Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Cześć dziewczyny! nie przypuszczałam że tu jeszcze ktoś pisze! :) Spełniona Gratuluję drugiego synka! Niezły klopsik z niego! A u mnie 3 dzieciątko w drodze :) mam nadzieję że tym razem będzie córka :) Pozdrawiam Wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Przede wszystkim chciałam Wam złożyć życzenia Świąteczne i noworoczne, bo pewnie już się nie odezwę do końca roku. Wszystkiego dobrego, pięknych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pięknych prezentów, zdrowia i wszystkiego czego sobie same życzycie. Ja w poniedziałek byłam na USG i znowu będzie synuś, cieszę się w sumie, bo wszystko mam, a zresztą jakoś nawet się nie łudziłam na dziewczynkę. To już jest 18 tydzień, troszeczkę się rusza, Kuba szczęśliwy (narazie), nawet jak pisaliśmy list do Mikołaja to napisał, że dla dzidziusia smoczka. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Wiec tak ja juz pracuje i tez z tego powodu juz mniej czasu na wszystko. Pawelek 5 lutego skonczy 9 miesiecy:) Rosna mu nastepne zabki razem bedzie ich mial 8 juz;) Juz sam sie podnosi i siedzi juz pelza ale jeszcze nie raczkuje:) Czasem piers mu jeszcze podaje ale raczej na napiecie sie niz na jedzenie bo On to maly glodomorek:) A co do Piotrusia to caly czas chodzimy po specjalistach, Co do tego oka to bylismy w klinice okulistycznej dla dzieci i niestety plamka do usuniecia, najpierw mowili ze to skrzydlik - powstaje ta plamka na oku gdy sie pracuje na sloncu caly czas. Pani okulista stwierdzila ze to nie musi byc skrzydlik tylko cos innego;/Na skierowaniu okulistka napisala ze to guz mi powiedziala ze jka Go uspimy wtedy zbadaja oczka bo tak nie chce sie badac bo sie boi. Jesli zdarze z laryngologiem to juz na 20 lutego mamy zaplanowano operacje. Dalej Piotrus nie mowi zdaniami bylimy uz u neurologa czeka nas psychiatra poniewaz tylko psychiatra moze dac mi skierowanie na nauczanie do przedszkola znaczy to ze bedzie miala regularne wizyty z psychologiem logopeda raz w tygodniu. Bo teraz niestety odbywa sie co 2 miesiace. Tez do psychiatry ide poniewaz Pani logopeda zawsze mi mowi ze moj syn ma cechy autystyczne ale jak stwierdzil Pan Neurolog dziecko autystyczne nie przytulalo by sie tak do Pani. Eh co mam Wam powiedziec ciezko mi troche z tym wszystkim jak moja tesciowa mowi wszystko co zle skumulowalo sie na malutkim Piotrusiu:( Tolanka gratulacje trzymam kciuki za córcie:) Akocz gratuluje kolejnego synka :) Pozdrawiam Was dziewczyny trzymajcie :) A zapomnialam napisac ze mam w domu ospe Piotrus mial pierwszy a pozniej dostal Pawelek po dwoch tygodniach Napisze tylko tyle ze dzieci do roku przyzywaja gorzej niz te dwulatki. Ale juz prawie koniec:) Buziaki dla Dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy mieli CÓRECZKĘ!!! Jesteśmy prze szczęśliwi!!! Całe 410 gr szczęścia jak na razie!!! :) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniona tym że Piotruś nie mówi jeszcze zdaniami to się nie przejmuj ma jeszcze czas! Mój też leniuszek jest! Coraz więcej mówi ale raczej pojedyncze słowa czasem po 2 składa ale to nie są pełne zdania... Mój chrześniak zaczął mówić jak miał prawie 4 latka! Namówiłam jego rodziców by pościli go do przedszkola i tam raz dwa mu poszło mówienie! A też chodzili do logopedy wcześniej i poprawy nie było... Każdy maluszek ma swój czas jak widać... A z oczkiem mam nadzieję że to okaże się nic poważnego! Życzę dużo zdrówka dla dzieci i cierpliwości dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akocz może 3 