Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Halooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko od którego tc liczy się że zaczął się 6 m-c ciąży?Bo to jakoś w ciąży jeden miesiąc ma 5 tyg.drugi 3 nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, powiedziała, że idzie ze swoim eMem, bo ma ochotę na loda... Bez komentarza, eghem. Beatka? Upycha cycki po starych stanikach (wiem, wiem, to Ty upychasz). Ja robię lekcje. Klaudia ćwiczy koordynację ruchową. Ewelka bawi się w gry dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sobie doczytałam ;) Pati___Ty świntucho!:D a miało byc rozstanie...taka już ta nasza Pati. Gdzie Ty byś eMa zostawiła kobieto?Możesz tak sobie aby pogadać :D Idę pooglądać tv bo mała usypia więc wychodzę z pokoju.Zajrzę za godzinkę i mam nadzieje że będzie spisana cała strona. Nie wiesz co z Beatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ ja świntucha ???? ja taki aniołek... haha nie doczytałam dlaczego ??? Klaudia co t jest za gra ... to zielone imperium ? fajna? na czym polega? chciałam się zarejestrować ale tam trzeba jakąś nazwę ogrodu wpisać... co mam tam wpisać >>>>???? Jak się czujesz???? jak maleństwo ? a raczej dwa hihi jak niunia reaguje ? nie jest zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to cały dzień pisałam sms-a do EWIKI i jeszcze nie zdążyłam... a tak w ogóle to muszę do Ciebie Klaudia_______ napisać ...koniecznie aale na pocztę... bo ciągle zapominam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bocbeczki :-) Więc wczoraj sie nie odzywałam bo niemiałam czasu jak pojechałam po eMa to poprostu późno przyjechałam i spać mi sie chciało i szybki prysznic i lulu ;-) No a dziś hmmm co ja mogłam robić ha ha zaprowadziłam małą do szkoły i biegiem do autka wskoczyłam i szybciutko na grzybki pojechałam 30 km od mojego zamieszkania i wiecie co??????????????? Mnóstwo grzybków tony HYRA!!!!!!!!!!!!!!! i niestety jak sie zebrało to trzeba było z nimi zrobić i do teraz sie bawiłam no z małą przerwą bo eMa mam chorego i byłam chwilke z nim posiedzieć no i co on mi powiedział ze to przez brak sexu jest chory ;-) i musieliśmy popracować nad zdrowiem hi hi było fajnie tak pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musze zeskanować komp bo mam jakieś wirusy i mi blokuje strony antywirus i zeby wejść czy wysłać coś musze sie pobawić ciekawe co mi komp. zjada jakie paskudztwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ ale fajnie, że są ... to juz wiem co będę z eMem robić w sobotę hihi a nad zdrowiem popracuj, popracuj :) ja idę pod prysznic i ....tez popracuję a co... ja gorsza???? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja nad zdrowiem cały czas pracuje bo wiesz chodze do lasku żeby siebie i dzidzie dotlenić no a że było tyle grzybów że unieść koszyka nie mogłam to trudno ale dałam rade ale szkoda ze zapomniałam że eMn też potrzebuje czegoś hi hi no ale niestety w tej ciąży niemam jakoś pociągu sexualnego w sobore oczywiście zgadnij co ja bede robiła?????????????????????????????? IDE NA GRZYBKI SKORO ŚWIT :-) oK TO UCIEKAJ POD PRYSZNICYK JA JUŻ JESTEM PO WIĘC IDE SPAĆ BO ZNÓW WSTAJE PO 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko kochana u mnie wszystko dobrze itylko kręgosłup mnie boli od tych grzybów ha ha ale niestety las by musieli zagrodzić i dać pod napięciem zebym nie poszła Klaudia ja też ze stanikami nie nadążam niestety jutro ide kupić następne 2 bo balony mi sie robią zamiast cycków he he a jaki eMn był dziś z nich zadowolony ho ho oczy mu aż świeciły a ze mnie już nie bolą to sie pobawił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati___Nowa___poczta :) Widzę że nikogo nie ma więc i ja zmykam spać chociaż nie wiem czy usnę bo dzidzia dość intensywnie mnie pokopuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja dzis wczesnie na nogach,gdyz jak zwykle w moj dzien wolny panowie przyjechali kosic trawe na osiedlu..😠 Jakos zawsze przyjezdzaja jak ja mam wolne..jakas zmowa czy co?? Dziewczyny ja sobie kupilam 3 staniki w Polsce,w sklepie z odzieza ciazowa.Babka mi polecila takie co rosna razem z biustem i faktycznie cycki rosna,a staniki dalej dobre.Sa bardzo wygodne i z delikatnego materialu :) A teraz ide jakies sniadanko zjesc,bo w brzuszku burczy i pewnie zostane zaraz pokopana jak czegos nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek No ja już jestem i już zaliczyłam fryzjera :-) a w poniedziałek ide dokończyć dzieło bo dziś już czasu nie miałam weszłam coś zjeść do domu i lece do szkoły po małą zupka sie już kończy robić a 2 jak przyjde to bede tworzyć ha ha. Miała być ładna pogoda dziś a tu co leje a ja miałam ochote iść do lasku kołomnie zobaczyć za jakiiś grzybkami :-( Ane mam nadzieje że jutro znów pojade tylko nie może padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A ja już obiad przygotowałam i położyłam się na chwilkę.U mnie pogoda względna ciepło ale zbieraja się chmurki. No ja kupuje zwykłe biustonosze usztywniane tylko rozmiar większe uciązliwe takie duże cyce wolę mniejsze chociaż M chyba takie woli jak mam w tej chwili mam takie wrażenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M nie lubi ani za duzych ani za malych.Lubil takie jakie mialam.Teraz nawet ja uwazam,ze sa za duze..duzo za duze..wygladam jak dojna krowa.. M byl na przerwie,wlasnie pojechal.Ja gotuje sobie pierozki z serem i truskawkami,bo mam dzis dzien,ze jestem caly czas glodna.Zjem i zaraz od nowa.Popoludniu mam nadzieje,ze w koncu pojedziemy po te zakupy.Wczoraj nie dalo rady,bo mechanik zmienial klocki hamulcowe i nie zdazyl skonczyc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze jak zwykle sie szeroko rozpisujecie..... Lece podgrzewac eMowi obiadek.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby :-) a ja dzis latam jak wsciekła ehhh mam już dość ale obiecuje poprawe i bede sie w następnym tygodniu więcej pokazywać a jak narazie wybaczcie mi nieobecność. Dziewczyny powiedzcie mi czy jak Wam sie dzidzia rusza to robi Wam sie niedobrze???????? bo ja zauważyłam że czasem tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×