Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichy anioł

kupiłam tę sukienkę

Polecane posty

Gość cichy anioł
nie jestem u siebie do zrobiłam bym zdjęcie z normalnej odległości i wtedy można by było powiedzieć czy mnie pogrubia. Z drugiej stron kamera zawsze pogrubia więc i tak bede paskudnie wygladać. uśmiech traktorzysty jakbyś mogła te zdjęcia bede wdzięczna. fakt sukienka jest "odcinana" od biustu taki fason. na długą nie zrobię bo nie cierpię długich. nie wiem czy dopasowanie w biodrach cos by zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad połączeniem bombki i dopasowania nieźle by się fachowiec musiał nasiedzieć, żeby nie spaprać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
bo ta plisa jest zszyta pod spodem z jakby halką i tworzy bombkę może faktycznie jakby to rozciąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zdjęciu trudno powiedzieć, ale w bombce powinno być dośc materiału na kombinowanie. Znajdź kogoś, kto się zna i pokombinuje, może nie zepsuje a krój stanie się lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozcinaj daj spokoj pr
zeciez skoro ja kupilas to Ci sie podobala. Wszystkich nie zadowolisz. Jest ok. dobierz dodatki ladny makijaz fryzure i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
przemyślę to bo nie chce kasy w błoto wyrzucić przerabianiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Anna
Jakie masz nogi? Ta bombka jest za nisko...moze jakby była do polowy ud efekt bylby lepszy. Tak widac cienkie nogi u dołu... to dobre ale dla sukineki czy spodniczki w kroju A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Anna
A jak nie lubisz długich to nie idz slepo za modą- kto te bombki wymyslił?To dobre dla dziewczyn w stylu Keiry z Karaibów. Lepiej ubierz sukienkę w kształcie litery A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jned
matko jakie wy jestescie dziwne przeciez sobie kupila juz ta kiecke pytala o dodatki fryzure a nie czy wam sie podoba teraz ona sie bezie w niej zle czula. uszanujcie to ze kazy ma inny gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nawet fajnie by wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Anna
no fajnie - po przeróbce:) włosy rozpuscic. A kto zrobi bobmkę do kostek? Jestem ciekawa efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Anna
I zmien kolor na ciemna zielen lub turkus ciemny taki a la morski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka jest a feee
.Zakrywa Twoje nogi w niekorzystny sposób Reszta jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masakra, dziewczyna, jak ktoś już pisał kupiła sobie sukienkę, podobała jej się, pytała tylko o dodatki. A dowiedziała się, że zamiast tej ma ubrać zieloną, albo długą. Mi się ta sukienka od razu spodobała, chociaż fakt, że lepiej byłoby bez ramiączek i z czarnym paskiem. Jeżeli masz ochotę to obetnij ramiączka, kwiatek i załóż pasek, a jak nie to też będzie ładnie ;) Tak jak już pisano, radzę na szyję nic, te szpilki i dlatego, że one i torebka są czarne, to srebrne albo czarne kolczyki i delikatną bransoletkę. Możesz włosy rozpuścić, ale tylko tak delikatnie pasemko spiąć do tyłu jakąś srebrną spinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrzjerr
pogrubia cie!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nektarynka00000
Zgadzam sie z limonka. Jak moze ja cokolwiek pogrubiac skoro jest tak szczupla osoba???Jak nie dasz rady kupic paska to moze rzeczywiscie tylko te ramiaczka i kwiatek do wyciecia. A jak nie to i tak bedziesz ladnie wygladala. forumowiczki zawsze beda krytykowac..no zapewne one w swoich szafach to maja super suknie i do tego same sa piekne jak kwiat rozy..tylko leb za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skafanderek
Zgadzam się, fason twej sukienki zwyczajnie Cie pogrubia... Na Twoim miejscu zwróciłabym sukienkę i kupiła bardziej dopasowaną, bo z rozmiarem 36 nie powinno być problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiemamuśka
A moim zdaniem sukienka jest bardzo ładna. Skoro ją kupiłaś, to musiała Ci się podobać. Masz ładną figurę, a ładnemu we wszystkim ładnie. Mam wrażenie. że dyskusja tutaj tylko niepotrzebnie zrobiła Ci mętlik w głowie. Nie odcinaj ramiączek, bo wtedy będziesz się pewnie nad bolerkiem zastanawiać :) I pamiętaj- ile osób tyle opinii. Jeśli chodzi o dodatki, to czarne buty, czarna kopertówka i czarne wiszące kolczyki będą ok :) Pozdrawiam..i życzę udanej zabawy...a i pamiętaj...to i tak panna młoda ma wyglądać najładniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeróbce zdecydowanie ładniejsza. I do tego włosy upięte do tyłu w jakiś ładny kok ale bez wykorzystywania całych włosów. niech wyprostowane włosy leżą z tyłu i na ramionach tylko tak upięte, aby nie zastawiały uszu i długie kolczyki, czarne szpilki i mała torebka mmm bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka taka sobie
