Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej Chmurko. Sebus ma katarek od paru dni,ale nie dziwi mnie to,bo wszyscy wokol chorzy.Ja zdumiewajaco dlugo sie trzymalam..ale i mnie w koncu dopadlo,ale poruszalam sie i czuje sie dzieki temu lepiej.Musze jeszcze obiad zrobic i podlogi umyc,ale to jak sebek pojdzie spac,bo inaczej bede miec tez polerke zrobiona..a wolalabym,zeby nie wycieral podlogi swoimi ciuszkami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam napisac,ze Sebus spal dzis pierwsza noc w swoim pokoiku :D Chyba ja to bardziej przezywalam niz on,bo obudzil sie tylko raz na papu i spal potem do 7.30.Obudzil sie i slyszalam jak bawi sie w lozeczku,chyba jeszcze z 15 min potrwalo zanim zaczal mnie wolac. Kupilam mu zestaw gwiazdek,takich co swieca w nocy i szwagierka dzis je przywiezie i jutro bedziemy przyklejac :) Zaplacilam za nie cale 17zl,a w zestawie jest chyba ze 150szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZOWA-------zaimij sie swoim zyciem!!!. Ale GRATULACJE kolejna raz zniszczylas mi kontakt z kolezankami.Hmm szkoda slow.:P Moze to faktycznie hormonki dzialaja,niewiem. Co do opuszczenia staran to jestem calkiem serio za tym, i zastanawiam sie nad antykoncepcja powaznie.Zobacze co mi gin powie w PL.Czy wszystko oki ze mna czy nie,bo jak na ta chwile to mam strasznie niska temp dzis 35dc a temp 36,1 mierzona 2term jednym elekt. a drugim rteciowym. Ale powaznie zastanawiam sie nad opuszczeniem Was bo nie fajnie sie pisze jak jakas POMARANCZOWKA co Nas czyta pewnie od dawna sie wpinkala.No ale coz na takie niema rady. Takze lepiej bedzie jak dam sobie spokoj,i Wy nie bedziecie musialy takich glupot jak ktos wypisuje czytac. ANKA---- dzieki:) DOROTKA>>> Trzymam kciuki zeby sie Wam udalo:) BEATKA >>> Badz silna zeby podjac powazna decyzje i zeby Arturek i coreczka spokojnie wychowywali a nie w stresie. KLAUDIA>>>dzieki wielkie ale wiesz wole z Wami pisac przez emaile niz tutaj jakos jak nie na tym forum to na poprzednim sie wiecznie ktos doczepial.a dam wam spokoj. ANNOLIA,CHMURKO,MALA>>> Dzieki Tobie tez za mile slowa. Dzieki Wam dziewczyny za wszystko.Jak cos to spisujemy sie przez poczte.Buzka:D 👄 🌼 🖐️ :De swoim zyciem!!!! MAM JUZ DOSC TYCH POJEBANYCH POMARANCZOWEK!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zasinień narazie nie yło a do lekarza ide jutro rano bo tylko w srody rano przyjmuje :-) Ja juz psychicznie lepiej a co zrobie hmmmmmmmm.... ????????? niewiem zobaczymy co czas pokaze. Arturek tez co chwile stoi sam bez trzymania nawet już jakiś kroczek był :-D . Ja od paru dni mało co spie bo Arturek mi daje w kość zeby mu idą następne i płacze nie chce jeśc mleka i jest marudny. Dzis znów do pracy a spałam tylko 2h. Dobrze ze mnie zwalniają bo sobie odpoczne i wezme sie za swoje zdrowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietki,przyszłe i obecne ...
