Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Hejka:)) Dziewczyny co z wami??? jak tam się czujecie???mi mały daje popalić tak kopie że nie wiem:))) No i muszę wam się pochwalić że właśnie zostałam ciocią moja siostra urodziła wczoraj dziewczynkę biedna tak się nameczyła,że aż sie boję co będzie jak przyjdzie na mnie pora. prawie przez 24 godziny miała skurcze te porodowe czyli można powiedziec ze rodziła całą dobę. I ciekawe czy Monia już urodziła. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze monia jeszcze nie urodzila. Skurczy nie ma, a rozwarcie ma na 1,5cm, takze wciaz czeka :) Macie oczywscie od niej buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę napisałam do Was i mi zniknęło. Biedna Monia pewnie się denerwuję, chociaz może do tej pory się coś ruszyło. Całuski dla niej. Zapomniałam Wam napisać, że wkońcu zamówilam wózek, ale czeka się na niego do 6 tygodni. Może będzie troszkę szybciej. Jutro ide do lekarza, chyba mam anemie, bo hemoglobina na poziomie 10,8, ale zobaczymy co mi powie. Dam znać jutro wieczorem. Całuski Grubaseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj z mezem zakupilam juz wszystkie rzeczy dla Malej. Mam juz po prostu wsyztsko :) I powiem Wam szczerze, ze taki spokoj wewnetrzny mam juz, ze gdyby cos wczensiej sie zaczelo to jestem gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie:) Matakusia Pozdrow Monie eh biedna tyle lezy w szpitalu a dzidzia jeszcze nie wyszla:) Co do samopoczucia to brzuch nie boli:) Ale niestety mam 18 tydzien a ja dalej wymiotuje;/ nie czesto lecz zdarza mi sie niekiedy ,ostatnio byly urodziny siostzrenca Meza takie tam byly dobroci salatka ze sledzi a ja uwielbiam sledzie :) teraz jak widze sledzie to koniec ze sklepu nie wyjde bez nich:) One mi zaszkodzily. Teraz zrobilam sie spiaca strasznie i placzliwa;( Mam do Was pytanie czy robiona Wam badania(usg prenatalne) moj lekarz skierowal mnie na nie, mam je 23.11 . Czy slyszalyscie by Wasze np kolezanki ktore rodza pierwszy raz i nie niby ciaza przebiega dobrze. Ale i tak maja to badanie. Eh niewiem co myslec Moj maz mowi ze nie potrzebnie bo przeciez jestem mloda ,Jego siotra trzy ciaze i nie miala .Moja siostra tez nie miala ale moja mowi lepeiej wszystko sprawdzic.Mowi ze jakby ja skierowal zrobila by je . NIekeidy mam takie mysli ze moj lekarz cos przed mna ukrywa. Prosze napiszcie czy Wy mialyscie takie badanie? A co z Mfigielkiem jakos sie nie odzywa ciekawe moze juz urodzila:) Napiszcie jak sie czujecie?:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spelniona, ja nie mialam tych badan. Jelsi masz podejrzenia to powiedz o tym lekarzowi, ale nie sadze by cos ukrywal :) Moze on kazda pacjetnke wysyla na te badania... spokojnie :) Ale skoro dostalas skierowanie to moze zrob sobie dla swietego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na wizycie i moje dziecko waży 2296 g, nóżki ma dłuższe o 2 tygodnie (tzn. normalnie dzieci mają takie nogi w 36 tc). Może będzie wysoki. Wszystko jest ok. Wczoraj mu sie nie podobało chyba, że go podglądamy bo miał podkówkę na usteczkach jakby miał się zaraz rozpłakać, widać też, że jest mu już ciasno. Spełniona, czasami lekarz po prostu woli sprawdzić czy jest wszystko ok. Ja jak słyszę u mnie w szkole rodzenia, że dziewczyny nie miały jakichś tam wyników robionych, bo im lekarz nie kazał, a ja miałam np. 2 razy już. Jeden lekarz każe robić wszystkie badania dla profilaktyki a inny olewa i połowy nie robi. Nam się wydaje, że jest coś nie tak bo koleżanki nie mialy, a po prostu nasz lekarz sprawdza wszystko. Zrób badania i bedziesz miała pewność, że jest wszystko ok. Pamiętaj, że te badania przede wszystkim mają wykluczyć chorobę a nie ją wykryć. Także spokojnie, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akocz, to ten Twoj normlanie mamut jakis ;) Ja jestem ciekawa ile ta moja bedzie wazyla jak pojde do lekarza (a ide w nastepna sobote). Dlugi niech bedzie akocz, byle glowka mala byla i latwo wyszla ;) A tak to niech rosnie jak na drozdzach :) Czy Wy tez