Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

TANI A DOBRY I SYTY OBIAD??

Polecane posty

Gość giuigyf
rosłół z makaronem i warzywami a na drugie danie mięso z rosołu z ziemniaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ulubiony przepis to kluski slaskie (moga tez byc pokrojone i ugotowane ziemniaki) z sosem pieczarkowym-przysmazasz cebulke,wrzucasz do tego pokrojona w kawaleczki piersc kurczaka,potem duzo pokrojonych w plasterki pieczarek (2 razy wieksza objetosc niz miesa),czkeasz az zmiekna i puszcza sok i dodajesz smietany twardej caly ten wiekszy kubeczek..potem sol,pieprz,oregano,jak za rzadkie to troche maki pszennej.pychota:D do tego korniszonki i umierasz z rozkoszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to widziałam i co z tego? Myślisz że uratujesz te wszystkie zwierzęta nie jedząc mięsa? Nie wyobrażam sobie przynajmniej raz w tygodniu obiadu bez mięsa a Ty jedz sobie te swoje warzywa i nie wyzywaj innych którzy wolą zjeść konkretny obiad zamiast gotowanej marchewki z groszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięso jet pokarmem bardzo mało wartościowym i ciężko strawnym udowodnione naukowo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale marchewka z groszkiem
też może być smaczna, a taka na parze to i zdrowa. Nie wiem tylko o co ta awantura? Najlepiej jak każdy będzie pilnował swojego talerza - ja nie jadłam mięsa pół życia, ale nie nawracałam nikogo na moją dietę bezmięsną. Teraz jem mięso, ale nie mogłabym codziennie, cały rok na okrągło. W zimie częściej mam na nie ochotę niż w lecie. I tak gotuję obiady dla siebie i M. W lecie faszeruję nas warzywami świeżymi, na ciepło robię je w parowarze lub na grilu, jeśli się M. buntuje to mu dogrilowuję cycka z kury. Pytanie w temacie nie było o biad etyczny i dający energię, tylko o tani i syty. Nie rozumiem czemu się awanturujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona z T
Kuchenkowa - wielkie dzięki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×