Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja to bym sie na te czarne skusila,ale nie ma :( bo przydalyby sie jakies eleganckie,a jak jeszcze niedrogie to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ja mam takie spodnie-kupiłam w sklepie i dałam 100zł!Potem Wam wyślę na meaila to zobaczycie jak leżą.Bardzo wygodne i fajnie wyglądaja. Moje maleństwo kopie od przedwczoraj wieczorem non stop całą noc,dzien i noc i teraz też się kręci co to będzie jak się urodzi? Anka___przy moim porodzie była położna,lekarz i salowa która mnie potem umyła gdzie trzeba.Pamiętam jak mi się pić chciało to przykładała mi wacik do ust.No i oczywiście mój M był i nie wyobrażam sobie tego bez niego.Zawsze lepiej jak jest bliska osoba w takim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata 100zł za takie spodnie dałaś? No tu mają,że ceny hurtowe,więc może i prawda Anka,zapytałam o czarne spodnie,póki co to odpowiedź Pani AGNOZJA9 :"..Czarne spodnie które przedstawione są na samym dole aukcji nie są z jeansu. To jest reklama naszych spodni. które będą sprzedawane na innych naszych aukcjach". Zapytam, kiedy mają zamiar ich wprowadzić do sprzedaży i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chłodnicy,znam ten ból Beato,mi się woda zagotowała jakiś czas temu,boje się pomyśleć,że to uszczelka pod głowicą,bo koszty są w granicach 700zł,oby poszła tylko pompa wody albo termostat. Wiesz,w tym aucie miało prawo się coś popsuć,to babcia już,ale nie mamy sumienia sprzedawać za kilka tys,zrobi się co poszło i posłuży z 10 lat jeszcze. Dobrze,że mamy drugie auto,kupione rok temu,bo nie wyobrażam sobie jechać na zakupy autobusem,albo prosić mamę o pożyczenie auta. To nie wchodzi w grę. Teraz auto to jak telefon komórkowy-trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala,o 23 pusto,wiesz,my babki w ciąży jesteśmy padnięte już o 21:00 i wątpię,że jakaś siedzi codziennie do 23,chyba że ma organizm nie do zdarcia. Pogadamy za 3 miesiące,jak maleństwa będą wisieć na cycu wtedy będziemy miały czas posiedzieć nawet i do 2 w nocy. idę na kawusię do koleżanki. Miłego dzionka babeczki. P.S. Mały mnie kopie,słyszał rozmowę o kawie i czymś słodkim,dopomina się podwyższenia cukru he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie ciepło z pięknie słonecznej północy!Zjem śniadanko i zmykam pospacerować po plaży. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki a ja od rana jestem ledwo zywa jak zawsze rano w drodze do szkoły zjadłam paczka tylko ten dzisiejszy był felerny sie nim strułam głowa mnie boli i żołądek ale zrobiłam sobie mięte z 3 saszetek mam nadzieje że mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobitki. Ja sobie dzis pospalam :) Maluszek na razie jest cichutko,z rana troszke pokopal,a teraz cicho siedzi.Zjadlam sniadanko,zaraz wypije herbatke. Pogoda u nas dzis okropna.Mgla taka,ze prawie domu naprzeciw nie widze i leje strasznie. Mala czasem ja siedze do 23,ale tylko jak jestem w pracy,bo tak to o 22 jestem prawie nieprzytomna. Nam padla niedawno uszczelka pod glowica.Woda sie wtedy nie gotowala,ale chlodnica zuzywala ok1.5 litra wody dziennie! Wiedzielismy,ze to glowica,ale musielismy poczekac az mechanik do Polski pojedzie i przywiezie czesci,bo tutaj cos dostac to jest katastrofa. M chcial tu uszczelke zamowic..Zaniosl im ta stara,pokazal,zeby mu zamowili identyczna.No i jak zwykle miala byc z 3 otworami,a przyslali z 5..bo gosciu w hurtowni powiedzial,ze taka moze byc..W ogole sklep z czesciami tutaj jest smiechu warty.Po co by sie nie poszlo,to nigdy nie ma i zamawiaja.3 dni trwa zanim dojdzie i jeszcze chyba sie nie zdarzylo,zeby zamowili wlasciwa czesc.Zawsze trzeba wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja