Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakl o potana

3 letni chlopczyk i pampers

Polecane posty

Gość zakl o potana

czy to nie za dlugo ? nie za bardzo sie orientuje w temacie ale wydaje mi sie, ze 3 lata to chyba juz troche za duzo na pampersa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o Twoje dziecko
? czy jakiejś koleżanki/kuzynki/sąsiadki? Bo coś mi sie wydaje że chcesz koniecznie kogoś obsmarować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakl o potana
nie, nie chce nikogo obsmarowac :O zwyczajnie sie pytam :O jak Ty uwazasz ? za duzy jest na pampersa czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o twoje dziecko
to chłopiec a dla chłopców ważne jest aby jak najszybciej wyrzucić pieluchy (temperatura a jąderka) ale być może on jest chory bądź ma problemy z nerkami. Trudno wyrokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam córe
i 2 tyg po 2 urodzinach zrezygnowalismy z pieluch zupełnie i na dzien i na noc na spacery wyjazdy- calkowicie. Wczesniej próbowałam kilka razy ale nie wychodzilo. Widocznie ejszcze nie dojrzała do sikania na nocniczek. Mysle że na każde dziecko przychodzi czas kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją córe oduczylismy od pieluch jak skonczyla 2 latka. Slyszalam ze wtedy dziecko jest swiadome o co chodzi i potrafi zawolac. tak wlasnei bylo u nas, bo probowalismy wielokrotnie wczesniej, ale nei widzialam sensu celowania z godzina aby ja wysadzic na nocnik, bo na wyjscia i do spania musiala miec pieluche i tak, wolac nie potrafila za wczasu, a faktycznei jak skonczyla 2 latka poszlo niemal jak z płatka. Moim osobistym zdaniem 3 lata to jednak za duzo, aczkolwiek jak juz ktos napisal nei nam oceniam konkretne przypadki, bo dziecko najzwyczajniej w swiecie moze byc chore, miec jakas wade itd. Mam wielu znajomych z dziecmi i wlasciwie wiekszosc z nich boi sie podjac decyzje o odstawieniu pieluch, jednych syn chodzil w pampkach do prawie 4 lat :/ (nic mu nie bylo) rodzice caly czas odkladali tą nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakl o potana
dziekuje za odpowiedz 🌻 z tego co wiem, dziecko jest zdrowe, nie cirepi na zadna chorpbe choc moze miec poczatki nerwicy, matka jest strasznie ulegla we wszytskim, dzieciak wchodzi jej na glowe ale dla niej tak wlasnie ma byc. nie powinnam sie wtracac, ona kazde zwrocenie uwagi na zle zachowanie synka traktuje tako negatywna krytyke i atak, choc sama mi sie 'zali' na jego zle zachowanie itp, wiec sama juz nie wiem co robic. Moze wlasnie zwrocenie jej uwagi w taki sposob by tyczylo to sie zdrowia chlopca chociaz pozwoli jej inaczej odebrac moje slowa, nie jako atak czy krytyke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chlopcaaaa
ja zdjełam synkowi pieluche w 2 urodziny i przez 7 miesiecy prałam zsikane majteczki bo za nic w świecie nie chciał wołac, chociaz na nocnik robił jak go posadziłam ale nie zawsze zdazyłam:) dopiero teraz jak ma 2 latka i 8 miesiecy sam zaczął siadać na nocnik i załatwiać swoje potrzeby, także niektóre dzieci dość późno uczą się robić siusiu na nocnik( kibelek, trawke):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 latka to jeszcze nic
mam w rodzinie dziewczynkę, która skończyła 8lat i na noc ma zakładanego pampersa!!! Rano pampers jest zawsze mokry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
a przepraszam, ta osmiolaka jest normalna? to wszystkie wyjazdy na kolonie i wycieczki szkolne odpadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×