Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Hej :) Myszko - a oblewanie mieszkanka już było ? :) U mnie zimno i puchmurno - bleee Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobietki... Wczoraj miałam 36,99, dziś 37,12... A termin @ tuż tuż, bo 21-go. Chociaż mam wrażenie, że z tych wszystkich stresów to jeszcze dziś się pojawi :( Nic mnie nie boli, poza piersiami. Boże... chociaż ten jeden raz mogłaby nie przyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Bett🌻 wczoraj byli u nas brat z zona i synkiem, bratowej rodzice i bratowej brat z zona, wiec mieszkanko oblane..... a jeszcze maja do nas przyjsc szefowa z pracy i kolezanka z ktora pracowalam....ale narazie szefowa jest w Polsce, wiec jak wroci to napewno bedziemy jeszcze oblewac hehehe:) A co tam u Ciebie slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dzisiaj byłam zrobić badania krwi, wyniki będą jutro.Zobaczymy co z moimi hormonkami.Trochę się denerwuje.Trochę bardzo...:( Boję się, że coś będzie nie tak. Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam dziś do jednej położnej w kwestii kolejności badań i wiecie co? Poleciła mi konsultację z innym lekarzem ginekologiem, ponieważ zanim zrobi się hsg, powinny być wykonane inne badania: - hormonalne, - diagnostykę infekcji, - monitoring cyklu, - badanie nasienia, a dopiero potem drożność. Może wyjdę na tchórza, ale chyba faktycznie przesunę termin hsg o miesiąc (w tym czasie skończę kurację Femifertil), a porobię w/w badania :O Zwariować można... A zegar bije, bim, bam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - u mnie wszystko Ok. Na początku listopada jedziemy do kliniki leczenia niepłodności. Udało nam się zapisać do dobrego lekarza więc musiałam troszkę dłużej czekać. Niestety termin wizyty pokryje się z @ ale Pani powiedziała, że i tak mam przyjechać bo lekarz tak czy siak będzie musiał mnie przebadać podczas @ , więc i tak to mnie nie ominie. Troszkę się boję tych wszystkich badań ale czuje, że jestem gotowa ! Muchacha - skoro tempka idzie w górę to może jednak się udało? Zrób teściora i daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett - dzisiaj 30dc, praktycznie @ powinna być 'za drzwiami', chociaż temperatura 36,95. Przyznam jednak, że od paru dni mam zgrzyty w nerwach i boję się, że @ po prostu się przesunie :O Plamienia różowe zmieniły kolor na lekki brąz. Oj... to źle zwiastuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolanczam sie do was staraczki ja mam juz jedno dziecko coreczke 18miesieczna :) terch staram sie od miesiecy o rodzenstwo dla niej i nic. @ mam miec 28pazdziernika wiec czekam na sadny dzien zeby robic test, mam nadzieje ze sie uda. pozdrawiam zycze cierpliwosci oraz pozytywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zosiozol :) Ja rezygnuję już z jakichkolwiek testów :( Dorwałam się i zrobiłam - i co? I NIC! Jestem totalnie zrezygnowana 😭. Mam dziś taki roztrój nerwowy, że masakra jakaś :( Mam iść teraz na to przeklęte HSG czy nie? Poradźcie mi, dodajcie odwagi... Chce mi się już tylko płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............29.................23.10.......... ...USA Zabciaaa.........24...............2..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............13................05.11.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieckie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .............k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Muchacha🌻 glowa do gory i biegnij na HSG....mnie zeby juz ginek wczesniej na to wyslal to odrazu bym pobiegla i wiedzialabym co mi dolega....moj maz mial robione badanie, a ja tylko cytologie i ginek pobral mi krew i tylko tyle.....trzymam kciuki i powodzenia:) Kochane ja tylko wpadlam zyczyc Wam milego dnia, zmykam do pracy....przesylam rowniez caluski👄👄👄 i duzo pozytywnej energii , szczegolnie dla Muchy ****************************************************************************************************** Pozdrawiam i sciskam mocno i do poklikania pozniej:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigaj robic badania zawsze bedziesz wiedziec co i jak. zycze powodzenia i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiozol - Witam :) I nic się nie martw jest nas tutaj więcej z takimi problemami ! Pisz do Nas :) Muchacha - a masz jeszcze siłę łudzić się każdego miesiąca, że może w końcu się uda? Robić testy i płakać jak wyjdzie pozytywny wynik? Szukać objawów ciąży kiedy dobrze wiesz, że ich nie ma ? Bo ja NIE mam już na to siły i dlatego podjęłam decyzję o diagnostyce i ewentualnym leczeniu. Podejrzewam, że te wszystkie "przyjmne " badania dopiero przedemną ale chcę w końcu wiedzieć co jest przyczyną tego, że nie mamy jeszcze dziecka !!! Dlatego rób badania i nie poddawaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki, wielkie wielkie dzięki ❤️ Mam nadzieję, że do poniedziałku nie spanikuję... Macie rację, ile można żyć złudzeniami. Przeszłam w życiu gastroskopię, cystoskopię to i hsg przeżyję. Taka prawda. Boshe... Chciałabym mieć to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha Dziewczyny mają rację , nie ma się co łudzić i trzeba działać.Zrób te badania.Trzymam za ciebie kciuki. A ja dzisiaj odebrałam badania krwi dzisiaj. Estradiol 24,03 LH 6,87 FSH 5,65 Prolaktyna 25,04 Wygląda na to, że mam za wysoką prolaktynę.Ciekawe co będzie dalej.Trochę się załamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............29.................23.10.......... ...USA Zabciaaa.........24...............2..