Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizula888

Jaki blender najlepszy??

Polecane posty

Rzeczywiście, Adler ma bardzo dobre i przede wszystkim tanie produkty. Podobne są zresztą urządzenia od Camry. Na stronie https://www.meru.pl/blender.html jest sporo dobrych urządzeń tego typu, każdy znajdzie coś na swoje potrzeby i na swoją kieszeń. Myślę, że zwłaszcza dla miłośników soków dobrym uzupełnieniem jest wyciskarka do owoców, ale rzeczywiście blender jest bardzo uniwersalnym urządzeniem radzącym sobie z większością owoców, jakie chcielibyśmy przetworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie hitem jest Ronic, przekopałam się przez wiele różnych artykułów o blenderach i pierwsze, co z nich wyciągnęłam to to, że nie ma co stawiać na taniznę, która po kilku miesiącach się rozleci i zabawa z poszukiwaniem blendera zacznie się od początku. Dużo rozsądniej jest odłozyć sobie trochę kasy i kupić coś solidnego. Tak zrobiłam i teraz już od ponad roku cieszę się rewelacyjnym sprzętem i z czystym sumieniem mogę go polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam braun MultiQuick 9 i kupiłam taki sam mamie, super sobie radzi. Mogę dzięki niemu zrobić pyszne zupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A multiquick7 też jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, braun bardzo fajne robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forgera
Przetestowałam kilka blenderów i już pewne doświadczenia w wyborze mam :) Warto jest wybrać blender ze stalową stopą i „ciekawymi” ostrzami. Sam kształt stopy nie byłby kluczowy – nie mam problemów z „rozchlapywaniem”. W moim przypadku koniecznie model z rozdrabniaczem i ewentualnie mini malakserem. Ale to już każdy moze zdecydować czy takie dodatki są mu potrzebne czy może nie. Wybrałabym moc minimum 500 W, na bazie dotychczasowych doświadczeń – z takiej dotąd korzystałam i była odpowiednia. Najlepszą jakość w stosunku do ceny ma moim zdaniem Clatronic: http://www.clatronic.pl/agd-do-kuchni/blendery.html Mam ich blender od dobrych 3 lat i nic sie z nim nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwisia

ja mam kielichowy i reczny, bo mam gdzie trzymac ale jakbym mieszkała sama to reczny wystarczylby mi w zupelności. Tego kielichowego to od dluzszego czasu nie uzywam bo już ma pare dobrych lat, ręczny kupiłam niedawno- marki Teesa i cały czas jest w użyciu- uwielbiam robić zupy krem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halcia

Mi spełnia tą funkcję thermomix. Tak naprawdę praktycznie wszystko da się w nim zrobić i nie potrzeba tysiąca innych urządzen. I opłaca się tez umówić na prezentację, na przykład do Pani Justyny Ciesiun z Kielc - wyjaśni działanie i pokaże wszystko na takim spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×