będzie córa jak u mnie :) A na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 27 maja, czy trzecia będzie córcia? nie wiem, narazie niech się urodzi ten cycuś. Jakby miało być trzecie to wpadka, narazie nie planujemy. Ale mi by to nie przeszkadzało :) Czuję się dobrze, ale niedługo idę na zwolnienie, bo już mi ciężko i zmęczona jestem po południu, nie mam siły się bawić z Kubą. U mnie jest 26 tydzień, jutro idę na wizytę do ginekologa. Spełniona, nie martw się wszystko się jakoś ułoży :) Kuba jak poszedl do przedszkola to też bardzo szybko się rozgadał, bo niestety dzieci nie rozumialy tego co on mówi po swojemu, jak mama czy tata w domu. Żeby się bawić z innymi to trzeba było się dogadać :) także przedszkole to jest dobra instytucja. Tolanka super, że córunia, fajnie, bardzo się cieszę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akocz to może mały zrobi Ci prezent na dzień matki? :) Ja mam termin na dzień ojca hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby się urodził 26 maja to zrobi prezent i mi i babci, bo moja mama ma urodziny w dzień matki. W sumie mój mąż ma jakby prezent Kubę, bo ma urodziny 1 grudnia, a Kuba się urodził 2 grudnia o godz. 1.03 w nocy, więc prawie jak na urodziny tatusia :) A zapomniałabym, w piatek byłam u gin i jest wszystko ok, mały jest owinięty pępowiną, ale nia kazala się przejmować bo sprawdzała przepływy w pępowinie i jest ok., a do tego mały trzymał pępowinę w rączce i sam ją sobie zaciskał. Pewnie trenuje wstrzymywanie powietrza :). Nie kazała się martwić, to się nie martwię. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akocz do maja to się jeszcze odwinie :) Pępowina raz jest skakanką a raz sznureczkiem do zabawy ;) więc przy następnej wizycie pewnie jeszcze inaczej ją wykorzysta hihi Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataka1
No i ... mam dwie kreski na tescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciesze sie bardzo :D Tylko cholera, bede miec drugie zimowe dziecko... Fuck :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czytam wasze forum od samego poczatku i jest one najnormalniejsze na swiecie czy moge dolaczyc do waszego grona,najprawdopodobnie jestem w ciazy dzisiaj rano robilam test i druga kreska jest taka jasna tak ze mysle ze sie udalo pozdrawiam i zycze milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia, no jasne, ze mozesz :) Bardzo fajnie, ze znow jest ktos nowy :) W takim razie bedziemy pewnie w tym samym momencie ciazy :) Ja tez robilam test. W sumie dwa. Pierwszy w niedziele popoludniu i byla druga blada kreska, potem w poniedzialek drugi, kreska druga tez byla, ciut ciemniejsza od niedzielnej, a nie super rozowa. Nie robilam wiecej tetow, bo przy Luli mialam tak samo... Na wtorek jestem umowiona do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja jak narazie zrobilam tylko jeden test w piatek zrobie jeszcze jeden,a masz jakies objawy bo ja oprocz bolacego brzucha nie mam nic,boli tak jak bym miala dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak właśnie boli ;) Mnie tez tak boli i bolalo tak przy pierwszej ciazy. Generalnie mam takie same objawy jak przy pierwszej ciazy. Potwrony bol sutkow i bol piersi, wpieprzam jedzenie a nie je jem ;) sikam non stop, a w nocy po 4-5 razy wstaje i spaaaaac, spaaaaac, spaaaaac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz 2 coreczki jedna 8 lat a mlodsza skonczyla 5 miesiecy,i z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje jutro powtorka robie drugi test,karmie piersia,ale jak to sie