Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vienne

3 testy negatywne, ból piersi... ciąża?

Polecane posty

Gość Vienne

Mam problem. Obawiam się, ze jestem w ciąży i strasznie nie daje mi to spokoju. Robiłam 3 testy w różnych odstępach czasu. Pierwszy robiłam po 8 dniach drugi po 13 a trzeci wczoraj po , wszystkie wyszły negatywnie. Ale spóźnia mi się okres już 3 dzień. Miesiączka pojawia się u mnie różnie, czasami regularnie, a czasami spóźnia sie nawet miesiąc, ostatnio spóźniła się 2 tygodnie. Ale martwi mnie to, że strasznie bola mnie piersi, a po tygodniu od ew. zapłodnienia czułam straszny ból podbrzusza. Boje się, że to ma cos wspólnego z ciążą. Oczywiście podczas stosunku partner się zabezpieczył, ale boje się strasznie Czy ktoś miał podobną sytuację? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
testy robi się w różnych odstępach czasu-ale dni a nie godzin ! Jak jest negatywny to ciąży brak ! Nie mozesz również twierdzić,ze spóźnia Ci się okres,jak po chwili dodajesz że ostatnim razem spóźnił Ci się okres o 2 tygodnie.Jak masz takie akcje z cyklem to skąd wiesz,że Ci się spóźnia okres.Tak moze powiedzieć osoba,która ma np cykle 28-30 dniowe i nagle ma 35 dni to moze powiedzieć,ze się jej spóźnia. Piersi mogą boleć z wielu powodów i napewno nie tylko z jednego-ciąży :) Wiesz no śmieszy mnie troche,że piszesz,że po "ew.zapłodnieniu bolał Cię brzuch..." bo jak masz nieregularne cykle to skad wiesz keidy masz owulacje i tym samym kiedy mogło dojść do zapłodnienia ?????? i jeszcze dodajesz,ze partner był zabezpieczony i już jest śmiech :P Może i chamsko odpisałam,ale to juz jest śmieszne,że ludzie współżyja nie wiedząc nic o swojej płodności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmowczyni
ja tez nie chce byc chamska, ale przeciez wyraznie napisala, ze robila test w odstepstwie kilku dni. Naucz sie czytac ze zozumieniem! A co do autorki, to nie jestes w ciazy, test by wykryl ewentualna ciaze juz dawno, poza tym skoro sie zabezpieczyliscie, to raczej nie powinnas sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj głupoty gadacie
po 1. to skąd możecie wiedzieć, że test już dawno by wykrył ciąże, skoro dziewczyna ma nieregularne cykle :o do autorki-zabezpieczenie=brak ciąży, proste? proste jak konstrukcja cepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×