sie tak kiedys zatrulam takimi ciasteczkami cos jak francuskie,robia je na ogol w hipermarketach gdzies przy wejsciu.Zjadlam ich dosc sporo,a haftalam potem jak kot,glowa mnie bolala i myslalam,ze sie wykoncze.Od tego czasu ich nie ruszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)nikulam jak ja ci zazdroszcze plaza cieplo tez tak chce:(mnie jakas depresja jesienna lapie brak sloneczka :(ja wlasnie zdaje za miesiac prawko bedzie cud jesli zdam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi przechodzi ale wiecie co chyba mnie znów śpiączka dopada ha ha senna strasznie jestem od paru dni a nawet niemam kiedy sie drzemnąć w ciągu dnia bo cały czas za kierownicą siedze teraz dopiero weszłam do domu a przed 11 wyjechałam już nie lubie jeździć autem!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trafia mnie ze złości a już sie wiecej męcze za kółkiem i to sikanie mi niechce dać spokoju cały czas na kiblu moge siedzieć i sikać z kad tyle moczy mi sie bierze i zeby to po troszke sikać NIE dużo i często bede płakać chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nikulam___Szczęściaro ;) zazdroszczę...a sama jesteś czy z M? Zauważyłam że ostatnio mi znacznie brzuszek urósł same ocencie zaraz wstawię zdjęcie na pocztę. A Wy też przyślijcie aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obiadek sie robi,teraz wypije sobie kawke.Maluszek sie ozywil jak usiadlam :) Glodna juz jestem... Beata to pewnie przez ta chorobe tyle sikasz.Jak ja jestem przeziebiona to sikam co chwile. Szok co za pogoda.Leje non stop od wczoraj wieczorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mi bratanica ostatnio powiedziala,ze tez mi brzuszek znowu urosl. Wiecie co??Uwielbiam ten brzuszek i jak ktos mi mowi,ze urosl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję ociężale jakoś tak jakbym ważyła ze 100 kilo...W pierwszej ciąży cieszył mnie każdy dodatkowy kg a teraz wolę na wagę nie stawać. Wstawiłam zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja tez wole na wage nie wchodzic..Ostatnio bylo 9kg wiecej.. A czuje sie tez jak slonica..Wejde na gore po schodach i mam dosc.Ostatnio tylko pranie poskladalam,a czulam sie tak,ze szok..Wczoraj sprzatnelam lazienki i czulam sie jak po wykopkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam to samo zadyszka itd.Jak urodziłam córkę to dopiero zauważyłam w jakiej jestem słabej kondycji i wzięłam sie za siebie ostro no i teraz mi brakuje ruchu i swobody to trochę tak jakbyśmy były więżniami we własnym ciele ale już niedługo jeszcze tylko 3 m-ce i cały nasz wysiłek się opłaci :) A Ty wolne masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam teraz 4 dni wolnego.Jutro z powrotem do pracy Dokladnie, jeszcze 3 miesiace-nie moge sie doczekac az wezme mojego maluszka na rece.Wlasnie mnie kopie :) Zjadlam obiad i jestem peeeeeelna.Zapiekanka z kurczakiem i ziemniakami i do tego surowka z bialej kapusty z marchewka mmmmmm pycha bylo.Jakbym miala miejsce to bym jeszcze zjadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys robilam duzo potraw z paczek,a teraz czasami jak M chce,zebym cos z paczki zrobila to mnie szlag trafia-wole sama. W ogole ostatnio jakos tak nie mam problemow z wymyslaniem co na obiad.Zawsze to byl dla mnie koszmar,a teraz lubie siedziec w kuchni i pichcic-czyzby instynkt macierzynski robil swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,odpisała mi kobietka,że jak zamówi się u niej przez maila te czarne spodnie to ona ci je wyśle. Bo w sprzedaży na stronach będą za jakiś tydzień. Jeśli chcesz je teraz to daj znać to podam ci bezpośrednio jej maila,chyba,że znalazłaś już M konto na allegro to napisz do niej. Powołaj się na mnie,czyli aleniz. Napisałam