Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej Kobietki. Ja juz w hotelu,mam jeszcze 30 min do rozpoczecia pracy.. O pogodzie u mnie to lepiej nie bede wspominac...Gorzej niz koszmarna..Pada drobny deszcz,a do tego strasznie wieje.Dziala to jak zraszacz.Przeszla tylko jakies 5 m od drzwi do auta i czuje,ze mam mokre spodnie..szoooook.Nie pamietam kiedy ostatnio lalo przez tak dlugi czas..Mam juz dosc.Pojechalabym sobie na plaze pochodzic,ale mnie zdmuchnie i wymoczy. Chmurko__uwazaj na siebie Kobieto! Lez i niech M skacze nad Wami. Buziaki dla Klaudusi 🌼 Milego Dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) A ja już od po 6 na nogach i teraz lece do szkoły zaprowadzić małą bo ma na 8 a pogoda jak narazie do niczego pochmurno i zimno brrrrr coś czuje ze jesień sie wielkimi krokami zbliża. Ja też chyba zamało na siebie uważam i latam jak głupia na te grzyby wypadało by przystopować. DZIEWCZNY WIECIE CO MI SIE W NOCY STAŁO :-) BAWIŁAM SIE Z MOIM SYNKIEM PO 2 W NOCY HA HA I 3 RAZY WYSTAWIŁ NÓŻKE CHYBA I TAK DUŻO JĄ WYPCHAŁ ŻE AŻ TROSZKE BOLAŁO ALE MNIE TO CIESZYŁO I MALUSZKA PO STOPCE ŁASKOTAŁAM A ON CHOWAŁ I ZARAZ ZNÓW WYSTAWIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! to i ja się melduję :) Ania___ ta pogoda to chyba źle wpływa na wszystkich , no ale jesień idzie i oby była ładna :) ...spać mi się chce ale wstałam...specjalnie wiesz Kochana stałam do tej małpy.... myślałam , że łaskawie test zrobi ale gdzie... no bo po co ???? Beatka___ ale się uśmiałam z Twojego maluszka - słodziutki :) ale Słońce uważaj na siebie , proszę !!!!! Bo wiesz do Ciebie nie mam daleko... jak tam wpadniemy... to nie będzie , że boli hahah i nie będzie wymówki, że ciężarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ale super.Tez bym chciala,zeby moj malec tak sie rozpychal. Pati ja wiem,ze u Was tez teraz niefajnie,ale tu pada od jakis 3 miesiecy prawie non stop.Sa przerwy 1-2 dniowe i to wszystko. My juz pod koniec sierpnia musielismy grzac w domu,w kurtce juz chodze,bo zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ i pomyśleć, że kiedyś chciałam bardzo do Irlandii jechać.... wiesz u nas w domku też już nie rewelacyjnie , z krótkim rękawkiem już nie posiedzi się no ale nie ma co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU___ a jak się czujesz ? Mam nadzieję, że kwitniesz jak nasza NIKAMO :) No i najważniejsze...jak czuje się maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja tylko się przywitam i jadę na zakupy a potem tradycyjnie obiad...Pa! Nowa uwierzyć nie może a tam w brzuszku na pewno fasolka siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) Ja tez wstalam bo do pracy na 8:( Beatko Swietne uczucie to musi byc:) pozdrawiam Cie odezwij sie wieczorkiem to pogadamy co:) Milego dnia wszystkim.Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati tak w ogole czy teraz??hihi Bo jak teraz to nienajlepiej.Oczka mi sie zamykaja. A dzidzius rozrabia wiec chyba u niego wszystko ok.Wczoraj jak robilam sernik mialam wlaczona glosno muzyke z lat 90tych wtedy to dopiero mi sie w brzuchu kotlowalo :D A czy kwitne..coz..Wczoraj jak sie przebieralam w pizame M powiedzial "O ja pier*** ale Ty masz wielkie cycki.".. Wiec tak chyba kwitne..jak paczek hehe Koszule do pracy musialam sobie kupic w rozmiarze 42 zeby dopiac sie na brzuchu i cyckach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ Ty płaczesz ze szczęścia ja mam nadzieję ???? Posłuchaj Ty mój wstrętny babonie.... co mi obiecałaś przez dwa miesiące ??? za dobrze Cię znam , żeby