Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorka123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość Kamila Sitek
Wystarczy poszukać dobrego biura z dobrą ofertą dla dzieci i nie ma żadnego problemu - ja tak robię. Mam sprawdzone biuro turystyczne http://www.mytravel.pl/, z którego korzystam które oferuje świetne atrakcje i wyjazdy w miejsca dla rodzin z dziećmi. Nam to pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzecie do samolotu takie wyjące obsrane bachory i potem one cały lot uprzykrzają innym pasażerom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieramy się nad piękne polskie morze, a dokładniej do Ustki hotel grand lubicz. Jedziemy tam już 3 raz i za każdym razem wracamy z miłą chęciom tam. Hotel jest super, jedzenie pyszne, a strefa spa genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim wybierz kierunek gdzie lot jest krótki - np Grecja, Hiszpania, po drugie DOBRY hotel z miniaquaparkiem, brodzikiem dla dzieci itd żeby maluch miał co robić . Zobacz np Krete: http://dreamtours.pl/wakacje/grecja/kreta, ewentualnie Majorkę. I unikaj lipca i sierpnia kiedy jest tam najgoręcej, dużo lepszy jest czerwiec lub wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
My w tym roku chyba zaierzemy dzieciaki tutaj http://www.hotelfajkier.pl/ Oferta hotelu bardzo nam się podoba podobnie jak cała okolica :) Hotel jest dostosowany do dzieci więc na pewno nie będą się nudzić. Nad morze w tym roku nie jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka828
Nie wiem jak Wy, ale u nas odkąd pojawiła się Karolka planowanie wakacji trwa 3x dłużej niż dawniej. A to, żeby blisko plaży, a to żeby dobre jedzenie, a to żeby było spokojnie, a to żeby były animacje, a to basen, a to żeby basen nie był głęboki, zjeżdżalnie odpowiednie dla 5-latki itp itd. Tu wyszperałam artykuł o czym należy pomyśleć i gdzie pojechać z dzieckiem, żeby to była czysta przyjemność, a nie na przykład koszmar ;) http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,20274061,wycieczka-z-dzieckiem-czym-sie-kierowac-w-wyborze-najlepszego.html W tym roku padnie pewnie na czarnogórskie Ulcinj, ale to ze względu na to, że tak jeszcze nie byliśmy w Czarnogórze nigdy, a podobno jest przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darosławka
My się zdecydowaliśmy na ten Ulcinj, matko ile planowania, zrówcie sobie listy rzeczy, które trzeba wziąć, trzeba załatwić, a przed wyborem danego ośrodka - listę rzeczy, na które należy zwrócić szczególną uwagę. I nie bać się dopytywać w biurze podróży czy na forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cioteczka78
Darosławka easy, dacie radę :) Fakt, jest to trochę planowania i załatwiania, ale na luzaka dacie radę, zobaczysz. I nie przejmuj się takimi, którzy będą narzekać na to że dziecko zapłakało w samolocie przez 2 minuty. Toż to młody człowiek. Ludzka rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewięćdziesiątka
5-letnie dziecko to już duże, nie ma się w ogóle co przejmować, tylko jechać na wakacje! Owszem, trzeba pilnować,ale nie potrzebuje już zdecydowanie aż tyle uwagi jak na przykład roczne lub dwuletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już 2 lata odkładamy na wyjazd z dziećmi do Disneylandu. Na wiosnę pewnie pojedziemy jak się trochę cieplej zrobi, ale przed świetami też byłoby fajnie. Szkoda tylko, że tak dużo ludzi. Planujemy kupić miejsca w hotelu na stronie Parkmanii (na terenie Disneylandu), bo wtedy będziemy mieć już wejściówki do parku w tej cenie. No i nie trzeba się martwić o nocleg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpineskaa
Jeżeli o mnie chodzi, to polecam sprawdzić SPA Unitral w Mielnie, sa nastawienie na pobyty m.in. całych rodzin. Jest cała masa atrakcji dla dzieci, oczywiście jeszcze więcej dla dorosłych ;) Byłąm raz, wrócę jeszcze na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wakacje wysyłam swoje dziecko na kolonie z biurem http://ctravel.pl a sama wybieram się odpocząć do spa. To idealne rozwiązanie dla całej naszej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chogatt
Dużo ludzi chwali Aquapark Reda. Ja tam jeszcze nie byłem ale się wybieram. Akurat szykuje mi się wyjazd do Wejherowa a stamtąd już rzut beretem do Redy, także pewnie podjadę chociaż na tę godzinkę, czy parę godzin, zobaczę jeszcze. Atrakcją są tutaj przede wszystkim rekiny, zobaczymy czy rzeczywiście blisko można koło nich przepłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zabrać ze sobą www.granulox.pl jest to aerozol na rany, nadzwyczaj skuteczny, nam nie raz już na wyjazdach się przydał bo wiadomo dzieci szaleją i różne rzeczy mogą się im czy nawet nam przytrafić, dobrze więc mieć go w apteczce podręcznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku trzeba zapewnić dużo atrakcji podczas takiego wyjazdu, żeby samemu odpocząć. Odkąd Jaś skończył 4 lata to zabieramy go do parków rozrywki, nam też bardzo się w nich podoba. A, że ceny są przystępne kiedy kupuje się wejściówki z wyprzedzeniem, to zwiedziliśmy już trzy takie miejsca. Co roku kupuję bilety w listopadzie/grudniu na stronie Parkmanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej cenie kupujesz te bilety? Nie wiesz czy na noclegi też są jakieś rabaty teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagda
To zależy gdzie się wybieracie. Standardowo leki przeciwbólowe, coś na przeziębienia. My zawsze mamy też smectę go, ale to nawet wozimy ze sobą w aucie. jednak kiedy dziecko dopadnie biegunka, to trzeba szybko reagować, a nie wtedy jeździć i szukać leku. przynajmniej przy naszych dzieciach zawsze szybko widać efekt i nie dopuszczamy do niczego poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Już kupiłam bilety dla całej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzyli Western Camp w Zatorze jakiś czas temu, mogę to miejsce podpowiedzieć do przenocowania. Na stronie http://westerncamp.pl/ są wszystkie dane. Poza samym spaniem to tak naprawdę to jest taka wioska gdzie można robić też mnóstwo innych rzeczy – łowić ryby, jeździć konno, albo choćby zaliczyć seans w kinie plenerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozyna

