Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizula888

Jaki blender najlepszy??

Polecane posty

Gość gość
mam blender całkiem ok, ale szukam właśnie jakiegoś mocniejszego, żeby przy porządnie zblendował twarde produkty, i fajny ten blog, osobiście mniekusi żeby sobie wziać od brauna blender z nowej serii tą dziewiątkę https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/przygotowywanie-posilkow/blendery-reczne/multiquick-9/#szczegóły ten smart speed też jest fajną opcją, jakby ktoś go przetestował to piszcie jakie opinie, bo prezentuje się wg mnie bardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Multiquicka 9 od Brauna, to wygląda solidnie, a poza tym ponoć to pierwszy taki z ruchomym ostrzem (góra/dół). Osobiście brałabym, ale rozważałabym jeszcze 7-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego Philips HR3652 / 00 1400W w sklepie Sferis nabywał i chwalę sobie. Blenduje, kruszy lód. Cud miód i orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w ramach prezentu urodzinowego zamówiłam sobie na electro.pl blender. Lubię gotować i właśnie tego mi brakowało. Może rozeznaj się czy czegoś w tym stylu Twoja mama nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka202
mój Gotie jest suuuuuper, ma moc jak rakieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od paru dobrych lat fanką blendera NutriBullet, bo na razie mnie nie zawiódł. Przede wszystkim ma dużą moc, więc sprawdza się nawet przy twardych i wymagających produktach. Nie miałam jeszcze sytuacji, żeby coś się nie zmiksowało czy nie rozdrobniło do końca. Dodatkowo jest lekki, zgrabny i wygodny, więc często zabieram go, gdy gdzieś wyjeżdżam. Nie mam trudności z doczyszczeniem go, polecam go do każdej kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika Kowalczykiewicz
Teraz zainwestowałam właśnie też w NutriBullet. Nie przekona mnie już marketowa jakość. Wcześniej miałam blender jednej z wiodących firm, ale poległ na mieleniu orzechów oraz kostek lodu właśnie, bez których nie wyobrażam sobie koktajli. Padły ostrza, dodatkowo mimo sporej mocy w koktajlach były brzydko zmielone resztki, więc trudno się to piło, albo trzeba było przepuszczać przez sitko. Teraz problemu nie mam, z resztą całe przygotowanie koktajlu trwa o wiele krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala80
A czym się w ogóle różni ten blender MultiQuick 7 od MultiQuick 9 ? Bo piszecie wyżej o tej 9 że jest dobra, ja kupiłam 2 tyg temu Braun MultiQuick 7 i dla moich potrzeb to ma wszystkie potrzebne funkcje, nie wiem co jeszcze może być lepsze bo wszystko co potrzeba posiada ten model :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata_konopielka
ja mam ELECTROLUX ESB 2500, taki sportowy. rzucily mi sie w oczy promocje w media expert i sie szarpnelam :D jeest cudenkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja1234
jeśli myślisz o blendowaniu raczej miękkich rzeczy to wystarczy Ci zwykły blender ręczny, ale czasem lepiej zainwestować w blender kielichowy, który sprawdzi się przy różnych innych zadaniach i produktach. Ja od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką ronic zyle i uwielbiam ten sprzęt :) radzi sobie z orzechami czy lodem, świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny788
Masz problem z wyborem blendera? Jeśli tak to odpowiednia będzie strona https://najlepszyranking.pl/ranking-blendery Ranking najlepszych blenderów na pewno pomoże Ci podjąć decyzję. Mam nadzieję, że komuś to się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam NutriBullet – są różne warianty tego blendera tylko trzeba uważać, aby kupić oryginalny, bo niestety podróby chodzą. Co do samego sprzętu – wypas. Poprzedni blender miałam taki, że normalnie tak blendował, że w koktajlach zostawały niezmielone resztki, co bardzo mi przeszkadzało, bo pracuję w biurze, a lubię mieć takie koktajle przy sobie. I weź tu potem się uśmiechnij – trzeba było ze szczoteczką do łazienki latać. Tu mimo krótkiego blendowania (mocny silnik i dobre ostrza) normalnie jest wszystko zblendowane i koktajl ma równomierną konsystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia1234
wg mnie najlepsze blendery to te kielichowe, ja mogę polecić ten, którego używam czyli ronic zyle led - trwały, łatwo się go czyści i radzi sobie z naprawdę wieloma produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszkoszka
u mnie najlepiej sprawdza się blender active pro z Breville. Przyznam, że miałam w swojej kuchni już kilka różnych blenderów i ten jak na razie jest na 1 miejscu. Jest wygodny w użyciu i noże ma bardzo ostre, więc bez problemu radzi sobie z nawet najdziwniejszymi pomysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoska
Breville to spoko firma, chociaż wydaje mi się czasami, że trochę nieznana może... ja mam od nich inny model, bo Blend-Active i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitaRH
W przypadku jeśli zależy nam na szybkim przygotowaniu soku czy koktajlu (np. po treningu, przed pracą), warto zastanowić się nad blenderem personalnym, który nie wymaga przelewania do szklanki. Ja akurat korzystam z tego http://adlergroup.eu/produkt/blender-personalny-adler-ad-4075/ i codziennie przed pracą mam świeży koktajl na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie postawiłabym na tego Brauna https://www.al.to/p/189983-blender-braun-multiqucik-7-mq-745-aperitive.html Niby mały, ale jednak dużo może ;) ma 750 W mocy, jest łatwy w obsłudze i dobrze leży w ręce. Wszystko idealnie blenduje na gładką masę a przy tym nie rozchlapuje na boki. Prędkość jest również regulowana i posiada funkcje blokady aby przypadkowo sobie nikt nic nie zrobił. Do tego w zestawie jest masa przystawek jak szatkownica czy trzepaczka tworząc zestaw który zastąpi całą masę kuchennych sprzętów. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitaRH
@sammara Po nazwie modelu (AD 4075) i kolorze poznaje, że to ten sam :) fajny gadżet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@sammara to ten sam model, też go mam :D ogólnie blendery personalne stają chyba coraz popularniejsze, a ten AD 4075 od Adlera jest w naprawdę przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@felicitaRH czy blender personalny w zasadzie pełni podobne funkcje do ręcznego? Czy blenduje tylko "miękkie" produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitaRH
@gość (8:48) Ja blenduję praktycznie wszystko w nim. Po prostu ma opcję tego kubeczka. Czasami zamieniam pojemniczki. Wiadomo - inna moc, niż w kielichowych, ale nie różni się od ręcznych. Także adlerowski AD 4075 zwykły ręczny z powodzeniem zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość (8:48) Nie zastąpi kielichowego, ale ręczny tak. To taki mały, poręczy i wygodny blender do szybkiego użytku. Głównie dedykowany robieniu smoothie. Ja w swojej kuchni mam i Adlera AD 4075, i kielichowego potwora, także do każdego zadania odpowiednie urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też używam 2 blenderów jednego małego podręcznego Adlera i jednego dużego Biochefa. Jak miałabym wybrać jeden to tylko ten duży bo można robić to co w adlerze ale i znacznie więcej więc w sumie urzywam więcej tego firmy Biochef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×