myśleć , że jeszcze śpisz i błąd zrobiłam , że do Ciebie tel. nie wzięłam...ale pamiętaj !!!! mam adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) chmurko dbaj o siebie i o maluszka i nie przemeczaj sie... becia przypomniał mi się mój sen na miesiąc przed porodem...Wiki wyciagnęła rączke z brzucha i była ona na wierzchu...taka maciupka :) A moja córcia dziś przyszła za mną do kuchni bawiła sie przy kuchence i usiadła w psią miske z woda i cala dupka do przebrania...spodnie,body i pielucha hehe ale była zdziwiona co tak mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho???????????????? A ja nic sobie dziś nie kupiłam :-( zato czuje sie jak w pierwszych tygodniach ciąży niestety czuje sie jakbym sie miała kończyć w głowie sie mi kręci i wymiotuje już 3 razy i chyba jak skończe robić obiad to polece do lekarki bo siły mi odchodzą powoli a juz z krwią zaczzełam wymiotować fuj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata co się dzieje?zatrułaś się czymś? Ja się czuję póki co ok.Ale martwię się o tę naszą Chmurkę. Spacerku___jak się czujecie? Zaraz idę na dworek piękna pogoda. Jestem Patusiu a piszę rzadziej bo mam tych fachowców od kostki i cały dzień biegam ;) biedny dzidziuś nawet nie ma kiedy pokopać...pewnie myśli sobie co za szalona kobieta ma być moją matką?!Nie ma czasu się położyć,usiąść ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-----GRATULACJE:) Chmurko-----uwazaj na siebie i duzo wypoczywaj. Klaudia---no najwazniejsze to nie dac sie zwariować, myśle,że czasem moge coś słodkiego skubnąć, :) U mnie dizś zawirowania z wynikami Beta HCG, lab. tak napisał wynik,że strasznie sie zdenerwowalam bo wyszło na to,że napisali tylko powyżej 10.000 a norma jest od prawie 50.000 wiec jak aj mam to moje powyzej 10.000 rozumiec?:(Poszłam na USG, lekarz zerknął na wyniki i pow.ze tez nie rozumie tego zapisu i wcale sie nie dziwi,ze sie zdenerwowałam....na szczęście z dzidzią wszystko oki:) widziałam jak sie rusza, widziałam i słyszałam serduszko...ta Bete chyba oleje, nie bede powtarzać bo znowu jakieś bzdury wyjdną no chyba,ze lekarz prowadzacy znowu po coś zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko----idz lepiej do lekarza skoro już nawet krwia wymiotujesz:( niech da Ci coś co Ci ulży,po co amsz się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Już jestem. Czuję się lepiej, pewnie te medykamenty tak na mnie działają:) Dziękuję za troskę, z Wami raźniej... Beatko, idź do lekarza, bo ta krew jest niepokojąca. Poczytałam Wasze wypowiedzi, ale mało z nich pamiętam, bo spać mi się chce ciągle, więc wybaczcie mi moje ograniczone zaangażowanie. Myślę, że po czwartku nie będę tego brała i wrócę do normalności. Dzidzia mnie pokopuje i macha Waszym dzidziom:D Co do snów... Dziś miałam taki, że szkoda gadać. Najpierw zobaczyłam, że Klaudia wysuwa do mnie rączkę. Potem przebiła pazurkami mój brzuch i coraz bardziej je wysuwała. W końcu wyszła owłosiona łapka jakiegoś zwierzęcia i drapała mnie tymi długimi pazurkami. W prawdzie zaakceptowałam wygląd "dłoni" mojego dziecka, ale byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Beata szoruj do lekarza.. Spacerku wracaj do formy szybciutko :) Co do snow to ja mam ostatnio jakies koszmary.Pierwszego snu dzis nie pamietam,ale na pewno byl okropny.Drugi byl o jakims wlamywaczu.Snilo mi sie,ze ktos sie wlamal do nas do domu.Zamknelam sie w salonie,a on probowal tam wejsc,strasznie sie balam.Probowalam wyjsc przez okno,ale w salonie mamy same uchylane i nie moglam sie zmiescic..Mowie Wam okropnosc,obudzilam