Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Gość mala29
SPROSTOWANIE przepraszam na pomyłkę,skrót MCHC to stężenie hemoglobiny i tą podałam wyżej,wynik samej hemoglobiny HGB to 11.2-a więc również niskie,bo min to 11.0-15.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNikolki
dzien dobry :) Patrycja75 staralismy sie bardzo krotko, maz strasznie chcial miec juz dziecko, ja zas moglam jeszcze poczekac, gdyz dla mnie ciagle jeszcze jak to sie mowi "mam czas". jestem dosc mloda wiec nie spieszylo mi sie az tak w pieluchy. balam sie nawet myslec, ciagly strach ze sobie nie poradze, ze bede sama. no ale jakos zgodzilam. postanowilismy, ze starac bedziemy od stycznia tego roku. dalismy sobie czas do konca 2008 r na przemyslenia i zaakceptowania tego, ze niedlugo ja bede w ciazy, ze szykuje sie duze zmiany. no i po 20 stycznia zrobial test ciazowy ktory wyszedl pozytywny :) maz az sie poplakal z wzruszenia i od tamtego dnia cale moje zycie sie zmienilo, na lepsze oczywiscie. teraz ta wes jaka jest miedzy mna a ta mala istotka ktora siedzi w moim brzuszku jest tak mocna, ze nie da sie tego opisac. nie wyobrazam juz sobie zycia bez Niej. ;) Beata2611 dobrze, ze juz na mecie tylko jakos wstegi jeszcze nie widac :( czas ciagnie sie niesamowicie. dzien dlugi jak rok, i zadnych objaw zblizajacego sie porodu :/ im bardziej chce, zeby zaczelo sie wkoncu cos dziac, tym pewnie bede dluzej czekac. mam nadzieje, ze na nastepna wizyte do ginekologa juz nie dojde :P Mala Mi tez wyszla anemia jakis czas temu, nie masz czym sie martwic. nawet nie bralam, zadnych lekow ani witamin na nia. lekarz zalecil tylko lekka diete a mianowicie abym jadla wiecej czerwonego miesa. ja mialam troche inaczej bo przy anemii wyszlo mi jeszcze podejrzanie cukrzycy ciezarnych a co za tym idzie druga dieta. i w sumie bylo tak, ze co mialam jesc na anemie nie moglam jesc przy cukrzycy. ale jakos wszystko sie unormowalo. cukrzyca minela, a anemi lekarz tez juz nie stwierdza, polecam jesc BURACZKI :) ja bardzo duzo barszczu czerwonego jadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Jestem wlasnie w trakcie jedzenia sniadanka :) Pospalam dzisiaj troche dluzej.Chyba mi sie cos w glowie poprzestawialo,bo mysle tylko o tym co jeszcze mam do zrobienia w domu. Obiad zrobilam wczoraj,wiec dzis moge sie skupic na czyms innym.Najchetniej umylabym okna,bo lepiej,zeby M tego nie robil,ale dam sobie spokoj. Klaudia owszem boskie uczucie.Wczoraj pierwszy raz bawilam sie z synkiem przed spaniem.Ja pukalam w brzuch a on sie staral w tym miejscu kopnac :) Super to bylo.Przestalam dopiero jak juz zaczelam przysypiac.Chociaz synek chyba jeszcze by sie pobawil,bo kopal dalej w tym miejscu,gdzie wczesniej pukalam palcem ;) :D Pojutrze mam wizyte w szpitalu.Dzien wolny,a ja bede musiala wstac z samego rana,bo o 8 wyjazd. Tez juz bym chciala byc na mecie,ale to chyba dobrze,ze mamy tyle czasu,Sama zauwazam jak zmienia sie moje zachowania.Widocznie natura tak to zaplanowala,zeby nasza psychika miala czas sie przygotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmartwilam sie przed chwila i nie wiem co mam teraz zrobic!!!!u malej kolo sutka wyczulam malego guzka....boje sie i mam juz zle mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka spokojnie. Nie denerwuj sie.Czasem takie guzki sie robia.Nie martw sie jest za mala na raka piersi :) Zadzwon do lekarza to Ci wyjasni co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do bratowej gdzie pracuje na nieplodnosci i ma kontakt z pediatrami ale niestety jest ona na urlopie i nie ma kontaktu z nimi wiec zadzwonilam do poloznej ktora do nas pzrychodzila po porodzie i sie pytala cy karmie mala kurczakami,wiec karmie a ona powiedzila ze teraz kurczaki sa karmione hormonami i to od tego pewnie ale mowila zeby lepiej sie umowic na wizyte z pediatra wiec jutro pojde bo juz dzis mnie nie przyjma...Musze do jutra poczekac w niepewnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewelka___dobrze że to zauważyłaś poczekaj do