Czy ktoś tutaj słyszał o programach dla dzieci w hotelach przy wyjazdach z biurem Rainbow? Nazywają się Figlokluby i zastanawiam się czy warto zdecydować się na hotel ze względu na te animacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broncia
Dnia 31.05.2019 o 01:10, Gość Rozyna napisał:

Czy ktoś tutaj słyszał o programach dla dzieci w hotelach przy wyjazdach z biurem Rainbow? Nazywają się Figlokluby i zastanawiam się czy warto zdecydować się na hotel ze względu na te animacje?

Wlasnie sie dowiedzialam o tym projekcie podczas poszukiwań pomysłow na wakacje z Młodym. Chyba spróbujemy, zwłaszcza, ze teraz mają promocję i można te wczasy z figlolubem złapać tańsze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzia
Dnia 3.06.2019 o 19:01, Gość broncia napisał:

Wlasnie sie dowiedzialam o tym projekcie podczas poszukiwań pomysłow na wakacje z Młodym. Chyba spróbujemy, zwłaszcza, ze teraz mają promocję i można te wczasy z figlolubem złapać tańsze :) 

Wybierzcie sie do środy, naprawdę warto, bo jest znacznie taniej. A dla dzieci malpka maskotka - super pomysł :) nasz mały juz jest kupiony :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soraja
Dnia 9.06.2019 o 11:14, Gość tadzia napisał:

Wybierzcie sie do środy, naprawdę warto, bo jest znacznie taniej. A dla dzieci malpka maskotka - super pomysł :) nasz mały juz jest kupiony :) 

Dzieki za info, my tez złapalismy wczoraj promocje w salonie w galerii :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkamorkaamorka

Moim zdaniem najlepsze są mazury. Ładne widoki, świeże powietrze i spokój. Można świetnie odpocząć od miejskiego hałasu. Wystarczy znaleźć hotel, który zapewnia dzieciom sporo atrakcji i mamy problem z głowy. My jak co roku tak i teraz ruszamy do hotelu Zalesie Mazury. Dzieciaki są u nich mile widziane, co potwierdza ilość "umilaczy czasu" przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Zresztą zerknijcie same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikig

Za tydzień lecimy do Figloklubu! Co spakować? :) Małpka maskotka już czeka przy walizce, tereaz zastanawiam się, czy o czymś jeszcze nie zapomnieliśmy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×