Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Wszystko dobrze się ułoży:))) niuńka będzie śłiczniutka i zdrowiutka a wy będziecie mieli jak coś najpiękniejszy prezent na święta jaki można dostać:) A Teraz idę obiadek gotować , bo mój mężuś niedługo z pracy wraca:P a zawsze wraca baardzo głodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lec kochana :) A moze to bedzie prezent na pierwsza rocznice slubu... mamy ja 20 grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312 już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz83.........36...........25.12.09......04.12.09.. ........chłopiec matakusia.......36...........05.01.10......telefon, albo w srode porodowka Poznan... .....dziewczynka magdalena82...35...........24.12.09.......10.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....33......... .21.01.10......01.12.09..........chłopiec spelniona87.....19...........10.04.10........23.11.09... ......??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to matakusia jeszcze fajniej. I jak się dzisiaj czujecie dziewuszki?:) Znowu cisza:( Ja dzisiaj nareszcie miałam prawie calutką przespaną noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ciesze sie bardzo, ze przespalas cala noc :) Fajnie masz ;) Ja z kolei wstawalam z 10 razy siusiu no i dzis czulam, ze bola mnie biodra.... tak jak mowilas... Ale przeyzlam :P Akocz, co z Toba? Urodzilas, czy co? ;) Spelniona tez cisza, cisza i cisza... no i nasza nowa ciezarowka tez cisza... Heloł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Weroniko co do bioder to nie bola mnie moze dlatego ze to dopiero 21 tydzien:) Matakusia mam nadzieje ze Twoja mala za szybko nie bedzie chciala wyjsc na swiat :) Odpoczywaj i sie nie stresuj bo to najgorsze:) A ja nawet dobrze sie czuje ale niestety mam placzliwe dni wczoraj meza pozegnalam do pracy rano.I zaczelam tak plakac wspominac niektore zle momenty w zyciu i koniec to makabryczny humor mialam . A co do mspania w nocy spie ale budzenie sie na siku , i co chwile mi sie chce sikac;) Al etakie uroki ciazy:) Dbajcie o Siebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 tydzien.. kiedy to bylo... ;) Zobaczysz, ze zleci Ci nim zdarzysz sie oebjrec :P Ja nie boje, ze urodze wczenisje, bo lekarz mi powiedzial, ze nawet gdybym urodzila teraz, to wsyztsko bedzie dobrze, bo mala jest bardzo dobrze "wyksztalcona", takze spoko wodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312 już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz83.........36...........25.12.09......04.12.09.. ........chłopiec matakusia.......36...........05.01.10......telefon, albo w srode porodowka Poznan... .....dziewczynka magdalena82...36...........24.12.09.......10.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....33......... .21.01.10......01.12.09..........chłopiec spelniona87.....19...........10.04.10........23.11.09... ......?????????????? Witam Dziewczynki:) Nie pisalam poniewaz maz mi formatowal komputer.Dopiero Was znalazlam:)U mnie chyba zaczynaja sie te skurcze przepowiadajace.Dzis 3 razy mnie zlapalo ale nie jestem pewna bo nie trwa to dlugo.Mala juz mi sie nie rusza tak czesto i sie denerwuje. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena, spokojnie. Mala bedzie Ci sie ruszala coraz mniej i inaczej... moja to juz sie generalnie nie wierci tylko bardziej przeciaga... a skurcze mam caly czas... heh... co najsmieszniejsze to to, ze jak mam ten skurcz, to mam pepek :P Normlanie mi tweyd powraca :P a skurcz przechodzi i pepek wychodzi na wierzch... i znowu nie jest normlany :P A przy skurczach kochana oddcyhaj sobie przepomna :) Ja dodatkowo, jak mnie lapie skurcz, czuje jakby mi sie uszy mialy zapalic zaraz, taki nawal ciepla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Kurcze mam jakies dziwne przeczucia...Sama nie wiem ale czuje jakis nie pokoj dzis.Z jednej strony juz bym chciala urodzic a z drugiej boje sie ze to jeszcze za wczesnie.Lekarza mam za tydzien w czwartek i juz nie moge sie doczekac.Jak siedze albo leze to wszystko jest ok