Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dziewczyny ratujcie co z domowych sposobów pomoże na biegunke od godziny mnie 2 razy tak strasznie zmordowało ze szok boje sie zeby dziecku nie zaszkodziło bo słyszałam ze niedobrze jak tak czyści że moze dojśc do przedwczesnego porodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zadnej juz niema więc uciekam spać bo i tak nic nie wymysle niestety rano polece do apteki kupie sobie coś co moge brać. Ale mnie głowa rozbolała i mdli mnie mam nadzieje ze nie mam tej grypy żołądkowej co moja koleżanka miała i jej córka bo jeszcze w szpitalu wyląduje :-( Klaudia dobrze ze jesteś bo sie naprawde martwiłam. A powiedz mi czy to dobrze czy źle ze mam nisko brzuch ????? moze przez to mam tak nisko ze duzo kaszle jak wściekła. Ania super masz brzuszek dalej chyba mamy podobnej wielkości tylko Ty masz ciemny hi hi Ok dobranoc odezwe sie jutro pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja w ciazy grype zoladka przechodzilam lekarz mi nic nie pozwolil brac tylko duzo wody pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Beata___z tego co ja wiem to dieta czyli krupnik nie tłusty,sucha bułka i woda a możesz sobie kupić w aptece suszone jagody zaparzyć i pić. Tala___to ślij zdjęcia jak znalazłaś ;) Ja już kawkę z M wypiłam i sobie siedzę. Beatko___nie jest nic złego w tym że masz nisko brzuch słyszałam że nisko jest na chłopczyka a wysoko na dziewczynkę.Ja też mam raczej nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala___bardzo mi się podoba Twoja córeczka słodziutka i wcale nie widać że były z jej zdrówkiem jakieś problemy.Ile ona ma?Bo wygląda mi na ok 15 m-cy. Anka___a skąd Ty masz taką ciemną skórę?a brzusio fajny,zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja niedawno wstałam i jajas już zmęczona jestem nie wysypiam sie w nocy przez to wstawanie siusiu Klaudia suszone jagody właśnie wypiłam miałam na szczęście w domu bo sama suszyłam :-) już mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewoje. Wlasnie wciagnelam sniadanko :) na 12 do pracy.. Beata ja tez sie nie wysypiam przez to,ze wstaje siusiu.Dzis nawet nie pamietam czy wstawalam..ale na pewno..tylko pewnie jak lunatyk. Klaudia juz mam taki kolor skory :) A co do rozwolnienia..to nie uwierzycie jakie w Irlandii sa na to sposoby..7up albo coca-cola w duzej ilosci..jeszcze bardziej nie uwierzycie jak powiem,ze cola naprawde dziala.Leczylam sie nia w Tunezji i rozwolnienie przeszlo.. Mialam kiedys grype zoladkowa.Wyladowalam na pogotowiu.Nie mialam sily przejsc z lazienki do lozka,a mielismy pokoj z lazienka.Odleglosc lazienki od lozka to jakies 1.5 metra.Az sina bylam.Siedzialam na sedesie z miska na kolanach. Na pogotowiu dostalam zastrzyk i tabletki na zatrzymanie wymiotow i nasenne. Nasenne dzialaly przez 40 min.Usnelam i obudzilam sie,bo mi sie haftac chcialo...To byla masakra.Przez 4 dni nie moglam normalnie jesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja własnie pochłonełam pół plecionki drożdżowej i popiłam cherbatką...sama nie poznaję swoich możliwości. Anka___o to fajnie jakby dzidziuś też miał taką skórę jak Ty bardzo mi się to podoba nie to co ja taki bledziuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem gotowa do wyjscia do pracy.Mam jeszcze 20min.. Wypije teraz moja kawke bezkofeinowa. Klaudia ja tez jestem czasem w szoku ile potrafie wciagnac.M sie ze mnie smieje i nazywa smieciarka..bo wciagam wszystko :D Pogoda dzis super.To oczywiscie normalne.M dzis szybciej skonczy i moglibysmy pojechac na plaze,zeby pospacerowac,ale nic z tego,bo ja pracuje do 20.Jutro pewnie bedzie lalo. Milego dnia Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)klaudia bo ona ma 15 miesiecy jest drobniejsza od dzieci w swoim