jej ,że zrobiłam reklamę na forum he he A ja właśnie do domku zjechałam,dziś byłam u szwagierki i u teściowej. Rozmawiałam ze szwagierką,która ma poród wyznaczony na 16 grudnia,ale u niej to nie wiadomo,bo miesiączkowała jak już ciąży była i pierwszy termin miała na lutego. Po zbadaniu lekarz stwierdził,że to za duży płód jak na luty i wyznaczył na 11 grudnia. Ostatnio znowu zmienił zdanie,bo to raczej na 16 będzie. A z płcią to u niej też nie za ciekawie było he he. Ma już synka 4 letniego i jak na pierwszym USG powiedział jej,że to na 85% dziewczynka to się bardzo ucieszyli. Na drugim USG powiedział,że to raczej chłopiec,a teraz,że nie widać,bo jest owinięte pępowiną. troszkę się zmartwiła,ale lekarz od razu zapytał jak chce urodzić,czy przez cc. Co dziwne,mamy tego samego lekarza i u mnie takich przebojów nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No babole co z Wami? Chmurka__-gdzie Ty się podziałaś?Beatko? Ja właśnie zjadłam 2 jabłka i jem kinder czekoladę ;) Normalnie śmiać mi sie chce z siebie samej... Idę trochę seriali pooglądać. Pati____bolące cycki,sedes,częste sikanie,spanie co Ty tam jeszcze odczuwasz?a wstręt do mięsa :) My wszystkie przez to przechodziłyśmy na początku ciąży i nie wymyślaj tu przeziembien nie wymigasz się kochana chciałaś to masz ;) Ty brzuchatko jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie wierzę własnym oczom,za frekwencję należy się wszystkim nagana. Ostatni wpis po 20-ej? Co jest? Czujecie się źle,macie napięty grafik,brak czasu? Heloooo Zawsze ktoś napisał po 7,że je śniadanko,albo pije kawusie,a dziś? U mnie na Pomorzu piękny poranek,troszkę mglisty i wilgotny ale cieplutki. Zaraz zrobię sobie kawkę. Kto ze mną wypije? Ewelka ty lisico,dawaj ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Ja już zaprowadziłam małą i wcinam sobie śniadanko mniam a w drodze do szkoły zjadłam 2 banany hi hi teraz mnie na banany bierze. Dziewczyny mi też brzuch ostatnio zaczą strasznie rosnąć wszyscy mi to mówią :-) Klaudia no urósł Ci ten brzusio :-) widze ze jeszcze tej kreski od pępka w dół niemasz ja też jeszcze niemam. Wyśle swoje zdięcia jak aparat od M przywioze bo tam zostawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodałam dwa zdjątka na pocztę. Nie dodam gołego brzusia bo mam rozstępy,wy macie gładziutkie,ładne,jak ja 11 lat temu ;-( Od czego zależy ta kreska? Przecież Klaudia niedługo rodzi(jak się nie mylę,szukałam tabelki ale jest gdzieś daleko w tyle). Ja tą kreskę już mam,ale pępek nadal wciągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,cofnęłam się do stronki 83 u znalazłam tabelkę,pierw odjeżdża: baśka-listopad spacerek-grudzień ja-styczeń anka klaudia..... No ciekawe jak to będzie,czy będziemy miały czas na naskrobanie kilku słów na forum. Bardzo bym chciała,nawet jak pisałam przy cycu może się uda heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i ja...pije kawusie i siedzi na moich kolanach moj skarbek nieznosny i je opakowanie od chusteczek...takie kupsko dzis walnela ze az z pieluchy prawie wyszla:D a to wszystko przez wczorajsza ogorkowa...taka kwasna a tak jej smakowala ze musialam jej dolozyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala moze byc ciezko...ja jak sie Wiki urodzila to mialam czas na neta...ona nie byla wymagajaca:D...nie plakala...byla grzeczniutka...ciagle prawie spala,lezala na lozku kolo mnie i mialam na nia oko...patrzyla co robie...piszczala tylko jak przychodzila pora na mleczko...pila je co 2,5-3 godziny...a teraz tez mam czas...tylko ze moje dziecko przychodzi do mnie i wyciaga raczki ze chce na apa i biore ja na kolana ale wtedy dusi mi po klawiaturze i wygina sie do myszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×