Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

TANI A DOBRY I SYTY OBIAD??

Polecane posty

Gość a właśnie że mój się bzyka
i żadne obiadki nie są mu w stanie w tym przeszkodzić :) Tym bardziej, że jemy mał eporcje, bo ja wogóle mało jem, a on też nie z tych co kilo ziemniaków i 5 schabowych wcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiiiii1234
widzę że temat schodzi na psy więc się zmywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ostatnio duzo je, kapke odsapnie i jest git co do obiadu, to zrobie chyba te perogi, albo makaron z sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi kup mrozone i ugotuj
podsmaz boczek w kostke na oleju i posyp nim pierogi ;) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka zupka
Ja dzisiaj wrzucam wszystko co mam do Phlipiaka i gotuje tzw.zupe śmieciówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie że mój się bzyka raz mu fartem stanie ... spuści z wacka i do spania apo zdrowym jedzeniu jesteśmy naładowani energia jeśli tak nie jest to był to nie odpowiedni pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty to sie do wszystkiego
musi wpierdolić lizidupa zajebana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ostatnio duzo je, kapke odsapnie i jest git heeheheh to mnie po zjedzeniu rozpiera rześkość i energia nie ma mowy o spaniu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto pisal o spaniu? odsapnie-znaczy rozlozy sie w fotelu z fajka, obejrzy wadomosci i jest pelni sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zloty zaproponuj więc coś co
wg ciebie będzie lepsze od naszego byle czego porywnywalnego z zupką chińską. Słucham. Jestem otwarta na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu dyskutowac
z tym debilem zlotym, zal mu dupe sciska ze gotujecie facetom a jemu nie ma kto i sam wpierdala na obiad frytki albo ziemniaki ze smietana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czytaj uważnie a nie się
zawziąłeś w swoim i nic do ciebie nie dociera. Szukasz zaczepki? To idź na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam ochoty przede wszystki
m. I nie gadam z tobą, bo nic konstruktywnego nie wnosisz do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież rośliny maja w sobie energie które po zjedzeniu oddają organizmowi!!! to jest udowodnione naukowo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ktos sie naje, to wiadomo, ze sie czje ociezaly , dopiero pozniej ma energie, zloty przestan chrzanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty ma trochę racji, mięso i ziemniaki są cieżkostrawne i nic się po takim posiłku nie chce prócz spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak facet je o godz. 21 to nie ma czasu na odzyskanie energii, chyba że rano po spaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem jesteś prosta!!! po zjedzeniu odczuwamy lekkość jeśli jest inaczej to albo sie przejedlismy albo to zły pokarm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to nie lubi ziemniaków więc mam utrudnione zadanie, muszę wymyslać coś innego ale czasem ziemniaki też są bo ja lubię i on wtedy czasem je zjada ale jak są naprawdę dobre albo jak jest bardzo głodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jesteś prosty:O lekkość? chyba,że wpieprzasz galaretke na obiad. ja nawet po jogurcie z płatkami czuję się chwilę ociężała i nie znam osoby ktora by tak nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili-ana 🌻 nareszcie ktoś mady się wypowiedział :) :) :) mięso ziemniaki wytwarzają solaninę która podrażnia układ nerwowy, substancja ta jest rakotwórcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja nie wiem czym
wy karmicie swoich facetów, bo mój po kolacji nie myśli ani o spaniu, ani o zaleganiu przed tv. Poza tym zauważacie tylko to co chcecie, to ciekawe, że czepiłyście się tych ziemniaków, ale że sałatki, zupy warzywne itp. to już nie? Może to mięso i ziemniaki nie są codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×