wieku nawet buty jak jej kupuje nie znajde takich zeby w kostce pasowalo zapiecie :)jest bardzo kochana i zlosliwa wszyscy mowia ze po mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewuchy! Klaudia, ja już skończyłam praktyki. Teraz dojeżdżam na zajęcia i dlatego głównie nie ma mnie w domu i na komputer nie mam prawie czasu. Lepiej nie będzie. W grudniu robię wolne od zajęć. Z tą colą, to niezła sprawa. Podobno pomaga, jeśli jest odgazowana. Trzeba by wypić z 2 l, bo tyle lekarka przepisała mojej koleżance. Brzuchy Wam rosną. Ja się nie dopinam prawie w normalną kurtkę zimową, ale ciążowej już nie kupię. Żeby tutaj chociaż był jakiś wybór. Co dziś robicie? Porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....33....15.10........10.12.2009......22......K mala29....................28...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................25...15.10........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............22....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............24....15.10.........03.02.2010.. . ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej spacerku :)ja siedze i nic nie robie porzatki mam juz z glowy:)cos pusto tu dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Spacer nie dziwie Ci sie,ze kurtki kupowac nie bedziesz jak tu zaraz torbe do szpitala bedziesz pakowac. Ja niestety bede musiala sobie kupic,bo wszystkie mam dopasowane i jak zapinam to mam caly brzuch na wierzchu,bo mi kurtka pod cycki podjezdza.Moze uda mi sie cos kupic w srode.Najwyzej potem sprzedam albo oddam jakiejs ciezarnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, niby zaraz się pakuję. Ale jak sobie obliczyłam, w którym tygodniu mam termin, to wypada 42.!:D Czyli może mnie przycisnąć w listopadzie... Kurde, dziewczyny, a jak złapie mnie na zajęciach?:D Może moją Klaudusię przyjmą na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, z tymi cyckami to są same problemy. Marzę o starej dobrej bardotce lub czymś podobnym. Chodzę w zwykłym "szmaciaku", bo z usztywnianego szybko wyrosłam i nie opłaca mi się kupować kolejnego. Dziś za to nabyłam taki dla matek karmiących. Nie jest zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam zaraz na poczatku stanik dla ciezarnych,ktory rosnie razem z biustem i jestem bardzo zadowolona.Mam takie 3,rozciagaja sie razem z cyckami.Ale jak tak spojrze w lustro..to szok..za duze mam te cycki,dla mnie wygladaja okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki. Wiecie,że i ja mam dziś dzień do d...? Wyobrażacie sobie,że wzięłam prysznic godz temu i już jestem w piżamce? Nie chce mi się kompletnie nic. Mówicie o stanikach..,widziałam kilka dni temu w Realu staniki do karmienia w pudełku,chyba Baby One za 26zł,a obok wisiały identyczne tyle,że w miękkim woreczku o ponad 10 zł mniej. To nie jest śmieszne? Ja całe szczęście nie mam problemów ze stanikami,mam swoje 3 bawełniane,które wprost uwielbiam,a najlepszy to różowy Snoppy(podoba się Julce) ;-)) Koleżanka kupiła sobie 2 staniki do karmienia za 8 zł jeden,podam jej rozmiary i mi kupi black and white. Ile macie w biuście,że tak narzekacie na rozmiary,ja przy kupnie tuniki musiałam się wymierzyć i wyszło mi 102cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam moje dujki się podobają,ale te wieeeelkie ciemne,sutki to tragedia. Pamiętam,że w obu ciążach powiększyły się ale swoje maximium osiągnęły w pierwszej dobie po urodzeniu dzieci. Jeny jakie one były wielgaśne i twarde. Miałam problemy z odciąganiem pokarmu,potrzebowałam pomocy położnej,dali mi szpitalny,elektryczny laktator MUSTELA,wyłam z bólu,a to ściągało pokarm.A jak karmiłam maleństwo,to sikało z nich tak że czasami dzidziuś się zachłysnął,albo obsikałam mu oczka i twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala przed ciaza mialam 90cm w biuscie..teraz nawet nie sprawdzam,bo az sie boje..powiekszyly sie chyba do rozmiaru E,jak ostatnio przymierzalam stanik w sklepie to DD byl taki akurat,a to bylo jakis czas temu..a teraz sa wieksze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny,piersi są wielkie ale nie na amen. Zmniejszą się,nawet jak będzie się karmić jakieś dwa czy trzy miesiące.A jakie macie zdanie co do tego,że jak się karmi piersią to miesiączki się nie dostanie? Dla mnie to bzdura,karmiłam córkę 9 miesięcy,przez pierwsze pół roku non stop,później kilka razy na dobę,bo mała zaczynała podjadać inne posiłki i co,dostałam jakieś 2 miesiące po porodzie. Zazdroszczę tym kobietom,które nie miesiączkują chociaż przez pół roku. Miałam kiedyś koleżankę Ewę. Pierwsze dziecko Jasia urodziła w styczniu,szybko zaszła w ciążę(pewnie uwielbiała sex) i w grudniu tego samego roku urodziła córeczkę. Rzadko się zdarza,żeby rodzeństwo było z tego samego roku,to prawie jak bliźnięta he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja slyszalam,ze po ok 2 miesiacach dostaje sie miesiaczke. Kurcze Mala ja bym tak nie chciala zaraz jedno po drugim.. Chcialabym drugie tak po 4-5 latach. Jeszcze 2 godz i do domu.Zaraz ide cos zjesc,bo juz mnie zaczyna ssac.Maly mnie pokopuje,pewnie niezadowolony,bo z reguly jestem w domu w jego aktywnych godzinach.Dzis mam wyjatkowa zmiane,bo od 12-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie akurat będzie 11 lat,6 i maleństwo. Ale to nie jest dobre rozwiązanie. Oni oboje się żrą,a mówili mi,że nie będzie łatwo,że będą się kłócić,nie wierzyłam w to...do tego roku. Makabra. No Anka współczuję tych różnych pór jedzenia. Ja to mam przekichane,bo siedzę w domku,jem,jem i jem. To nie dobrze,bo zamiast chociaż ten 1 kg przytyć na miesiąc to ja 2,5. Stanowczo za dużo. ale po porodzie postanowiłam zacząć ostrą dietę,koniec słodkich rzeczy,a więcej wody. Chcę w 3 miesiące mieć swoją wagę. Muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze na to nie ma reguly.Dzieci w kazdym wieku beda sie zrec predzej czy pozniej..Ja mam braci starszych ode mnie o 15 i 18 lat i jak bylam mala to bylam slodka siostrzyczka.Zremy sie teraz od paru lat,co chwile cos..wiec wydaje mi sie,ze na to nie ma sposobu. Mam znajomych,ktorzy maja rodzenstwo i kazdy mowi,ze sie ze swoja siostra czy bratem zarli.Tak juz po prostu jest. Znajomi maja dwoch synow rok po roku i tam sa dopiero wojny..o wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmmm no ja też miałam przed ciążą 90 cm w biuście i w bioderkach 89...a teraz wolę nie sprawdzać żeby apetytu nie stracić ;) a właśnie zjadłam miskę płatków z mlekiem.Leje u mnie deszcz. Wykąpałam się Duśka mi umyła plecy ;) Chmurko___no już od listopada jak zacznie Ci się 9 m-c to w każdej chwili może Cię złapać.Lepiej zacznij się pakować :) Mała___no ja jak karmiłam to musiałam używać kapturków silikonowych bo mam małe sutki i dziecko nie mogło złapać aż mi krew leciała oj żle to wspominam i dla mnie karmienie piersią to była droga przez mękę a karmiłam 7 m-cy co do okresu to dostałam dopiero ok.8 czy 9 m-cy po porodzie aż do gina chodziłam bo się bałam że mogę być w ciąży bo w sumie nie wiadomo czy ta płodność jest i kiedy jak nie ma @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ty chudzinka jesteś,zazdroszczę Ci cm w bioderkach. Ja miałam 92 po diecie,krótko przed ciążą 98 a teraz to wstyd się przyznać,nie powiem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to masz takie wymiary jak ja :) Ja sie pomalu do spania szykuje,bo musze wstac o 6..i bedzie zapierdziel w pracy taki ze szok..113 pokoi do wymeldowania. Spokojnej nocy Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×