Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie cierpię komara

Temperatura 37.8 Podać Nurofen?

Polecane posty

Gość Monar
To prawda, bo w sumie gorączka do 38 stopni to raczej autoleczenie organizmu i nie ma przecież sensu rezygnować z takiego "leczenia". Oczywiście jak wzrasta powyżej 38 to trzeba zbijac, bo organizm wtedy przestaje sobie radzić z gorączką i chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Gorączka do 38 to obronny mechanizm przed chorobą, takie autoleczenie. Dopiero po 38 trzeba zbijać gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się długo utrzymuje, chociaż jest poniżej 38, to chyba trzeba raczej zbijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiiiia
Jesli jest powyzej 38 to zdecydowanie juz to jest ten czas kiedy mozesz podac ibufend ,np.jesli jest to stan zapalny to taki lek pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Podanie ibufenu może czasami uchronić przed antybiotykiem, bo działa przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapyrkaa
ja bym podala cos przeciwbolowego, czekac az samo przejdzie to po pierwsze ryzyko, a po drugie meczenie dziecka. przeciez jakbys ty miala goraczke, to byc cos wziela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia90x
Kupowałam w prezencie swojej siostrze niedawno termometry na podczerwień i wybrałam Baby Temp. Z tego co mówi to sprawuje się bezproblemowo i bateria trzyma solidnie. Ona ma dwójkę dzieci w domu więc na pewno jej się taki szybko bezdotykowy pomiar przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkaling
Jest taki termometr polskiej firmy jak Baby Temp, mi się sprawuje okej mamy go już prawie rok – szybki, dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super działa Baby temp, mierzy tak samo szybko i dokładnie gorączkę jak temp otoczenia czy obiektów, także rzeczywiście te 3 funkcje mają tutaj sens, nie są tylko teoretyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam nonContact w ostatnie wakacje i dziala fajnie, nic się nie psuj****aterie nie padają jak muchy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr Baby Temp sprawdza się bardzo dobrze u nas, mierzy szybko na ciele i na przedmiotach temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wahałam się jaki termometr kupić ale stanęło na polskim Baby temp i narzekać na niego nie mam zamiaru, naprawdę szybko łapie, podczerwień jest dobrze zrobiona mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się przydaje Noncontact wcześniej miałam analogowy termometr, więc taki przeskok na bezdotykowy to jak zamiana Matiza na Bentleya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne bezdotykowe termometry można znaleźć na rynku, ja polecam nonContact w przeciwieństwie do innych które widziałam to jest model atestowany medycznie, z tego samego termometru pielęgniarki na oddziałach szpitalnych korzystają więc wynik jest dokładny, bez wypaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże bezpieczeństwo dziecku na pewno daje termometr bezdotykowy, sama zainwestowałam w nonContact, produkcja niemiecka od Geratherm, długa gwarnacja, działa mi płynnie i szybko póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadych problemów z Baby Temp od sanity, profesjonalny atestowany termometr, można mieć zaufanie co do wyników że nie są w żaden sposób wypaczane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecę Multi Temp używamy w domu jakiż pól roku i ciagle pokazuje wyniki tak samo szybko i tak samo dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie MultiTemp jest bardzo poręczny wyświetlacz czytelny no i sam pomiar tak jak tu panie pisały szybki i precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie BabyTemp mierzy bardzo szybko mi się ten zakup bardzo udal a to było moje drugie podejscie do termometra bezdotykowego..pierwszy był nie wypalem. Ten mierzy dokladnie i rzeczywiście od reki wystarczy po prostu przymierzyć czujnikiem do skroni i po chwili masz wynik, bez czekania dlugich minut itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z Non contact mierzy szybko bezdotykowo, miła odmiana po starej rtęciówce której używaliśmy od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu też MultiTemp jest póki co niezawodny :) Bardzo szybkie wygodne badanie przez podczerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwalę i podpowiem model BabyTemp. Wygodny jeśli chodzi o budowę, w tym sensie że wyświetlacz jest odpowiednio duży i czytelny, tak samo przyciski wyczuwalne pod palcem nie trzeba się zastanawiać co i jak kliknąć żeby uruchomić pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viburcol jedynie żeby dziecko się wyciszylo. Temperature zbijamy jak przekroczy 38-38,5 stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Co do termometrów bezdotykowych u mnie mamy Baby Temp od firmy Sanity dla dziecka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ale tak niezależnie już jaki model wybierzesz to na pewno warto, bo taki termometr super się sprawdza jest bardzo wygodny, praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×