Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgikorf

jestem ladna??hmmjuli

Polecane posty

Gość no bydzie bydzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużo ćpasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgikorf
bylam na solarium dlatego taka zmarnowana;) makijaz mi sie troche rozstarl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czy wy nie macie co robic ??? stan przed lustrem to zobaczysz jak wygladasz!!! albo zaloz fotka.pl to Cie beda oceniac a nie tu zasmiecac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestyta
wyglądasz jak przebrany chłopak (i do tego brzydki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak można być ,aż tak zdesperowanym ,by nagminnie wklejać swoje zdjęcia na forum :) w kuchni cie widzieliśmy przy słynnej lodówce ,w łazience przy prysznicu także ,ostatnio uraczyłaś wszystkich swoimi fotkami wakacyjnymi ,co jeszcze nas czeka ? Czy możemy liczyć na fotki z twojego pogrzebu ? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo zdjęcie to tylko zdjęcie. ;) Na pierwszym za bardzo otworzyłaś się na światło i wyszła cała prawda. Nie jesteś brzydka tylko na tym pierwszym zdjęciu za szczera. Coś się tam gryzie. Na pozostałych i tu chyba problem został rozwiązany, prezentujesz się całkiem nieźle. Ciemne klimaty ładnie podkreślają Twoją, raczej smutną naturę bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgikorf
nowy w miescie a umowisz sie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ryjekkk... za bardzo nie wiem o co Ci chodzi z tą "desperacją". Zdajesz sobie sprawę ze znaczenia tego słowa czy jest to Twój przerywnik emocjonalny jak słowo kuurwa? Jeśli ktoś ma ochotę wrzucać swoją fotę na forum to jego, jej sprawa. Ma świadomość czym może się to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo laska liczy
że znajdzie tu chętnego bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy bo moim zdaniem to żałosne tak sypać fotami bezustannie na forum ,już o samym zapytaniu koleżanki nie wspomnę ,zawsze to samo :) Można raz ,drug wkleić swoje foty ,prawda każdy może w jakiś sposób się dowartościować robiąc to ,ale ta dziewuszka to staje się żałosna :) Nie wiem czy jesteś tu długo czy krotko ,mało mnie to obchodzi zresztą ,ja ją widzę co tydzień z nowymi fotami na tym forum i z deczka robi się to żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z ryjkiem ;P nie wiem ile ona juz postow storzyla ... zeby ja oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś paskudna
jakich mało, choć pewnie worek kasy wydany na poprawę tego co i tak się poprawić nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli 23
Dziewczyno wiesz że to jest forum do rozmów a nie fotka.pl.!!!!!!Spadaj!Jesteś głupia i brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavein
ładna jesteś, ale przy całym tym bydle tutaj wklejanie fotek chyba zakrawa na masochizm. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavein
PS: ja też lubię się przebierać za kobietę, tak jak ty. Trans transa zrozumie, nie to nietolerancyjne bydło tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavein
wyjąłeś mi to z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavein
...a ja jeszcze chciałem possać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz coś nietak z piersiami na pierwszej fotce. nie wiem jak to nazwać ale moja babcia ma podobe. poza tym : - kolor włosów - bardzo słabo... -stuktura wlosa - to samo - samo ułożenie włosów - też razem na 2- reszty fotek nawet nie będę oglądać nieudolny makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×