mowi co ma byc to bedzie :) zawsze z moim m chcielismy miec 3 dzieci :) A ty matakusia jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do objawow to nie mam nic tylko ten brzuch boli,w pierwszej czy drugiej ciazy mialam objawy bol piersi,mega apetyt w sumie teraz tez jem bardzo duzo noi siusiam non stop,a do tego w tamtych ciazach mialam meggggggga wymioty z pierwsza corka wymiotowalam do polowy ciazy a z druga do 12 tc,tak ze zobaczymy jutro co wyjdzie.A co u reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia1234 Gratuluję!!! A ja już po glukozie! Wypiłam duszkiem i bez cytryny Te 2 godziny przeszły bez większych ekscesów było mi tylko gorąco a poza tym troche mdliło ale bez przesady. Problem zaczął się dopiero w 3 godz po glukozie dostałam drgawek było mi słabo ciężko było oddech złapać, dłonie mi spuchły, serce szybko waliło musiałam zjeść szybko coś słodkiego a potem słonego Ale i tak stan ten utrzymywał się przez ponad 2 godziny Muszę się jeszcze pochwalić że Szymon zrobił wczoraj pierwszy raz grubszą robotę na nocnik!!! Wreszcie No i udało się zamówić jeszcze restaurację na przyjęcie Komunijne mojego starszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka dziekuje,tak jak pisalam zrobilam 2 test i jest 2 kreska piekny prezent na dzien kobiet :) ide w poniedzialek do mojej Pani ginekolog zobaczymy co mi powie.A wy dziewczynki jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz prezent na dzień kobiet, aja zrobiłam test dzień przed moimi urodzinami ;) Czuje się super. We wtorek mam lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, ja też ;) U mnie by wychodziło, że teraz jest 6 tydzień, więc liczę, że we wtorek usłyszę serduszko :) Koniecznie napisz jak wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze napisze,a twoja coreczka ile ma lat i czy powiedzialas jej juz ze bedzie miala rodzenstwo i jaka byla jej reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura 29.12 skonczyla 3 latka. Tak, wie, ze bedzie miala rodzenstwo. Chce siostrzyczke ;) Opowiada jak sie nia bedzie opiekwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no, co ja tutaj czytam, tyle nowości przez kilka dni jak nie zaglądałam. Ale jestem od poniedziałku na zwolnieniu, więc częściej zajrzę. Chociaż w pracy zaglądałam prawie codziennie, ale nic się nie działo. Gratuluję matakusia, dzidzia. Witam dzidzię oczywiście. Tolanka ja też byłam na glukozie, ale u mnie wszystko ok., nie miałam takich ekscesów po glukozie. Masakra, musiałaś się przestraszyć, co? Matakusia widzę, że dorwałaś wkońcu swojego "starego" :) Bardzo się cieszę. Dzidzia szybko macie kolejne dziecko, ale człowiek jak musi to się mobilizuje i wszystko się udaje. Tylko najgorsze, że to drugie dzieciątko jest takie małe i jeszcze trzeba je nosić. U mnie jest 29 tydzień, we wtorek 30 się zacznie, do lekarza idę po 17 marca. Czuję się dobrze, oprócz tego, że ciężko mi spać (dziwnie brzmi). Nie mogę spać na wznak, tylko na bokach, jak śpię na bokach to bolą mnie biodra i krzyż. Śpię z poduszką między nogami, ale dzisiaj akurat nie pomogło. Mały się dużo kręci. Już bym chciała urodzić, ale tym razem uważam i staram się nie nosić zakupów, ewentualnie jakieś leciutkie, zresztą mąż mi nie pozwala, żebym znowu za wsześnie nie urodziła. Przytyłam 11 kilo i łudzę się, że tym razem mi zostanie, bo mąż powiedział, że nie będę karmić. Na porodówkę idę z mlekiem w proszku :). Imię dalej nie wybrane, jakoś nie możemy się zdecydować, ale też i nie ma konkretnych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×