralki. Płyny do zmywania pod zlewem w szafce. Płyny itp. do sprzątania w szafie z odkurzaczem. Mop w łazience lub na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family
Mopa się pozbyłam mam robota który zmywa podłogę zawsze czystą wodą z płynem a brudną wsysa do drugiego zbiorniczka , nie zostawia smug jest rewelacyjny. Nareszcie jestem wolna od tego archaizmu. tel. 601424665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family
No i jest śliczny niebieski i zajmuje bardzo mało miejsca bo w chodzi pod szafkę i tam się ładuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pokoju teściowej
na jej pięterku ale to ona tak chce, gdy nas nie ma lata po domu i pucuje jej wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×