ajak chodze i stoje to wtedy mnie lapia te skurcze.Oj jak sie denerwuje.Lece po coreczke do szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jaki dzisiaj ruch:)) dobrze dziewczynki,że dobrze się czujecie. Mnie gardełko coś pobolewa:(( I swoją drogą też się zastanawiałam co z akocz, może na prawdę urodziła. A ty matakusia nadal masz te skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniona nie martw się to minie:)) Ja też tak często miałam i niedawno mi przeszło:P Chociaż już tak często nie płaczę ale łatwo się wzruszam i zaraz płacz:) A te biodra to mnie bolą od niedawna więc wszystko przed tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannazet
Witam serdecznie, mam pytanie. Jestem w 34 tygodniu ciąży, synek ułozony główką do dołu, dość duży- 2650. Strasznie ruchliwy. Nie wiem czy to normalne, ale brzuch mam ciągle twardy, napięty, z toalety korzystam co 15-20 minut i cieżko mi sie chodzi. Nie mogę wyjść z domu bo wydaje mi się ze nie utrzymam po pierwsze moczu a po drugie jakby mi dziecko miało zaraz wypaść. Strasznie mnie to męczy. Czy mam skurcze? Nie wiem...nie umiem ich wykryć, nie wiem gdzie one mają być i jak to wygląda, prosze o pomoc. A do tego upławy....też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
czytam wasze wpisy i sie boję, sama niewiem czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakao Czego sie boisz:) U kazdej kobiecie inaczej przebiega ciaza:) U Ciebie poczatek:) Ja pamietam dobrze poczatek martwienie sie o swoje malenstwo by mu nie zaszkodzic taka troska:) A od 6 tygodnia wystapily u mnie wymioty ktore nie ustapily po 3 miesiacu:) Ale to nie wazne :) Kakao dbaj o Siebie :) Moze Ty nie bedziesz miala zadnych dolegliwosci:) ALe nie wazne sa dolegliwosci w 9 miesiacu dostaniemy nagrode :) A to jest najwazniejsze wiec warto dla Naszych malych pociech ktore nosimy pod sercami:) Pozdrawiam:) Was:) Co do mnie to sikanie mnie meczy okropnie:)NAwet w czasie godziny potrafie isc 3 razy do lazienki:) Milej soboty zycze:) Ja dzis ide z mezem do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannazet nie martw się o nic, mi 34 tc zaczyna się w poniedziałek i tak jak już pisałam we wtorek byłam u lekarza i mój synek waży 2300więc chyba twój synuś waży w normie. Co do sikania to też tak mam ze zanim wyjde z domu na miasto chodze pare razy do łazienki bo boję się ze mi się zachce na mieście i niestety tak jest i wtedy muszę kombinować i często idę do jakiejś pizzeri skorzystać z toalety, z resztą już mnie tam znają hehehe tak często do nich chodzę:) w nocy wstaję dwa razy i w ciągu dnia też często, ale to normalne i przejdzie dopiero jak urodzimy:) Jak długo pochodzę też mam często twardy brzuch i podobne wrażenie do twojego, z maleństwo napiera główką. i ogólnie nie jestjuż taki miękki i nie będzie bo dzidziuś już jest duży i napiera. Może przyłączysz się do nas? już też niewiele czasu ci zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do upławów to każda chyba kobieta w ciązy ma takie białe dość obfite, ja cały czas noszę wkładki tylko na noc nie zakładam. A skurcze te porodowe przypominają ból miesiączkowy, a te inne że brzuch na parę sekund tak bardzo twardnieje, dla mnie to jest niemiłe uczucie i prawie ruszyć się nie mogę ,ale te skurcze sa normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy kolejny tydzień, który zbliża nas coraz bardziej do naszych maleństw od tabelki:) ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312 już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz83.........36...........25.12.09......04.12.09.. ........chłopiec matakusia.......36...........05.01.10......telefon, albo w srode porodowka Poznan... .....dziewczynka magdalena82...36...........24.12.09.......10.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....34......... .21.01.10...... 22.12.09..........chłopiec spelniona87.....19...........10.04.10.......23.11.09... ......??