Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olana bez słowa

Chyba mnie rzucił... bez słowa!

Polecane posty

Gość olana bez słowa

jak mozna nie powiedziec nawet to koniec? chyba to latwe, ba mozna nawet smsa napisac a tu nic! mialam sie dzis spotkac i chyba juz sie nie spotkam, smsa napisalam o 8 rano, na gg napisalam - nic :O czuje sie jak zalosny smiec:O juz od paru dni bylo zle, zachowywal sie tak jakbym to ja miala dac pierwsza spokoj, chcialam dzis pogadac. Nie wiem nawet czy napisac cos i zjebac na funty czy co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla1201kotek
Napisz mu jak się poczułaś jak tak cię potraktował i powiedz że jest gówniaż i lepiej zapomnij o nim bo on jeszcze nie dorusł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
nie przejmuj sie ja mieszkalam z moim 6 mies potem na 6 tyg wyjechalam a gdy wrocilam to tez juz nie bylismy rasem, mieszkam z nim w jednym domu razem z jego rodzina a przez dwa tyg nie dezwalismy sie do siebie ani slowem, dopiero teraz ale tylko w sprawie mojego powrotu do Pl, to jest dopiero popieprzone :D jak obcy ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olana bez slowa
a on mi odp: czesci i pa :O tak to jest jak powiesz ze kochasz :( chyba gówno go obchodzi jak sie czuje czy placze, mowilam ze mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla1201kotek
Dziewczyno skoro tak cię traktuje znajdz w sobie ten szacunek i odwage i pokaż że ty jesteś kims i że nie jest ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olana bez słowa
to ja wrocilam po tyg z nad morza i tak wlasnie bylo, dodam ze jaktam bylam pisalam, dzwonilam a on jakby mial gadke ze mna w dupie, czasem nie odbieral i nie oddzwanial. ja to slepa jestem chyba:( widze jak mnie traktuje, wykancza mnie to a mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla1201kotek
Uwież mi miałam to samo i nie warto walczyć o takiego dupka nie warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olana bez slowa
ja nie rozumiem takiego zachowania, jestem konkretna osoba i mowie zawsze tak lub nie. nie wiem tylko po co mowil mi te wszytskie mile rzeczy, jak gówno z tego! chyba zadzwonie ale nie ze swojego numeru bo pewnie nie odbierze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielu facetów tak ma
i to bez względu na wiek,, więc takie zachowanie jest normalne dla nastolatka i dla mena ok 30,, trzeba się oswoić, angażować tylko troszkę:):) a potem zapomnieć. może jakiś facet powie, z czego wynika takie postępowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście jak otwarte księgi...szybko nam się nudzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niezły męski głos
hmmmm wy też nam się nudzicie, czyli jest po równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olana bez słowa
pitole, nie pisze juz i nie dzwonie .logicznie patrzac jakby chcial dawno by juz napisal. niech sie pieprzy i szuka lepszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×