macie tak poobijane zebra kochane? Bo moja to mnie tak daje popalic, ze hej... prawe zebra mam tak obolale, ze..... ale spoko - daje rade :P No i dzis zaczal mi sie 34tc :) Widzisz spelniona :) Mowilam Ci, tak jak teraz akocz, zebys sie nie przejmowala i zdrob sobie te badania dla spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak patrzę w gazetach z tygodniami ciąży to wagę ma idealną, tylko nóżki dłuższe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie! :) A ja napisalam do moni smsa 30 min i cisza... czyzby...? A moze... sie cos tam wykluwa juz... ;) Jak mi odpisze, to od razu dam Wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzisiaj o 10.20 urodzilam coreczke 3490, 55cm dluga" - SMS od moni dziewczyny :) Zostałyśmy Ciociami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrow ja serdecznie i pogratuluj:) Ale jej zazdroszcze:) Ja dla swietego spokoju bym zrobila te badania al emoj maz jest sceptyczny do tego;/ Eh ale wydaje mi sie ze zrobimy te badania:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowie, pozdowie :) Bede wiedziala cos wiecej, jak monia sie naje, bo mowi, ze jest glodna jak wilk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, Ja jej gratuluję serdecznie, naprawdę, wkońcu się doczekała swojej Niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,śledzę Wasze wątki regularnie... Bardzo się cieszę razem z Wami ze szczęścia Moni,proszę pozdrówcie ją również odemnie i ślijcie buziaki także dla małej,niech się jej zdrowo chowa!! :) :) A Wam jeszcze trochę wytrwałości życzę noi oczywiście szczęśliwego rozwiązania "grubaski" :) Buziaki,milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze monia czuje sie dobrze, Mala tez :) Pierwsza nocka OK, monia budzila Mala co 3 godz na karmienie ale ogolnie dobvrze :) Maz byl przy jej porodzie :) Sama zresta Wam opowie :) A ja widzialam zdjecie Malej i jest PRZECUDOWNA! :) A Wy jak tam kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Gratulacje dla moni, strasznie się cieszę i jaka duża ta malutka. A kiedy monia wraca do domku?? Ciekawe czy figielek też urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zwracać uwagę już na ruchy, ale narazie spoko jak śpi to prawie cały dzień dopóki tatuś nie wróci z pracy i nie zacznie do niego gadać, wtedy to jest dopiero dyskoteka. Kręci się, że hoho. Matakusia masz już spakowane rzeczy do szpitala? Bo mój mąż mnie pogania żebym spakowała bo nic nie będzie wiedział, hihi. Ale jakoś nie mogę się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe akocz, mam wsyztsko kupione, ale jakos spakowanie odkladam zawsze na "potem" :P Jakos mi sie tak wydaje, ze dopoki nie jestem spakowana to jeszcze troche czasu mi zostalo :P Jednak patrzac na moja szwagierke, to trzeba sie spakowac (ja porod zaskoczyl w 35tc i pakowala sie na szybcika z recznikiem pomiedzy nogami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to rzeczywiście trochę szybko, mi się w czwartek zaczyna 35 tc. Chyba muszę się za to zabrać. Chociaż muszę sobie jeszcze kupić parę rzeczy. Dziewczyny a jak z Waszymi mężami, czy oni wiedzą jak wygląda pajac, body, śpiochy itd.? Bo mój ma z tym problem. Co jakiś czas mu pokazuje jakiś ciuszek i pytam co to jest, to tak nie za dobrze mu idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe akocz, moj maz nie ma problemu tylko z kaftanikiem i spodenkami :P Ale spokojnie, naucza sie :) Kwestia czasu i ... WPRAWY :P Ciekawe jak tam figielek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to aż dziwne bardzo dobrze się orientuje w tych ciuszkach:) ja łącznie przytyłam 12 kg a przed ciąża ważyła 44:( Pisała monia kiedy wychodzi z malutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisala, ja tez nie chce byc "natretna", niech sobie spokojnie odpoczywa i zajmuje sie Mala :) Na pewno jak bedzie miala chwile to wejdzie tu do nas :) 14kg w 31tc no to podobnie do mnie... Ja mam 34tc a przytylam hmmm... przed ciaza wazylam 42-43kg a teraz 59.5kg... masakra jaaks :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×