Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Spróbuj jeśli chcesz schudnąć to przestrzegaj ostro zasad i będą efekty moja bratowa też była na tej diecie i schudła ale jak zaczęła normalnie jeść to znowu utyła to chyba zależy od organizmu.Ja uważam że ta dieta jest dobrym wstępem do zmiany żywienia.I jeśli mi coś zostanie po urodzeniu zbędnego to na pewno ją zastosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala mam zamiar pracowac do konca grudnia. W czasie swiat hotel jest zamkniety od 20-27 grudnia i wczesniej od 14-19. Mam troche urlopu do wykorzystania,wiec mam w planie w listopadzie brac co tydzien 1 dzien,wiec bede pracowac 4 dni tygodniu.Zaraz po Nowym Roku skoncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moja kolezanka stosowala ta diete..Tez schudla wiecej niz chciala tylko,ze teraz wyglada jak kosciotrup-strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też tak wyglądałam a najgorsze że wydawało mi się że jestem ciągle za gruba coś w rodzaju anoreksji no jak pisałam obsesja.Trzeba mieć po prostu zdrowy rozsądek do tego i np.odmówić sobie kolacji i myślę że też będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem zrobiłam sobie zdjęcie z niunią to miałam niewiele grubszą rękę od dziecka zauważałam to dopiero na zdjęciach.Długo trwało zanim doszłam do normalnego jedzenia właściwie to dopiero teraz jem jak człowiek jak jestem w ciąży.Dobra lecę robić kolacyjkę pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,ja miałam dziś dzień lufrowania. Pierw kawka u kuzynki,potem kawa zbożowa i ciasto u psiapsiółki. Tak sobie czytam o czym pisałyście,jedna z Was przytyła 11 kg,inna 9 kg,trzecia 6 a ja 2 tyg temu 6,5-wydaje mi się,że mam brzuch duuuży teraz. W dwóch ciążach przytyłam 12 i 14 kg. Nie jest to ani mało ani dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam potem tej diety na internecie moze faktycznie warto :) cos musze zrobic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ledwo zyje padam ale już ukompana jestem i ide spać. Niewiem co mi sie dzieje bo cały czas słabo mi sie robi i czuje sie jakbym miała zemdleć ide w któryś dzień zrobić badania bo sie martwie i na cukier sobie zrobie a co tam itak bede musiała zrobić te baania. Dziś jak mi sie słabo zrobiło to sie położyłam i nogi do góry dałam i mama jak przyszła to mi okno otwarła żebym pooddychała świeżym powietrzem ufff po jakimś czasie mineła ale niestety jeszcze 2 razy później mi sie tak stało :-( Ok popisałam sobie bede jutro na necie wiec mam nadzieje że poczytam coś jeszcze. I napiszcie czy tez tak miałyście pa pa DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata mi sie tak zdarzalo na poczatku ciazy,chociaz i teraz sie zaroty zdarzaja. Jeszcze 2 godzinki i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala ja jeszcze pol godziny w pracy bede siedziec,wiec jeszcze nie spie... Milej nocki Wam zycze :) Dobranoc,do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza ;) Jadę niedługo z małą na zakupy ale mi się nie chce....no ale muszę bo nie ma co do garnka włożyć a planuję dziś pomidorową i coś na drugie jeszcze nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Ja juz wstalam,bo i tak nie moglam usnac. Z reszta kiepska noc dzis mialam,budzilam sie co chwile,bo mnie skurcze w lydki lapaly..