pomarańczowa! weżglupio nie pierdol, że podczytujesz od poczatku forum... wiemy dobrze ze to bzdura! poczytaj się sama... głupio się zdradziłaś kim jestes.... szkoda tylko ze czepiasz się loli co do jej klopotow, a sama juz nie pamietasz jak sama miałaś problemy z zajsciem nasza droga koleżanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohohoho no to teraz dopiero wychodzi ile osob tu zaglada. Pomarancza kloci sie z pomarancza hehe Dzis zaszalalam z obiadem hihi-zupa owocowa na obiad.Nie mialam weny i sily na porzadny obiad.Kolacje zamowimy sobie z dostawa,a co! Sebek robi sie marudny,wiec pewnie zaraz pojdzie sie drzemnac,a ja wezme sie za mycie podlog. Lolka no co Ty! Nigdzie nie idz i nie przejmuj sie tymi wpisami.Niech pisza co chca-mi to luzno lata.Nie pozwol,zeby ktos Cie zasmucal!Zostan z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Niema sensu po co.Sama widzisz co sie tu dzieje.Lepiej Was opuszcze. A i tak przeciez mamy kontakt inny takze wiesz ze mozemy zawsze pogadac.Pozdrawiam Niezla jazda jest no nie??? hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, kto by nie miał racji, nieważne. Chcesz, to bądź tu i pisz. Pomarańczowe nicki mają własne zdanie, nie wnikam, Ty masz swoje racje. Jeśli naprawdę chcesz tu być, to będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a co tu tak bojowo ?LOLA kobieto Ty takich jaj nierób !!! zostań i olej wredne pomarańczki !!!wiesz ile razy mnie zjechali na tym forum ( oczywiście na innych tematach):( pisze dziewczyno z nami a takimi komentarzami się nie przejmuj Klaudia mi lekarz przepisał Mydocalm Forte i Apo-Napro ale kupiłam sobie też plastry lecznicze i jakoś przeszło:) Annolia fakt jak winda siądzie to targam sie na 11 i kurwię pod nosem:( najgorzej było w ciąży i jak miałam wnosić wózek z małą:( Narożnik już w domu :) ale jakiś wydaje mi się większy niż w sklepie:)pewnie dlatego że sklep duży:)komedia była przy wnoszeniu ale daliśmy rade:) Mała na 11 jest ok :) ja całe życie mieszkałam na parterze i jak się wprowadziłam na 11 to też miałam obawy ale teraz już nie:) mój ojciec też boi się wyjść na nasz balkon:) spacerku moje ciśnienie bez zmian :( boje sie że jestem w ciąży i chodzę zła jak osa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mam objawy nie wiem wymiotuje strasznie od 2 dni :( siostra mi wkręca że to ciąża więc chodzę znerwicowana :( oj spacerku i ja mam lenia dziś :) moja rada tyłek na kanapę i tv i wszystko sobie dziś darować :)ja mam taki plan na dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki;) Jestem tu nowa wiec nie wiem czy trafiłam na dobre forum ale mam nadzieje ze mi pomożecie;) A wiec....od roku staramy się z chłopakiem o dziecko...kilka razy byłam już w szpitalu gdzie ostatnim razem (2008r) stwierdzono u mnie PCOS (zespół jajników policystycznych). We wrześniu tego roku przełamałam się i zmieniłam prof. Skałbe na innego Ginekologa, która przepisała mi masę tabletek na płodność...I powiem szczerze ze wszystkie objawy wystąpiły tzn podczas dni płodnych śluz jak kurze białko, rozciągliwy itd. Jutro powinnam dostać okres ale nic na to nie wskazuje i na dodatek mam podwyższona temp około 37,5. I z tego co czytałam w internecie to podwyższona temperatura to jeden z pierwszych oznak ciąży. I moje pytania brzmią: *Czy to prawda? *Jeżeli tak to czy towarzysza tej podwyższonej temperaturze również dreszcze tak jak przy przeziębieniu? (poza podwyższona temp i dreszczami nie mam innych oznak przeziębienia) Błagam pomóżcie bo albo się udało albo ja już w najmniejszym szczególe widzę ciąże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanek, podwyższona temp. może świadczy o ciąży. Ja też ja badałam i wiedziałam, że udało mi się zajść. O dreszczach nie słyszałam. Też mam PCOS, ale mnie ostatecznie wystarczał Dostinex i zaszłam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach Ja dostałam taki zestaw leków: RAGEWIDON (anty) na wywołanie miesiączki - 2x na dobę przez 10 dni- po 4 dniach dostałam okres CLOSTILBEGYT na owulacje- od 2 dnia miesiączki do 6 dnia 1 raz na dobę 10 i 14 dzień cyklu OESCLIM50 plasty i plaster przez 4 doby czyli nosiłam je do 18 dnia cyklu i od 16-25 dnia cyklu ORGAMETRIL na wyregulowanie miesiączki Dzisiaj mija 27 dzień cyklu. A tak na koniec to gratuje dwóch kreseczek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, moje dwie kreseczki niedługo skończą 11 miesięcy:) Ja nie brałam innych leków, bo okres wyregulowałam wcześniej Yasminelle. Ciekawe czy mam jeszcze torbiele. Kiedyś miałam kilkanaście na każdym, ale pewnie to żaden