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek.......już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312 już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz83.........36...........25.12.09......04.12.09.. ........chłopiec matakusia.......37...........05.01.10......telefon, albo w srode porodowka Poznan... .....dziewczynka magdalena82...36...........24.12.09.......10.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....34......... .21.01.10...... 22.12.09..........chłopiec spelniona87.....19...........10.04.10.......23.11.09... ......?????????????? Hej :) Ja przez weekend bylam pozbawiona internetu. U mnie bez zmian.... skurcze jak byly tak sa - kiladziesiat dziennie i boli mnie brzuch jak na @ coraz mocniej takze... cos czuje, ze jak jutro zadoznwie do lkearza, to bedzie mi kazal pojechac do poznania do niego. Np. wczoraj przez 2,5h mialam regularnie co 10 min skurcze, ale jakos mi przeszly... tzn, byly - sa caly czas, ale nie tak regularnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To matakusia na bank zostaniesz w tym szpitalu. i z kim ja tu będę pisać, jak wszystkie dziewczyny coś zapomniały o forum... Tylko żebyś dała jakoś znać jak urodzisz... ja chora jestem, musiałam się przeziębić ostatnio jak byłam na zakupach, siedzę w domku i się kuruję herbatka z miodem i cytryna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlansie siedze u mojej mamy, bo moj mezulek sie rozchorowal na fest! A jak pojade do Poznania, gdzie mozemy rodzic wspolnie to moze nie wyzdrowieje i bedzie dupa :( No wlasnie dziewczynki, co z Wami? Akocz, bo normlanie pomysle, ze urodzilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
no i ja też idę do szpitala,ale niestety nie na porodówke.Byłam u gina i powiedział,że ciąża rozwija sie nie prawidłowo ze pecherzyk jest zbyt mały itp, także badzmy dobrej myśli ale od jutra ide na oddział i nie bedzie mnie przez jakis czas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Trzymam kciuki za Ciebie Kakao i Matakusie:) Bedzie Dobrze. Ja dzis bylam u ginekologa brzuch mnie bardzo bolal;( Wogole w sobote przebilam stope kawalkiem szkla tak mi sie krew lala ze szok nigdy w zyicu tyle krwi nie widzilam;/ Lekarz dzis powiedzial ze wyglada wszystko dobrze szyjka,serduszko ladnie bije.Chcial mnie polozyc do szpitala ale powiedzilam z ejak leze to bol mija. Przypisal mi dodatkowe witaminy bo mowil mi ze tez bol moze byc wywolany brakiem witamin . Powiem Wam ze boje sie to dopiero 22 tydzien a mnie tak boli dol brzucha ,i czasami tak twradnieje .Ale zauwazylam ze jak odpoczne to lepiej wiec tylko pozostalo odpoczywac ... :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakao... na pewno bedzie dobrze! Uszy do gory!! Jestemy z Toba... jakby co to pisz kochana! Spelniona, ja chyba na Twoim miejscu dalabym sie polozyc do szpitala... chociaz na pare dni - bylabym spokojniejsza... Ale dobrze, ze juz Cie nie boli :) Czasami moze bolec, bo sie wszytsko rozciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu to bym sie zaplakala na smierc za mezem ale lekarz powiedzial wiecej odpoczynku a ja przyznaje sie ze chodze szybko aja jestem taka szalona a niestety mam pod serduszkiem Swe dziecie,o ktore musze dbac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowekakao
dzięki za pocieszenia... jak wyjde to napewno się odezwe. Spełniona.. a moze taka obserwacja cos zaradzi tym bolom, trzymam kciuki za was wszystkie !!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakao trzymaj się kochanieńka , na pewno wszystko będzie dobrze. Skończy się pewnie tylko na strachu. no to czekamy na wiadomości od ciebie.... Trzymajcie się cieplutko:* A ty spełniona skoro jesteś taka szalona to trochę przystopuj na czas ciązy i uważaj bardziej na siebie:p I ja na twoim miejscu też bym się położyła do szpitala, czasami lekarz na takiej wizycie wszystkiego nie zauważy, a tam na pewno wyjaśniliby te twoje bóle, więc czasami warto się poświęcić. te twoje bóle brzucha coś długo trwają, mnie też bolał ale sporadycznie. Jak tam dziewuszki czujecie się dzisiaj? Matakusia jak tam u was? A akocz chyba na prawdę urodziła. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×