Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Pomysle o tym matakusia. Ja ogolnie jestem grubsza osoba ale nic po mnie nie widac wiec wydaje mi sie ze to tylko rozciaganie sie wszytskiego. A zauwazylam tez ze niekiedy ganiam caly dzien a pozniej czuje sie zmeczenie wiec musze odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniona mi też się wydaje ze nie powinno byc tych bóli przynajmniej nie caly czas tak jak mowisz, ze masz. Matakusia a ty jak tam sie dzsaij czujesz???nie pisala ci nic monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, narazie nic nie wiem o moni. Jelsi tylko da cynka,z e rodzi, to na pewno wam napisze :) Ja sie czuje dobrze :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mnie ok, poza tym, że ciężko mi się chodzi to wszystko ok. Kupilismy synkowi baśnie do poduszki i mu czytam, a kręci się wtedy okropnie, mam nadzieję, że mu się podoba. Ale za to nie lubi chyba siedzieć przy komputerze bo wtedy tak mocno kopie, że nie wiem. Jak odchodze to jest spokojny. Ciekawe jak tam Monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:)) No i my już po wizycie. Znowu nie zrobił usg tylko poddejrzał mojego niunia i już jest taki duży:)) Leży główką do dołu i tak mnie kopie tymi maleńkimi nóżkami prosto w żebra, ale ja to normalnmie kocham:)) Lekarz sprawdzał puls serduszka maleństwa i mi też mierzył ciśnienie na szczęście wszystko dobrze.I normalnie szok w tym miesiącu przytyłam 4 kg:(( już postanowiłam,ze rezygnuję ze słodyczy:) Tylko zastanawia mniew jedna rzecz, miałam robione teraz badania morfologie i mocz i w moczu mam jakieś bakterie ale on na to nie zareagował nie przypisał mi leków ani nic, a wam też zdarzały się bakterie w moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek aktualizacja tabelki:) Moni też poprawiam. ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......40..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312......40..........08.11.09......04.11.09....... .. .dziewczynka akocz83.........32...........25.12.09......10.11.09.. ........chłopiec matakusia.......31...........05.01.10......21.11.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec Ciekawe czy zdążę jescze wpisać następny tydzień?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika z tymi bakteriami w moczu pamiętam tylko że często miałam wpisane w wynikach, że mam liczne bakterie, ale nie pamiętam czy to było właśnie w moczu. No ale chyba tak, no bo przecież nie we krwi?:) Także spokojnie, może ciężarne tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja uaktualnię tebelkę:) ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......40..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312......40..........08.11.09......04.11.09....... .. .dziewczynka akocz83.........32...........25.12.09......10.11.09.. ........chłopiec matakusia.......31...........05.01.10......21.11.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....29............21.01.10.........01.12.09..........chłopiec Wydaje mi się ze jakby to było coś poważnego to by nie zbagatelizował tego:) W końcu jest lekarzem i się zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......40..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312......40..........08.11.09......04.11.09....... .. .dziewczynka akocz83.........32...........25.12.09......10.11.09.. ........chłopiec matakusia.......32...........05.01.10......21.11.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec Ja nie mialam bakterii w moczu, ale gdyby byly nieliczne, to podobno w ciazy normlane. Mysle,z e to nic groznego, skoro lekarz Ci nic nie przepisal :) ... wiecie co...? Chcialabym juz urodzic... juz mi ciezko :/ Plecy mnie ostatnio strasznie bola... Teraz mi maz zamowil na fatty.pl taki fotel (mamy go na szkole rodzenia i jest rewelacyjny) 3XL, jak chcecie to sobie odejrzyjcie (to ten z eko skory). Na plecy jest po prostu fantystyczny!!! akocz, ja nie czytam jeszcze, ale zamierzam, za to mowie do Malej co robie i tak dalej :) A czasami jak ma dyskoteke w brzucholu, to az nie wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci matakusia że ja też już bym chciała urodzić, czasami to normalnie czuję się jak słonica:)) i często zdarzają mi się zaparcia, a to jest męczące:( A płaczę chyba normalnie codziennie i to do tego stopnia,że czasami to aż nie mogę się uspokoić i szkoda mi wtedy mojej dzidzi ,że przez taką nerwową mamusię i on się denerwuję,byle głupstwo wyprowadza mnie z równowagi. Tobie już mniej czasu zostało a mi aż 11 tygodni ale mam nadzieje ze jakos zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo brzuchatki:) ale dzisiaj miałam noc ciężką. Nie dość że co chwilę się budziłam i przekręcałam z boku na bok, to miałam od 3 do 5 rano lukę w spaniu. Normalnie obudziłam się, oczywiście musiałam iść do kibelka, bo mój pęcherz już tak jest uciskany, że każda kropla w nim to odczucie jakby były litry. No a potem zaczęłam rozmyślać o porodzie i takie tam, no i było po spaniu. Tylko nasłuchiwalam chrapania mojego M:) Chyba już stres zaczyna sięgać zenitu... Poza tym przed chwilą wróciłam z zakupów. Oczywiście znowu jakoś "przy okazji" wpadłam do sklepu z rzeczami dla dzieciątek i ... zostawiłam tam 100zł! No bo to było się jeszcze przydalo, no i tamto też... W sumie kupiłam jeszcze 2 pary rajtuzek, 2 rampersy na 62,spodnie welurowe ze stópkami i bez, chusteczki w plastikowym pudełku i kremik do twarzy i ciała z Hippa, no i 5 pieluch tetrowych i 2 flanelowe. No i tak się jakoś uzbierało. Nawet się nie przyznam mojemu M, że coś kupiłam, bo obiecałam że żadnych zakupów już nie zrobię...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Monia, czy dalej w dwupaku? A ja od poniedziałku liczę te ruchy mojego Maleństwa i stwierdzam, że to nocny marek jest. Od 9 do 10 to niewiele się rusza - tak 5-10 ruchów, potem od 14 do 15 to naliczam do 16 ruchów, a od 20-21 to nawet wczoraj naliczyłam 23! Dopiero mu się zbiera na figle hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi dzisiaj się zaczyna 33 tydzień, jakby poszło po mojej myśli to za 5 tygodni chciałabym urodzić. Też czuję się jak słonica, jest mi ciężko, sikam często, mam zgagę (ostatnio rzadziej, ale mam). Ja uwielbiam jak mój synek robi dyskotekę, fakt, że to czasami boli, kolacji mi nie daje zjeść bo się wypycha do przodu i nie mogę się wogóle pochylic do przodu. Najśmieszniej wygląda jak się rzuci na jeden bok i wystaje taka duża gula a z drugiej strony płasko i miękko. Lubi jak mu czytam bo wtedy go głaszcze i się kręci. Jak tatus wraca z pracy i zaczyna głośno gadać to też daje czadu i domaga się głaskania. Jak tylko mój mąż zaczyna go głaskać to się uspokaja, jak przestaje to kopie. Czekamy właśnie na tatusia do 16 i idziemy o szkoły rodzenia na 16.30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......40..........08.11.09......28.10.09..... . ......chłopiec monia1312......40..........08.11.09......04.11.09...... .. .dziewczynka akocz83.........33...........25.12.09......10.11.09.. ........chłopiec matakusia.......32...........05.01.10......21.11.09... .....dziewczynka spelniona87.....14...........10.04.10.......8.10.09..... ....?????????????? weronika23.....25......... .21.01.10......03.11.09..........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki gdzieście się pochowały? monia jest zwolniona-wiadomo, ale wy? Ja już posprzątałam całą chałupę i zrobiłam ciasto na naleśniki. Teraz hhwila przerwy na odliczanie ruchów maleństwa, bo jak się czymś zajmę, to jakoś ich tak nieodczuwam i cięzko policzyć. Dopiero jak siąde i się uspokoje to Małe zaczyna dawać o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to dzisiejszej nocy nadrobiłam spanie. Przespałam całą noc i nawet się nie obudziłam na sikanie! Co oczywiście zaraz odczułam rano przy wstawaniu, taki miałam pęcherz bolesny, że ledwo doszłam do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) A ja dostalam wlansie smsa od moni. Wczoraj miala w nocy skurcze ale dzis jej przeszly, wiec musi jeszcze troche poczekac. Pytala o Was, kazala pozdrowic :) W kazdym razie wsyztsko jest w porzadku :) A mnie z kolei zaczely