Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FankaFioletu

szybka akcja odchudz. poprzez ruch - komu się udało?

Polecane posty

Hej, chciałam spytac czy ktos z Was schudł poprzez intensywny ruch (jesli tak prosze o szczegoly)? Pytam, bo mam teraz mnóstwo wolnego czasu, a głodowac nie zamierzam, wolę się ruszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) 1) z rozmiaru 36-38 (waga ok 58) na rozmiar 34 (waga 50-52kg) 2) zaczęłam regularne ćwiczenia od stycznia 2007 roku, po pół roku treningów na siłowni (plus basen od czasu do czasu, rower, spacery) zrzuciłam 6-7 kg (1 kg-1,5 kg na miesiąc), "odstawiłam" słodycze na bok (z czasem w ogóle przestałam mieć na nie ochotę). 3) jest rok 2009 waga bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia pomagają mi nie tyle schudnąć, co poprawić kondycję i sen mam lepszy, ale sądzę że to jest wynik pewnego łańcucha: biorę Sportowy Bodymax - przez co żeń szeń pobudza mnie do aktywności i ćwiczeń - a im więcej ćwiczę, tym lepiej odpoczywam i śpię. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do natalki
a ta siłownia jak często? ile czasu? jakie ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalbina
przez rok zjechałam na wadze 10 kg. Jesli jem słodycze to tylko rano do kawy i naprawde niewiele. Pije 1,5 litra wody mineralnej siedzac w pracy dzieki temu czesto się załatwiam i mniej jem.Kolacje jem około 18 śniadanie i obiad na deserowym talerzyku od stołu wstaje lekko głodna. Codziennie 30 minut spaceru rano do pracy a 2 razy w tygodniu jogging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem tak
tak schudłam 8 kg w ciegu pol roku bez diety. 3 razy w tygodniu spinning plus 4 razy siłownia 9godzina silowni przed spinningiem i raz oddzielnie na ok 1,5 h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalbina
nie staram sie szybko chudnąc ale trwale ;) kiedy ważyłam 64 kg przy wzroście 168 i w przeciągu kilku miesiecy straciłam około 8 k szybko wróciłam do wagi dziś nie ma problemu kiedy zjem sobie ciastko z kremem pizze czy loda ;) waga sie nadal utrzymuje i wcale nie zyłuje się sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Wik.
A ja zrobiłem tak, że po pracy zapisałem się na siłownię. Chodzę dwa razy w tygodniu, suplementem z żeń szeniem się wspomagam i naprawdę dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięki za odpowiedzi :) Dodam, że pół godziny (w porywach do 60minut) spaceru (z psem) to moja normalna aktywnosc, więc chcąc schudnąc muszę się bardziej wysilić. Siłownia to dla mnie ostatecznośc bo bardziej kojarzy mi sie z kształtowaniem sylwetki niż stricte odchudzaniem, poza tym mam słabe serce więc nie wiem jakby to było. Póki co postaram się dodać godzine nordic walking'u dziennie + ćwiczenia z hantlami i brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnik
Mam nadciśnienie, chciałem zapytać czy bez obaw mogę łykać Bodymaxa? Staram się ćwiczyć, jestem dość aktywną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***pytanie do natalki a ta siłownia jak często? ile czasu? jakie ćwiczenia?*** Początkowo siłownia 2 razy w tygodniu. Po zaadaptowaniu organizmu do wysiłku zwiększone do 3, a potem 4-5 razy. Trening obejmował ćwiczenia aerobowe, wzmacniające, rozciągające, rozluźniające. Początkowo trening był ogólnorozwojowy, a potem skierowany na konkretny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×