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............13................05.11.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10...........irlandia KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .............k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - masz rację, że prolaktyna jest za wysoka ale nie przejmuj się, lekarz przepisze Ci kurację tabletkami ... moja koleżanka miała też za wysoką i jak powiedziała lekarzowi, że planują dzidziusia to zaproponował jest jakieś zastrzyki . Więc spokojnie , osobiście chcialabym mieć tylko podwyższoną proklaktynę :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Muchacha - ja tez popieram dziewczyny, zrob te badania, moga duzo powiedziec! Wiesz, jak ja bylam pierwszy raz w klinice nieplodnosci to jakos nawet lepiej mi sie na duszy zrobilo, ze nie jestem sama, ze jest duzo par z takim problemem. Z tego, co pamietam, Ty chyba leczysz sie panstowo, mam nadzieje, ze zdecydujesz sie na te badania szybko i bedziesz wiedziala, gdzie jest problem i wtedy do dziela! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wam wyzalic moj maz poraz kolejny podniusl na mnie reke do domu mam dluga droge bo irl do pl nie mam pieniedzy bo nie pracuje wychwuje corke on coraz czesciej to robi chce kolejnego dzieca boje sie co bedzie dalej az zal mi tych lat co poswiecilam jemu na bycie z nim chcem uciec ale nie mam jak co mam zrobic co jesli okaze sie ze jestem w ciazy 2 dzieci wiek 22 lata i co dalej jak ja dam sobie rade teraz mala spi a ja siedze i placze zal mi siebie a ogolnie to swojej glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosioziol - i Ty planujesz kolejne dziecko z tym czlowkiem? No chyba zartujesz! Sama napisalas, ze to nie pierwszy raz. Ja bym do lozka nie poszla z facetem, ktory na mnie reke podniosl! Zglos sie do jakiejs polskiej organizacji, w takiej sytuacji kupia Ci bilet i polecisz do Polski. Ja bym zrobila wszystko, zeby uciec. Bedac z nim narazasz siebie i dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz to nie jest takie proste :( nie mam jak dojechac do ambasady nie znam jezyka wiec co ja moge przeprosil mnie i co ja w polsce zrobie ??on mi kasy nie da wiec z kad na zycie alimenty wiem ale jak udowodnic ze pracuje ?? skoro nie robi legalnie ?? i jest jeszcze cos ja go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz to nie jest takie proste :( nie mam jak dojechac do ambasady nie znam jezyka wiec co ja moge przeprosil mnie i co ja w polsce zrobie ??on mi kasy nie da wiec z kad na zycie alimenty wiem ale jak udowodnic ze pracuje ?? skoro nie robi legalnie ?? i jest jeszcze cos ja go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko - niestety, zmuszona jestem korzystać z państwowej kliniki :( Mam nadzieję, że jakoś to wszystko przeżyję... Naprawdę się boję... Pojadę w poniedziałek, 7dc, więc na 9dc badanie, zmieszczę się w czasie. Zosiozol - kochana, wobec sytuacji, w której się znajdujesz, powstrzymaj się z planowaniem drugiego dzieciaczka. Ten facet nie zasługuje na zaufanie. Miłość miłością, ale NIGDY nie pozwalaj sobą pomiatać. On teraz przeprosi, a jutro znów uderzy. Tak nie może być... :( Witamy nową przyszłą mamę :) Pisz, co tam... Jak staranka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mi schakowal nicka to co pisze ten ktos na temat tego ze mnie maz bije to pujda i nandodatek na innch forach bluzga z mojego konta :( umnie wszystko normalnie staram sie dalej czekam do 28.10 czy przyjdzie @ wiem kto to jest bo uzywalam kompa u mojej znajomej i nie wylogowalam sie powiedzialam jej co mysle na jej temat tepego myslenia i robienia mi przykrosci. dlaczego ludzie tacy sa :( pozdrawiam was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiozol juz nie jestem teraz tamagoci i juz wiecej u nikogo nie bede uzywac kompa a mysalam ze ta soba to moja przyjaciulka ona chyba z zazdrosci to zrobila . zazdrosci mi tego co mam bo ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć staraczki Witam Aisha:) No to byłam u mojej pani doktor.Dziś 10 dc.Zbadała , przepisała parloder (ma ponoć mniejsze skutki uboczne niż bromergan) i kazała przyjść w piątek. Mówiła ,że powinnam zrobić test na hcv i jakieś inne 3 wirusy w tym chyba opryszczka ale on kosztuje 400 zł i mogę go zrobić tylko prywatnie.Czy któraś z was też coś takiego robiłą. A jeśli tabletki na obniżenie prolaktyny nie pomogą w zajściu w ciążę to będziemy badać w szpitalu drożność jajowodów. Miłego dnia jutro życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, razem zmeżem staramy się dopiero pierwszy cykl, wczoraj (21.10) był termin @ narazie sie nie pojawiła, ale niewytrzymałam i zrobiłam już test niestety niegatywny, więc czeka nas kolejny miesiąc starań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×