Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichy anioł

kupiłam tę sukienkę

Polecane posty

Gość taka se o
.."markowe łachy z lumpeksu" prezentują się lepiej, niż solarna tandeta z Tajwanu, choć z metką.. :P ..przy czarnych odrostach na blondzie lub granatowej czerni do piegów.. :P ..No, ale blacharski gust nie wie, że MARKA nawet z lumpeksu to MARKA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka se - poproś o poradę
w lumpeksie..Może trochę cekinów spadnie.. i różu nieco.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
a ja bym zostawila sukienke tak j jak jest(ewentualnie kwiat odcieła)zawsze mozna go doszyć spowrotem jak by co) dała czerwone szpilki srebrne wiszące kolczyki i srebrna kopertówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obleśny kolor
i ten tandetny kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
a i chciałabym dodać że buty zawsze dobieram w kolorze sukienki albo podobnym i naprawde bardzo ladnie sie to komponujjjje i zawsze raczej spotkałam sie z opiniami pozytywnymi..wydaje mi sie że czarne dodatki bendą za nudne. ale to moje zdanie..czerwien też ze złotem bardzo ładnie wygląda. a i dodam że gdybyś wybierała buty pod kolor sukienki to niech bendą to lekkie sandałki moga być nawet 8 9 cm bo wygłuża ci nogi...pamiętaj lekkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież dobrze leży...
a założę się, że na żywo wygląda lepiej. Widziałam bardzo podobną ostatnio na weselu, tylko nie bombkę a puszczoną dołem wolno. Jeśli to taki materiał jak w tamtej, to wyglądało naprawdę ładnie, bo krój strojny, ale materiał zwiewny - i o to chodzi. Do tego czarne buty, czarna kopertówka, a biżuteria bardzo delikatna. Kolczyki mogłyby być długie, ale nie żadne rozłożyste, tylko proste, wiszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×