Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Aisha-hm - zobaczysz, uda się. Ja właśnie rozpoczynam 98 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cykl starań i zamierzam na 100-ny ogłosić dwie najgrubsze i najczerwieńsze krechy na świecie ;) A jak nie, to niech diabli wezmą wszystkich lekarzy :P Biedroneczko - oczywiście, że dam znać co wyszło. Cykam się jak świerszcz na wietrze, ale cholera, nie mam innego wyjścia. Schudłam już 2 kg z nerwów (czyli źle, bo bardzo chcę przytyć), a na włosach więcej srebra wyszło. Zwariuję, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............29.................23.10.......... ...USA Zabciaaa.........24...............2..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............13................05.11.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11............ wielkopolska KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .............k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było. Na usprawiedliwienie mam - rekonwalescencja swoich sił witalnych, głównie psychicznych. A widzę, że się dzieje... nowe nicki przybywają. Dzisiaj się wkurzyłam bo dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciązy a mój mąż o tym wiedział i mi tego nie powiedział. Dowiedziałam się przypadkiem i jest mi tak przykro, że się im tak szybko udało. Przecież w czerwcu mieli ślub....... Wiem nie powinnam im zazdrościć........... ale ja też już bym chciała zajść i szczęśliwie donosić maluszka.... Powoodzenia. Ah i wykres dodałam bo nigdy mnie na nim nie było......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! moge do was dolaczyc ja tez sie saram o dzidziusia! pierwsza ciaze poronilam w 8tc;( a teraz staram sie juz 4 czykle i nadal nie widze dwoch kresek wszystkim staraczka zycze dwoch kreseczek na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Do mnie jak zwykle wczoraj zawitalam czerwona malpa.....Pozatym nic nowego nie ma....praca, praca i jeszcze raz praca....wrocilismy z kosciola , z zakupow i z obiadku i teraz mam troche wolnego czasu...:) Pozdrawiam Was wszystkie i do poklikania👄👄👄👄 KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............30.................22.11.......... ...USA Zabciaaa.........24...............2..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............13................05.11.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .............k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam tylko powiedzieć, że jednak jutro idę do szpitala. Trzymajcie kciuki, bo będzie grubo :O. Jedyne co mnie trzyma przy siłach, to nadzieja, że po badaniu ujrzę dwie krechy. Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aktualizuje tabelkę, przedemna nastepny miesiąc starań KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............30.................22.11.......... ...USA Zabciaaa.........24...............2..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............13................05.11.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11.......śląskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Kamyskaa.......22............ listopad 2009 .. .............k.Zie lonej Góry Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) daaaaawno mnie tu nie bylo...mam pytanie do doswiadczonych...otoz jak kiedys pisalam staramy sie o dziecko. cykle mam okolo 24-26 dniowe czasami zdarzy sie wyjatek ze jest 30 dniowy. w tym miesiacy w 26 dc dostalam plamienia ( byly ze 3 lub 4 plamki i to tez takie bardziej brazowe, nie czerwone) myslalam ze to okres sie zaczal ale do dzisisaj nic nie ma...jest tylko bol brzucha taki jak na okres i dlatego caly czas mysle ze zaraz @ przyjdzie...testu jeszcze nie robilam poczekam jeszcze pare dni...chodzi mi o to czy ktoras z Was tak miala i byla w ciazy? z gory dziekuje za odpowiedzi i sory za bledy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dzisiaj znowu idę do ginka na przeglądzik:) Byłam w środę, w piątek ale niestety pani doktor nie dotarła no to lecę dzisiaj.Moja ginekolog powiedziała, że będziemy obserwować przebieg cyklu.Tylko wizyty co drugi dzień o 11:30 kolidują z pracą.Jakoś narazie udaje mi się zamieniać na zmiany ale nie wiem jak będzie dalej. Buziole dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj usłyszałam od ginekologa, że nie widzi wogóle jajeczkowania i od przyszłego miesiąca duphaston bo w tym już nie ma sensu.Tylko zastanawiam się czy ona mogła cokolwiek widzieć skoro ja mam długie cykle 35 dni i więcej.Ech...coraz mniej we mnie nadziei:( A co u ciebie muchacha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko - dzisiaj wyszłam ze szpitala, badanie miałam ok. 14.00. Zastrzyk w pupę bolał przeokrutnie, myślałam, że mi pośladek odpadnie ;) Ale hsg też było niezłą jazdą. Normalnie popłakałam się z tej niemocy i bólu, jaki zadała mi swoim