sie mokra. Teraz siedze sobie na kanapie i wcinam mandarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole!Ja dopiero dotarłam do domu jak wyszłam na dwór po południu tak jestem dopiero teraz. Mi też się śnią koszmary aż mi się nie chce zasypiać i budzę się w nocy co 2-3 godz.jakaś niespokojna zaglądam do małej,słucham czy dzidzia się rusza i tak co noc. Chmurko dobrze że wszystko ok ;) odsypiaj sobie na zdrowie ;) Anka___kiedy masz do gina?A u Ciebie to już wiadomo że chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki ja juz jestem ale na chwilke bo zaraz bede córcie usypiać i siebie zresztą też bo po dzisiejszym dniu mam dość chodzę do tyłu. Byłam u lekarza ale zwykłego rodzinnego i co MAM ZAPALENIE WIRUSOWE GARDŁA I DRÓG ODDECHOWYCH ale narazie mam nic niebrać bo kobiecie w ciąży jest zalecane jeśli do 7 dni nie przejdzie kaszel i te objawy to wtydy w ostateczności sie daje leki wiadomo dla dobra dzidziusia :-) Wymiotowałam tylko raz i później już nie a ta krew mi powiedziała że widać ze mam zdarty naskurek zaraz przy migdałach ale mnie wymordowało ze skure chciało ze mnie zedrzeć ha ha. Dziewczyny wiecie co mój M świruje ktoś mu powiedział ze mój gin jest zły jakiś kolega w pracy i on kazał być jutro pod jego pracą i mam go zabrać i jedziemy do innego gina co mu koledzy polecają i chce on zobaczyć dziecko bo już sie doczekać niemoże. HMMMM niewiem co o tym myśleć ale ok pójde do innego zemy eMa uspokoić le zaznaczyłam że robie to dla niego i ze itak bede chodzić do tego co chodziłam bo znam go od 9 lat i chodze regularnie i zawsze byłam z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam spać bo padam na tważ Klaudia ja to chyba cierpie na bezsennośc i w nocy sie budze cały czas nie mówiąc nic o sikaniu bo to koszmar jutro ide robić badania krwi i moczu bo podejzewam zapalenie cewki moczowej i może dlatego aż tak często chodze siku a jeszcze od czasu do czasu mnie tak strasznie cewka moczowa zaboli ze az mi sie słabo robi Dobranoc Dziewczynki. Lola może jutro wreszcie porozmawiamy na gg jak bede sie dobrze czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Klaudia ja do gina mam sie zglosic ok 20 wrzesnia-jeszcze sie nie umowilam.Wtedy potwierdzi czy na pewno chlopiec. 17 wrzesnia mam wizyte w szpitalu.Beda mnie wazyc,sprawdzac cukier,zelazo itp itd. Teraz sobie siedze.Zrobilam eMowi kaszke manna,sobie kanapke i zjadlam do nich jogurt malinowy Fantazja i 4 wafelki hehe trzeba dbac o wage :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry tez wszystkim tutaj na tym forum:) Ale tu dzis cisza uhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuu hhhhhaaaaalllllllloooooooooo ppoooooobbbuuuudddddddkkkaaaaaaa wwwwwwwwwwsssssssstttaaaajjjjeeeemmmmmmmmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ide na sniadanko a pozniej bede pila kawke i do roboty:( Do wieczorka papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Lola już nie krzycz bo pół Pl pobudziłaś :D A mnie nadal krzyż boli... Beata___ale ten Twój M zainteresowany to dobrze chwali mu się,chwali :) Mój wczoraj wieczorem przeżywał jak MY poród przeżyjemy był przy pierwszym więc wie jak to wygląda...No cóż jakoś się przeżyje łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a Ty co tak rzadko się odzywasz? ja już po porannej kawce zaraz moi rodzice mają zajechać do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI____ słyszałyście ???? mamy dwie nowe fasolki>>>>> NOWA i FOLIK- tylko ta druga jeszcze nie wierzy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×