jutra i nie myśl że będzie żle pewnie to nic grożnego ale trzeba sprawdzić. Moje dzidzi to chyba leniuszek więcej śpi niż się rusza ;) z pierwszym dzieckiem było tak samo i po porodzie też spała non stop do dzisiaj taki z niej śpioch. Mała___ja mam od początku ciąży hmg 11,2 lekarz powiedział żeby nie patrzeć za bardzo na normy tylo na swoje samopoczucie kiedy idziesz do gina? Ja jutro z rana na wyniki bo w piątek mam usg połówkowe M ze mną idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja dziś mam doła i niechce mi sie pisac a i tak nawet niemam jak bo siedziałam u mojej koleżanki bo wiecie co sie stało Jej brat jest podejżany o morderstwo i była policja robili rewizje domu całego później niewiadomo z kąd sie telewizja znalazła ale przyjechali i tak od południa ja jestem w szoku bo znam jej brata i wiem ze jest zdolny ukraść wypić ćpał ale był na odwyku od picia i palenia i rok już nic nie dotkną ale żeby miał zabić to nie wierze a wszystko przez to ze był w pracy na nocce ( jest portierem) i znalazł nieżywa kobiete i zadzwonił na policje i go zamkli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jeszcze nie dałam zdięcia ale postaram sie zrobić wnet bo narazie nawet niemam kiedy a brzuszek zobacze później a teraz lece zobczyć na mieszkanie i bede za jakąś godzine pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie:) ja juz po pracy i wykapana a jaka to macie wspolna poczte? ja tez chce wasze fotki widziec:) czekam na emaila od Beatki albo Klaudia od Ciebie z ta wspolna poczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko jeśli to była jedna kropla to się nie masz czym martwić i nie panikuj.Czasem po prostu pęknie naczynko i ta krew musi spłynąć a to była czerwona krew czy brązowa?Brzuch Cię nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___ale historia...czyli lepiej przejść obojętnie jak się komuś krzywda dzieje bo potem wszystko na tego co chce pomóc?Mam nadzieję że to nie on zamordował ale nigdy do końca się ludzi nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to Ewelka Ci napisze co i jak to zobaczysz nasze okazy ;) Od razu zaznaczam że nasza wspólna poczta jest na interii. Lecę na filmek. Chmurko tylko spokojnie ja też ostatnio miałam plamienie i nie wiadomo skąd gin się pytał czy nie po bzzz ale akurat nie i chyba z wysiłku w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś czuję się ok mam wrażenie że wyglądam jak słonica...czuję się z deka ociężale jem co popadnie i duuuużo ;) A dzidzia już waży ponad 30 dag w piątek idę na usg to będę dokładnie wszystko wiedzieć na razie płci nie znamy ale jak się uda podejrzeć to będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo musze małą usypiać i pewnie sama zasne. Klaudia no chyba lepiej nie pomagać i udawać że sie nie widziało np. trupa tylko wiesz tu jest najgorsze że chłopak jest po odwykach i leczeniu psychiatrycznym po 2 próbach samobujczych a to niedobrze dla niego bo papiery ma zniszczone. Dziewczyny ja też sie martwie o moje wyniki boje sie że znów z moją krwią sie dzieje coś żle zaraz napisze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny chlopak (o ile oczywiscie on tego nie zrobil). policja znalazla sobie kozla ofiarnego :( a chlopakowi moga zniszczyc zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ewelka:) Witajcie Kochane Klaudia i Beatko:) mam nadzieje ze bedz\iemy mialy okazje dluzej kiedy popisac. Beatko :( smutne to co sie temu chlopakowi przydarzylo byc tu dobry i pomoz a do wiezienia cie wsadza szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEMOGLOBINA- ja mam 11.8 a norma jest od 12-16 HEMATOKRYT - JA MAM 35.2 A NORMA JEST OD 38-45 MCH - JA MAM 26.8 A NORMA JEST OD 27-33 PŁYTKI KRWI- JA MAM 146 A NORMA JEST- 150-450 P-LCR- JA MAM 0,14 A NORMA JEST 0,2 DO0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow piekne macie brzusia:) super!!! beatko na to wyglada ze ty masz wszystkie wyniki zanizone od normy hmm ciekawe moze lepiej sie gina zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×