rekord.Kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dostane okresu dzisiaj w nocy albo jutro to myślę ze tak koło 20-21 listopada. I powiem szczerze modle się o te dwie kreseczki ;) A to Twoje "dwie kreseczki" to już pewnie chodzą i sprawdzają co mama ma w szafkach ;)) A córeczka czy synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi! Pomarańczowa rewolucja! A tak nawiasem, to nigdy bym nie przypuszczała, że te nasze dywagacje o @, zabkach, kupkach, obiadkach, itp są tak poczytne! Normalnie w szoku jestem :D No i podziwiam wytrwałość naszej cichej wielbicielki.... :P Ale dziś pogoda u mnie... cały dzień ciemno... Niby nie pada, ale chyba za bardzo mnie rozpieściło te wczorajsze słoneczko i 17 stopni ;) LOLA --- ZOSTAŃ Z NAMI!!!! Wogóle nie przejmuj się pomarańczami! Tala --- teraz koniecznie wrzuć na pocztę fotkę tej kanapy! No oczywiście na tej kanapie masz być Ty i Majka :) Co do tej ciąży, to @ była, czy się spóżnia? Spacerku --- moja Szkrabcia zasuwa na czworaka po całym domu. A jak widzi, że się po nią idzie, to ucieka :) Ostatnio wlazła na schody. M oczywiście czuwał nad nią, ale ciekawy był jak daleko wejdzie. Doszła do 5 schodka. Musimy koniecznie zamontować barierkę. Ania --- Sebuś już ma pokoik? Fajnie! Zadomowiliscie się juz na dobre w nowym domu? Mała --- to już szczyt bezczelności! Co nauczycieli obchodzi jakie strony na jakie strony www wchodzą ich rodzice! nanek0412 ---- uzbrój się w cierpliwość i zrób test jak @ nie przyjdzie. Niestety żaden obiaw ciąży nie daje gwarancji... Będę trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, mnie też zaskoczył fenomen nas samych. Czuję się dowartościowana:D Nanek, mój bobas to rozrabiara, która otwiera szafki, pakuje się na półki, ściąga rzeczy z biurka i piskliwie manifestuje swoje kaprysy. Życzę Ci tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :D Annolia nie wiem po co pytali w szkole o strony,Daniel mogł powiedzieć,że mama cały dzień siedzi na RedTube a braciszek chodzi zasmarkany w pełnym pampersie :-) Mnie to wcale nie zbulwersowało,że nauczyciel się tym interesuje,bardziej mnie rozśmieszyła wypowiedź Daniela koleżanki"same plotkary siedzą na kafe" hi hi Lola nie wiem co miałaś na myśli pisząc,że pomarańczowa poróżniła się kolejny raz z koleżankami. Wytłumacz to,bo nie kumam. Przecież my stoimy za Tobą murem. Aja piekłam bułeczki drożdżowe z marmoladą i kruszonką-chce ktoś? Wieczorkiem wpadnie koleżanka,więc sobie zjemy do kawy zbożowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009_mama
Cześć dziewczyny . Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów . Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum : GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/ Zapraszam do przenoszenia się stąd tam i zakładania takich samych nawet tematów i kontynuowania ich na tamtym forum Pomóżcie nam to rozkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Chodzilo mi o to ze jak na poprzednim forum tak i na tym POMARANCZOWKA wpinkala sie do mnie,i musze sie z Wami przez to rozstac.o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola --- no co ty????? Ani mi się waż uciekac od nas! Koniecznie zostań i pisz dalej. Po to jest to forum! Mała --- bułeczki????? a co na to Dukan???? :P Dawaj tu jedną! Smaka mi narobiłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola Ty wolisz nas opuścić,wkurzyć i dać satysfakcję obcym pomarańczom? Eeee weź nie rób jaj kobieto,ona powiedziała swoje,my swoje i jest ok. Z jakiego powodu chcesz nas zostawić? Co my ci zrobili he? Nie dąsaj się już,piszemy jak gdyby nic ok? W nosie mam Dukana,z resztą on nie widzi :D Mam chwilową załamkę żywieniową,ale już sobie wybaczyłam. Idzie zima,każdy z nas troszkę przytyje. Dorianek zasnął,jeja,znowu będzie szalał jak ja będę chciała odpocząć przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala no zobacze ale teraz przez jakis czas i tak mnie nie bedzie bo wyjezdzam.Takze moze w polowie grudnia albo pod koniec roku napisze zyczonka:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma,że zobaczysz,będziesz pisać i już. I nie wykręcaj się wyjazdem,w Pl też jest internet. Życzę udanego wyjazdu,u nas jest cieplutko,więc spacerki wieczorne murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ale ja narazie do PL nie lece przedemna jeszcze w wyjazdy inne a pozniej PL.Takze do popisania przed swietami. Zmykam juz papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Lola,że ty też masz rozjazdy. Ale to dobrze,w domu ludzie umierają. Ja też lecę,bo zaraz psiapsiółka będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×