Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichy anioł

kupiłam tę sukienkę

Polecane posty

Gość cichy anioł

mam być świadkową. Czy na szyję powinnam coś zakładać? to co teraz tam mam na szyi nie zwracajcie uwagi. Czy wystarcza długie kolczyki ? jaki kolor? mam czarne szpilki Zary z odkrytymi palcami, i czarną kopertówkę. jestem brunetką, włosy tak do ramion, kolor oczu zielony dosyć intensywny:) jaki dobrać makijaż jak uważacie? Bardzo mi zależy by dobrze wyglądać, to bliska osoba doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna sukienka
bueheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
ta kiecka juz jest taka strojna, ze nie dodawalabym juz bizuterii wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie dodatki? tzn buty i torebka?? na szyję jak juz to coś bardzo delikatnego bo kiecka jest dość ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata zołza
na Twoim miejscu załozyłabym jakieś fajne duże czarne kolczyki, nic na szyje, ewentualnie coś na rękę np czarną bransoletkę albo jakiś ładny zegarek jeśli masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilfulchkxgyhkxgtkj
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny kolorek, sukienka w ogole ladnie na tobie lezy :) ja osobiscie nie lubie bufek, ale to na tobie wyglada dobrze :) uwazam, ze nie musisz ubierac nic na szyje, wystarcza wieksze kolczyki - takie wiszace, tzw. zyrandolowe, najlepiej czarne uwazam :) dosc szerokie, orientalne beda swietne :) wlosy zaczesane, zeby kolczyki sie odznaczaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze moglas chociaz spytac
o rade kogos bliskiego :/jestes widac ladna zgrabna dziewuszka a w tym wygladasz jak barylka -pasuje to tylko do szkieletorow ,ktore chca sie pogrubic (gora sukienki ladna ale dol -fu i nie dla Ciebie )TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
czarne szpilki, wysokie, z zamszu chyba z odkrytymi palcami, torebka delikatna czarna kopertówka. Zastanawiam się czy coś w ogóle na szyję zakładać... może kolczyki i bransoletka? Włosów nie bede upianć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
przerobiłabym trochę tę sukienkę. Mi się niezbyt podoba, ale o gustach się nie dyskutuje. Jeśli chodzi o dodatki to minimalistyczne, bo sukienka sama w sobie jest ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
dziękuje za odpowiedź dziewczyny:) sukienkę przybliżyłam i na zoomie wyglada dosyć duża ale ogólnie to rozmiar 36 dla tych co tak mnie krytykują:P Właśnie myślę, że kolczyki to chyba wiszące mówicie makijaż beż...? czyli dodatki co w złocie albo prawie złocie;)? kolor jakby ciepły czerwony nie taka strażacka czerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
nie lubie tego typu sukienek bo wydaje mi się, że pogrubiają.. cholera może źle że ja kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
jak przerobiła co masz na myśli..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bardzo delikatne
nikle wrecz dlugie kolczyki by pasily bo sukienka dosc obszerna i bedzie wygladala zbyt "ciezko",szpilki i heja nic wiecej cyba ze co bardzo delikatnego na szyje i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
nie chodzi o rozmiar, tylko o to przesyt w formie, ale jeśli Ci się podoba taka jak jest to wkladaj śmiało. Ja osobiście pozbyłabym się ramiączek i tego kwiata, a w miejscu gdzie jest pasek dalabym czarny materiał lub pasek, cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
przyznam, ze myślałam nad tym by odciąć chociaż te ramiączka bo z tyłu jest suwak i w sumie mi sie trzyma.. Co jet pod róż nie wiem nie patrzyłam. bede świadkową u przyjaciółki od 15 lat się znamy cholera nie wiem teraz co robić. dałam 300 stówy prawie szkoda nie założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twoim miejscu ma dobrego
pomysla -bedzie wygladac smuklej bez tych ramionczek grubasnych i ten kwiat wielgachny...fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
zakładaj skoro już kupiłaś :) szkoda kasę zmarnować a sama możesz ją trochę ulepszyć, proste dodtaki i będziesz super wyglądała. Ja sobie tez czesto przerabiam ciuchy, wcale nie jest to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
dziękuje pomyślę co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz oddać tej kiecki
kurcze, jak na mój gust ona jest za ciężka jak na twoją figurę, pogrubia cię :( na tobie dobrze by wyglądało coś mniej pomarszczonego, dopasowanego, a ta sukienka troszkę przypomina mi bezę... nie chcę byc złośliwa, to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
już nie wiem czy to krój czy ta róża. tak mi sie podobała...:( mam 172 cm i waże 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no racja a
ja bym sie tgo kwiatuszka pozbyla i faktycznie fajnie by wyglądała z czarnym pasem zamiast czerwonego ale juz bez kwiatka bedzie o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo ta sukienka podoba. W szczegolnosci kwiatek. Nie obcinaj ramiaczek.... Troche Ci pogrubia biodra, ale skoro mowisz ze masz rozmiar 36 to pewnie to tylko złudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar 36 czy nie, na zdjęciu wyglądasz jak kobieta o ładnym biuście i zgrabnych nogach, tuszująca wielki brzuch i tyłek. Poważnie, i to nie tylko kwestia zdjcia, tak ten fason wg mnie Cię nie ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Anna
ta sukienka ten krój bombki cię pogrubia. Lepiej jakby była normalna długa do ziemi. Moze robij bombkę na dole i doszyj materiał do kostek. Jesli zielone oczy bardziej pasowałaby suknia w kolorze mchu:) czarne dodatki-buty, torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kumpela mila prawie identyczna sukienke a studniowce w tym roku i przerobila ja ;p po 1 udaj sie do krawcowej niech ten dół rozetnie wtedy bedzie on swietnie irowal w tancu a ty bedziesz wygladac sporo szczuplej moglabym ci pokazac na zdj o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kumpela mila prawie identyczna sukienke a studniowce w tym roku i przerobila ja ;p po 1 udaj sie do krawcowej niech ten dół rozetnie wtedy bedzie on swietnie irowal w tancu a ty bedziesz wygladac sporo szczuplej moglabym ci pokazac na zdj o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×