kolor tez niezbyt... jesli sie uparlas na nia, dobierz sobie proste klasyczne szpilki w tym kolorze i torebke koloru odmiennego....lub...klasyczne czarne i torebka tez czarna , ja sama nigdy nie dobieram koloru butow do torebki, torebka ma byc inna, zadnych kolczykow wielkich, kup sobie jakies delikatne...wlosy kok lub rozpuszczone lub kucyk i bardzo dobry ale delikatny makijaz....trudno jest radzic gorzej zrobic..poza tym ta sukienka lepiej by wygladala bez tej rozy i po rozcieciu tej bombki na dole...ale coz...to twoja sukienka.. rada: nie zakladaj nic ozdobnego bo bedziesz wygladala jak choinka:) milej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow tu wracam. I powtarzam - nie odcinaj ramiączek i kwiatka. Wtedy ta sukienka bedzie taka pusta... I nie oddawaj jej. Jestes szczupła wiec ta sukienka na pewno dobrze na Tobie lezy, a jedynie zdjecia sa nie zbyt korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahabuahahaha
coś na szyje-----------SZNUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se o
ja pierdole same stylistki na forum, zrb to tamto ladna kiecka, nie niszcz jej, nic nie obcinaj, i tak zawsze trafi sie ktos komu sie nie bedzie podobalo, ty ja masz i nic znia nie rob, a dodatki delikatne :)bo sukienka bardzo strojna, i nie doluj sie, bo pewnie za tymi radami stoja same profesjonalistki co chodze w markowych lachach z lumpeksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka śliczna, różę może i warto byłoby zlikwidować i zastąpić czarnym, szerokim paskiem, ale absolutnie zostaw ramiączka! Mówię Ci, będzie bez nich niewygodnie - tańczysz i ciągle trzeba poprawiać górę bo tzytzki na wierzchu :/ Do tego Proste czarne kolczyki, na szyję absolutnie nic, do rączki kopertówka i czarne szpilki ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie przerabiaj. wywalisz ramiączka a sukienkę będziesz łapać w kolanach. teraz ci się wydaje tak że idealnie przylega ale na weselu spocisz się materiał się rozciągnie będziesz tańczyć i siup. a kwiatek coś mi mówi z pod nim nie jest ładny gładki materiał i zostanie ślad. ale to już ty musisz ocenić. zresztą jak kto lubi ja nie lubię takich ozdób więc wyrzuciła bym ale jeśli to ci się podoba to nie daj sobie wmówić że jest do kitu. boje się że te przeróbki zepsują sukienkę a tobie się przecież podoba. nie nam się ma podobać tylko tobie:) owszem pogubią cię w biodrach ale myślę że dużo przyczynia się do tego zdjęcie brak głowy i stóp. jak dołożyłam to sobie w myślach to od razu lepiej wygląda. poza tym stoisz z założonymi rękami i z nogą do przodu a zdjęcie zrobiono od dołu wina raczej pozy niż sukienki. zdecydowałaś się już na dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy anioł
jestem głupia bo nie raz czytając forum i posty gdy ktoś chce pomocy a zostaje zjechany to nie raz myślałam po jaką cholerę prosi o pomoc w miejscu publicznym? Wszystkim nie dogodzi, złośliwości i krytyki pełno. Nie twierdzę, że ktoś tutaj specjalnie pisze, że wyglądam w niej grubo czy że kolor do mnie nie pasuje, fason bla bla bla... Ale tak jak ktos już tutaj napisał nie pytałam o to czy w niej dobrze wyglądam tylko o dodatki. A teraz czuję się jak baryłka mino tego, że na początku wydawało mi się, że jest świetna. i wielki znak zapytania czy ją założyć. Gdybym wrzuciła zdjęcie zrobione całę z twarzą i nogami wyszło by że twarz nie pasuje do reszty a nogi mam kraczate na pewno :P Dziękuje za opinie tych, którzy starali się pomóc jak w temacie a nie wygłaszają swoje sądy nade mną! Mam szpilki czarne-zamsz, kopertówkę albo czarną skórzaną bez ozdób, skromną lub taką z cekinów calutką dokłądnie taką http://www.allegro.pl/item701904479_lux_czarna_kopertowka_z_biglem_cyrkonie_extra.html zastanawiam się którą ? Biżuteria albo srebrne długie kolczyki albo czarne. słucham Waszych rad, dziękuje a komu to chyba te dziewczyny wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądasz ślicznie
sukienka świetna, nic nie rób, nie poprawiaj, bo zepsujesz, jesteś zgrabną dziewczyną, nogi świetne, będziesz prezentować się super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądasz ślicznie
i baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×