😠 Klaudia ja dzis golabki robie :D M sie cieszy,bo lubi je jesc,a nie dostaje za czesto,bo ja nie lubie ich robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) A ja dziś do 9.40 spałam hi hi Ale myślałam że rano sie obudze i mnie już nic nie będzie bolało a tu niespodzianka dalej mnie strasznie krzyże bolą jak cholera :-( Niewiedziałam że dolegliwości ciążowe mogą być aż tak męczące bo w pierwszej ciąży nic mi sie nie działo poza brakiem okresu no ale to było 8 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już wrócilam zjadłam sobie budyń malinowy i wstawiłam sałatkę jarzynową.Zupka już gotowa teraz drugie danie będzie ryż z papryką i mielone z indyka no i mizeria.To co?biorę się do pracy. Anka___a Ty jakie witaminy bierzesz?Ja wczoraj wieczorem kakao wypiłam i skurczów nie miałam na szczęście.Pierwszy raz od dłuższego czasu przespałam noc jednym snem. Chmurko___a Ty co porabiasz że nawet się nie przywitasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam,ze kakao jest dobre. Biore Prenatal Complex.Mam ostatnie opakowanie,juz zamowilam nastepne,ale tym razem Prenatal Classic,bo nie bylo tamtych na allegro. Jestem w trakcie robienia golabkow.Teraz najgorsze-zawijanie mieska w kapuste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.Golabki sie gotuja :) Spacerku, pogoda u nas bardzo ladna,troszke tylko wieje. A samopoczucie..troche zmeczona jestem,bo niewiele dzis spalam,ale poza tym ok.Maluszek rozrabial od rana,teraz jest chwilowo cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis frekwencja ohohohohoho Ja wlasnie siedze na kanapie i wcinam landrynki,juz mnie cale podniebienie szczypie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA, PATI, FEMINKA, EWIKA,KLAUDIA,BEATKA.....jeśli Kogoś pominęłam to przepraszam!!!!- spiesze z wieściami,że odebrałam wyniki testu Pappa i są na tyle dobre(ryzyko wad spadło znacznie),że lekarz nie zaleca badań inwazyjnych, kazał spokojnie czekac do kolejnego USG w późniejszym etapie ciąży.Przyznam,że mnie to uspokoiło i reczywiście nie będę podchodzić do amniopunkcji.Jutro wyjeżdżam na tydzień lub dwa wyluzować się i odpocząć u mamy nad morzem:)Obiecuje się odzywać. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby jesli ktoś tu wogóle jest Nikulam ale sie ciesze ze testy wyszły dobrze widzisz dzidzia pewnie cała i zdrowa :-) Odpocznij sobie od tego stresu i pomyśl o czymś miłym a morza zazdroszcze tyle jodu i jeszcze o tej porze roku ho ho dla Ciebie i maleństwa to wskazane. Czekamy na Ciebie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co musiałam wziąć 2 apapy bo myślałam że mnie trafi tak mnie kości bolały te rozchodzące sie i krzyże że prawie płakałam ani chodzić nie mogłam ani siedzieć szok dobrze że odrobine przestało boleć ale nadal boli :-( Ale co mi tam byle mały był zdrowy i miał ręce i nogi hi hi to i ja moge pocierpieć troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nikogo niema to i ja sie zmywam ide sie umyć i spać a raczej filmy jakieś pooglądam i bede sie bawić z małym bo on o tej porze szaleje hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wróciliśmy o 01.00 i niedawno wstałam. Fajnie było. Dzisiaj muszę poprasować. A moja maleńka dzisiaj dwa razy kopnęła mnie w żebro:D Pierwszy raz to poczułam. Jest taaaka duża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Chmurko hi hi znam te kopniaki czasem zabolało i to bardzo jak w żebra dostałam i nawet z bólu krzyknełam hi hi ale to słodki ból ja już czekam z utęsknieniem na te kopniaki. A mój synuś dziś od rana wariuje hi hi kopie po całym brzuchu śmieszne to uczucie jak i nóżki i raczki wszędzie naraz czuć, a jak brzch podskakiwał po takich energicznych ruchach widze jak rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też mały obudził,uwielbiam spać na boku i zauważyłam,że on większą aktywność przejawia jak leżę na lewym boku,może jest już ułożony po prawej,czyli jest u góry? No nie wiem. Póki co nie dostaję jeszcze kopniaków w żebra i nie wiem czy to nóżka czy rączka zadała mi cios w brzuch,ale wiem,że to nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×