puchnac rece i stopy :/ Daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) Ja wczoraj miałam zajęty dzień, byłam na zakupach już chyba wszystko z ubranek mam dla malęństwa do szpitala i n ie tylko dla siebie też kupiłam to co będę musiała wziać do szpitala,tak się normalnie nałaziłam że do dzisiaj mnie nogi bola:))) A dzisiaj strasznie mnie głowa boli i pół nocy nie spałam nie wiem dlaczego. Matakusia mamy nadzieję że ją również pozdrowiłaś:))) Biedna Monia już tydzień leży w szpitalu i nic, te dzieci coś się nie spieszą dobrze im w mamusinych brzuszkach:))) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze pozdrowilam :D Mowilam, ze sie wsyztskie o nia pytacie :) I powiedzialam jej co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:):):) Co slychac u Mamuś i dzidzisiu:) Jutro ide do ginekologa nreszcie bo dalej boli dzownilam do lekarza powiedzial z emam lezec:) W srode mam urodziny i male przyjecie takie rodzinne :) Eh nie moge sie doczekac :) Dzis przychodiz na obiad moja tesciowa:) Mam nadzieje ze bedzie jej smakowal moj rosol:) Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki piszę, żeby się chwilowo pożegnać, bo jutro iddę do szpitala. Pytałam się w piątek położnej na szkole rodzenia i powiedziała, że zostawią mnie na 2 dni. Jak się nic nie będzie jeszcze działo, to mnie wypuszczą do domu. Więc jesli wrócę we wtorek to się na pewno odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. No to figielek powodzonka bedziemy trzymać kciuki,żebyś wróciła z maleństwem:))) Następna nas opuściła, ale mam nadzieje że na chwile. Ciekawe jak tam Monia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielek trzymamy kciuki :) Monia wczoraj pisala, ze u niej nic sie nie dzieje, wiec na porod bedzie musiala chyba jeszcze troszke poczekac. Oczywscie pytala o Was i kazala pozdrowic :) Ja z kolei mam spuchniete spoty i rece.. :/ Jak zginam palce to mnie boli... - tak jakbym piescia walnela w sniane i kostki by mnie bollay :/ No i pobolewa mnie brzuch jak na okres czasami... A tak ogolnie to OK. Teraz do lekarza 21 listopada dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam,że może już urodziła:)) Matakusia mi też puchną ale lekko za to bolą mnie bardzo nogi szczególnie w kolanach, jakiś dziwny ból tak jakby reumatyczny, widocznie już za cięzka jestem:))) Już niedługo i na nas przyjdzie pora, a że czas szybko leci, to nawet się nie zorientujemy i bedziemy na porodówce hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, ze juz bym chciala... Wczoraj jechalam z mezem na chrzciny to malej corci jego kuzyna 100km od nas. Mialam probelm z ubiorem. Poryczalam sie... normlanie wygladam we wsytzskim jak w namiocie albo w worku ziemniakow... :/ Juz by moja Lula mogla przyjsc na swiat.... tzn nie teraz w 33 tyg tylko fajnie by bylo gdyby to juz byl 36-38 tydzien :) - w tym sesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam hehehe:))) Już też bym chciała urodzić i być znowu szczupła i nic za bardzo nie mogę już w domu zrobić bo zaraz dostaję takiej zadyszki jakbym ze 100 km przebiegłai na dodatek strasznie plecy mnie bolą:((( No ale trzeba troszkę ponarzekać i poużalać się nad sobą i tak warto tak cieprieć wiedząc jaka nagroda nas czeka i na dodatek przypomnijmy sobie jak bardzo się starałyśmy i chciałyśmy zeby ta malutka fasolka w nas zakiełkowała, kurcze jak pomyśle co było parę miesięcy temu to aż do tej pory nie mogę uwierzyć ze za chwilę bede miała najkochanszą osóbkę na swiecie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciężko, ciężko mi też. Dzisiaj pół dnia sprzątałam bo w weekend nam się nie chciało. Za to teraz mnie boli kręgosłup. Ja wczoraj kupiłam łóżeczko i resztę rzeczy dla synka, jeszcze tylko dla mnie resztę zakupów i koniec. Kasy tyle idzie, że ho ho. No i zaraz święta i prezenty trzeba kupować. Chociaż z kupowaniem łatwiej niż z wymysleniem. Dziewczynki jeszcze chwilka i my też będziemy mamami. A Monia musi się uzbroić w cierpliwość (łatwo mówić, nie!!). Powodzenia laseczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×