Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do was takie zapytanko

Gdzie kupujecie donice do kwiatów?Ja widzę same drogie

Polecane posty

Gość powóód
w Pepco mają fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku uplotlam własnoręcznie 2 duże kosze z młodych giętkich gałęzi wierzby:D. Wylozylam grubszą folią i posadzilam pacioreczniki:D. W tym roku też coś muszę pokombinować. A chyba w kauflandzie widziałam ładne plastikowe duże za ok 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikeowapani
ikea :) Tam są najlepsze rzeczy , uwielbiam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów boso chodzi
polecam klepy z serii: 1001 drobiazgów, wszystko po 5 zł itd. i niekoniecznie regały z doniczkami często mają dziwne pojemniki, ceramiki na nie wiem co, ale pięknie wygląda to jako doniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów boso chodzi
i przeczesz swoje zasoby starych zastaw, pojedynczych naczyń itd. stare duże sosjerki, wazy bez pokrywek, kubły, misy - doniczką może być wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriello77
Tak odnośnie tych donic to ja od wielu lat kupuje na tej stronie: http://www.sklep.hydroponika.pl/Donice/ Mogę polecić, cena/jakość naprawdę ok. Duży wybór i ciekawy towar. Ja się jeszcze nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam donice z orexdesign.pl może i drogie ale za to najładniejsze jakie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1980
ja ostatnio zamówiłam na stronie www.fajnedonice.pl przy okazji kupiłam jeszcze wazon. Ceny raczej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em77
Ja też tam kupiłam. Cenowo są rzeczywiście też takie powyżej 100 zł, ale ja wybrałam takie prostokątne szare, nie pamiętam dokładnie, chyba niecałe 50 zł kosztowały a prezentują się bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie tez mam Taki Problem. Zbliza sie wiosna i musze przesadzic rosliny, a mam ich mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam joglinart.pl Kupiłam tam i jestem bardzo zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert_tim
Na zamówienie wykonuję duże donice w każdym wymiarze. Donice są z polustyrenu wykończone materiałami elewacyjnymi które można dobrać do otoczenia. Co tylko fantazja podpowiada. Donice od wymiarach od 30cm na 30cm do nawet 3m na 1m. Donice są bardzo solidne oraz bardzo dobrze wykończone jakościowo. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt. tel. 606-968-321 mail. tim.sc@o2.pl www.tim.keed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe drzewka kolumnowe – brzoskwinie dokładnie mają na allegro w dobrej cenie. Sklep się nazywa Ogrod Marzen (allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=17390038). Obsługa jest u nich wzorcowa. Telefon, mail, nie ma problemów z kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ciekawych, oryginalnych odmian roślin owocowych mają w ofercie w Ogrodzie Marzeń z allegro (allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=17390038). Super prowadzony sklep, z darmową dostawą przy większych zakupach i bardzo profesjonalnym systemem pakowania roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos
Ile u nich biorą za przesyłkę? Bo w sumie to donice są dosyć duże, więc przy większym zamówieniu wychodzi spora paczka, zgadza się? Czy koszty przesyłki nie będą zbyt wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambiks
Cena pewnie zależy od wielkośc***aczki, zawartości. Kolejna kwestia jest taka, że lepiej zamawiać większą ilość, właśnie po to, aby wszystko włożyć do jednej przesyłki. Radzę zatem kupować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doniczki kupuję używane. W sklepach z tanią odzieżą są też często rzeczy do domu. Jak jest wyprzedaż to nawet duże, cięzkie donice opłaca się tam kupować bo wychodzi bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również szukam. Macie może info gdzie mozna kupić oryginalne donice do kwiatów? Bo w sklepach są same oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie uśmiałam kuzwa
Ewa 33 2009.08.02 Ja też odkryłam, że w sklepach typu "Wszystko za 5 zł" można spotkać bardzo ładne, tanie doniczki gliniane. Osobiście wolę plastikowe, łatwiej się z nich wysadza rośliny, są lekkie i nie tłuką się, no i dla roślin są lepsze, bo nie paruje z nich tak szybko. W kolorze terracoty wyglądają całkiem przywoicie, cena nie jest porażająca, kupuję zwykle w Obi. Mam w kuchni 3 doniczki gliniane, pasują mi do wystroju, ale traktuje je jako osłonki do doniczek plastikowych (trzymam w nich zioła). co nas nie zabije, to nas wzmocni cierpię na uporczywą alergię na głupotę gg 1796500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglana3
Powiem Ci,że mam to samo wrażenie. W sklepach tak naprawdę wybór fajnych modeli jest niewielki. Są albo nudne plastikowe doniczki albo jakieś w mocnych agresywnych kolorach. Sama mam mieszkanie w spokojnych barwach tak więc nie bedę sobie kupowała takich doniczek. Powiem Ci,ze możesz sobie zerknąć tutaj: https://fajnedonice.pl/ W sklepie obecnie są bardzo ładne doniczki z kamienia. Może cena takiej doniczki nie jest niska ale zdobi lepiej niż niejeden wazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś kupiłam po więcej niż 100 zł za jedną i byłam dumna z siebie, że tak tanio, bo naprawdę duże były te donice. Postawiłam na balkonie (zadaszonym!!!) i najpierw wyblakły - kupiłam czerwone a od słońca te donice zrobiły się szare. Potem jeszcze popękały. Dołożyłam parę złotych i zamówiłam przez internet: https://decolovin.pl . Eleganckie i mam spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz w sklepie dajar, ja tam kupowałam takie ogrodowe, piękne z technorattanu sa , teraz w styczniu jest -50% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×