brakiem delikatności baba je wykonująca :O Kontrast przelecał jak wysokie napięcie przez moje jajowody. Wychodzi na to, że są w pełni drożne. Wyniki z usg też są ok, wszystko bez zmian. TO DLACZEGO NIE MOGĘ ZAJŚĆ? Inny lekarz podejrzewał PCO, a oni nic nie widzą? Jak mam to rozumieć? Na pewno podejmę skrupulatne przytulanka, jak tylko przestanę krwawić po tej 'penetracji'. Mówią, że jest 33% szansy na zajście w ciągu 3 m-cy od hsg. Kto wie? I na pewno zasięgnę opinii jeszcze innego lekarza, bo tak nie może być, że niby wszystko ok, a dzidzi niet. Najważniejsze, że przeżyłam. Schudłam 3 kg :( Ale teraz moim celem jest akcja tuli tuli ❤️ Buziaki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha, dzielna dziewczyna z Ciebie! Wiesz mi sie wydaje, ze trzeba zbadac Twojego partnera, moze wina nie lezy po Twojej stronie... Wiem, ze on nie chcial, ale musisz z nim powaznie pogadac, bo jesli z nim cos jest nie tak, to i pzytulanka nic nie wskuraja... Ja napisze, ze dzis mialam bardzo wazne usg, ktore bylo robione pod kontem wykrycia ewentualnych nieprawidlowosci (w poprzedniej ciazy wlasnie w tym stadium znaleziono bardzo powazne wady genetyczne). No wiec usg nic zlego nie znalazlo, wszystko w normach. Termin mam na 7 maja 2010. Pozdrawiam Was dziewczyny i mam nadzieje, ze i Wy wkrotce zobaczycie Wasze maluchy 'balujace' u Was w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko wróciło do normy, bo wczoraj większości postów nie było :O Dzięki dziewczyny za kciuki. Będę robić co w mojej mocy, by moja połóweczka miała duuuużżżo przyjemności :D A ja przyjmę każdego "chłopaczka" byleby sprawił, że test będzie pozytywny. Któryś z tych milionów chętnych dotrze do celu, prawda? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co z naszymi staraczkami? Tak mało się odzywacie... Żabciu co u Ciebie? Ja mam jeden powód do radości,ponieważ powtórna cytologia wyszła pomyślnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) No rzeczywiscie cichutko jest na forum....ja mam dzis dzien wolny, ale zaraz sie biore za sprzatanie i relax:D:D:D:D Bede zagladac, ale juz zycze Wam milutkiego weekendu:) Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki coś mało tu zaglądacie.Ja niestety ostatnio też bo mój komputer odmawia posłuszeństwa.Muszę go oddać do naprawy. Pozdrawiam was wszystki i trzymam kciuki za pozytywne wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jestem po wizycie w Klinice Leczenia Niepłodności ! W piątek jedziemy z mężem na test po stosunku, ponadto muszę zrobić szereg badań z krwi a w okolicach 7 grudnia będę miała sprawdzaną drożność jajowodów :( Ogólnie z wziyty jestem zadowolona, lekarz niezbyt gadatliwy ale jest podobno świetnym specjalistą... przepisał mi 2 op. duphastonu - mam je brać od 16 dnia cyklu, powiedział, że nie zaszkodzi a może pomóc w zagnieżdzeniu jajeczka. Póki co jestem dobrej myśli i będę cierpliwie czekać na efekty. P.S. Jejku ile par leczy się z powodu niepłodności - było ich tam całe mnóstwo ! Począwszy od młodziutkich dziewczyn a kończąc na takich po 30-stce. To jest chyba naprawdę choroba cywilizacyjna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba i to jaka! :( Tak się zastanawiam, czemu mi lekarz nie przepisał duphastonu... Przecież mógłby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę brała duphaston od następnego cyklu.Brałabym go już teraz razem z parlodel-em ale nie było jajeczkowania w tym cyklu.Muchacha może powinnaś powiedzieć o tym swojemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie zamierzam uczynić. Jutro zadzwonię, żeby się umówić. MOŻE jeszcze w tym roku się załapię :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnim razem jak zobaczyłam II grube krechy na teście - brałam właśnie duphaston. Niestety moje szczęście nie trwało zbyt długo :( Ale jakieś nadzieje mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka_25
Witam was dziewczyny mogę do was dołączyć? Staramy się o 2 dziecko już 7 cykli jak na razie nic :( Lekarz powiedział że może wina być po stronie męża ponieważ 1 dziecko już mam ale nie z nim. Córka jak i my bardzo pragnie mieć synka-braciszka:) Nie raz już przepłakałam że znów się nie udało i powiem wam że nie sadziłam że tak będzie trudno!! Z córką to była wpadka ale i też chciana wpadka ;) 14dc po bzykanku z mężem miałam rano brązową plamę na bieliźnie jak myślicie to mogło oznaczać owulacje że wtedy była? Mimo ze urodziłam córkę to teraz jestem ciemna w tych sprawach hi hi hi kiedyś człowiek nie myślał o tym że musi być owulacja itp. tylko bzyku bzyku i jest maleństwo ;)A tak bardzo dużo osób się stara i to latami o maleństwo i nic a serce pęka, znam takie pary.Najgorsze jest to że moje koleżanki albo rodzą albo im się udało i są w ciąży a ja tak bardzo już bym chciała bo córka ma już 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×