Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizula888

Jaki blender najlepszy??

Polecane posty

Gość pomocy ratunku nie wiem...
Powiedzcie mi proszę, czy zwykły blender taki bez dzbanka, ręczny różni się czymś od takiego rozdrabniacza do ziół, orzechów itp? Konkretnie o takio mi chodzi http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-112832C0-4514B736/lidl_pl/hs.xsl/index_43125.htm W lidlu jest niby teraz w miarę dobrej cenie ale nie wiem czy warto, czy to nie jest to samo co zwykły blender tylko z pojemniczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wredna jędza
Ten rozdrabniacz jest przeznaczony raczej do miękkich rzeczy - 260 W to bardzo mała moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pony343
teraz jest konkurs na przepisy dietetyczne figury na fejsie i można wygrać tam fajnego blendera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _arletka_
Ja używam tego modelu i nie narzekam. Tak jak masz tam w opisie, ma pięć biegów i potrafi kruszyć lód. Bez problemu zrobisz w nim szejki, zupy czy przeciery. Jeśli odpowiada Ci wygląd i cena to się nie zastanawiaj, bo w tym wypadku nie dostaniesz rozklekotanego sprzętu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raul7
prima, ten sam blender satysfakcja wrzucila dzis na allegro w okazje allegro za 129, takze ci sie przyfarcilo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima456
ano fart, fart, bo nie przeglądałam ich strony heheeh :D już sobie zamówiłam za te 129, bo w sumie na stronach czytałam same pozytywne opinie na temat tego blendera :) mam nadzieję, że jak właśnie sklikałam zamówienie to dojdzie jakoś w miarę szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam w biedronce z wieloma funkcjami, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinowata
a ile dałaś mniej więcej? ja się waham nad zakupem właśnie, ale chyba padnie na tego Haiera co ktoś podawał, z allegro sobie za 129zamówię. Moc jak dla mnie ma okej, 500W w zupełności wystarczy, a dodatkowo fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do posiadaczy teho haiera- - faktycznie blender sie sprawdza tak jak to jest zachwalane, czy raczej tak se/slabo/przecietnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarno_Czarna
Co dla Ciebie znaczy tak se/słabo/przeciętnie? Blender ma dobrą moc, twarde ostrza więc tutaj nie ma cudów i dziwów - co ma zmielić, posiekać, rozdrobić czy utrzeć to to zrobi, kupiliśmy go mamie jakiś czas temu i jest z niego bardzo zadowolona, mówi że dużo jej pomaga. Sama zresztą też go kilka razy obsługiwałam i było okej, kruszyłam lód między innymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki czarno_czarna przekonalas mnie troche do zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka321
Ja na szczęście go zamówiłam wczoraj w nocy, bo ta promocja jeszcze tylko 12godzin trwa :D Jaram się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówawa
polecam tylko blendery kenwooda, w miarę tanie i bardzo trwałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banutyk22
Zwróć uwagę przede wszystkim na moc, im wyższa, tym lepiej będzie użytkować. Dużo rodzajów blenderów można znaleźć na allegro albo na www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam... blender w sumie często używany jest do koktajli :) a do nich często lód też się wrzuca, więc blender powinien mieć taką możliwość. Mój ma 250 vat i bez problemu radzi sobie z lodem czy mrożonkami. http://www.vitajuice.pl/personal-blender-200.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna888
Raz kupiłam 300 Watt blender i po paru użyciach spalił mi się :( Dlatego teraz postawiłam na coś lepszego i kierowałam się dużą mocą, żeby nie było problemów w siekaniu, wybór padł na Sencora SHB 4364 RD - sprawdzałam w porównywarkach cena około 160 zł, na allegro można nówkę z gwarancją kupić za 120 zł około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivialovesmaki
Ja od lat mam Brauna z tymi różnymi dostawkami, moim zdaniem warto najpierw poczytać http://f.kafeteria.pl/temat/obiad-bez-tluszczu-p_4305856/4 zastanowić się czego potrzebujemy. Na pewno musi mieć wystarczającą moc, aby bez problemów wszystko miksował. Czasem warto podpytać mamę czy koleżankę z czego one są zadowolone czy jaki sprzęt im służy od lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorela7
A czy nie lepiej jest sobie wszystkiego porównać w rankingach? Obecnie na stronie: http://lepsze.co/ranking/blendery Znajduje się dobry ranking blenderów. Zobaczcie, ze wcale nie najlepsze jest to co jest najdroższe. Obecnie mam model blendera Bosh MSM67170 Kosztuje w sklepach niecałe 200 zł a oferuj***ardzo wiele przeróżnych dodatków, pojemników, wymiennych noży. Moc ma również niezłą tak więc naprawdę dobrze nadaje się do przygotowywania różnych koktajli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najlepiej sprawdza się blender ręczny, który kupiłam od razu z pojemniczkiem więc nie mam problemu z tym gdzie na przykład ubić masę ;) Jeszcze do pewnego czasu u mnie królowała trzepaczka, ponieważ przez długi czas był to właśnie sekretny sposób na pyszne i puszyste ciasta, ale od kiedy dostałam blender szczerze mówiąc już trzepaczki nie używam :), a placki i tak dobrze wychodzą :D Teraz myślę nad zamówieniem robota kuchennego w tym samym sklepie co zamówili mi blender - https://www.maxelektro.pl/male-agd/do-kuchni/blendery/. A skąd wiem gdzie mi go kupili? Bo prostu chce dobry sprzęt, a po co ryzykować, jak tutaj było wszystko dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaGazowni
nie ufałabym takim sklepom, ja proponuje zakupy na avans.pl no chyba że masz przekonanie i korzystałaś z innej strony, ja posiadam blender ręczny i z misą oba z brauna jestem bardzo zadowolona. Przy kupnie takiego sprzętu liczy się moc przede wszystkim, chyba że masz zamiar blendować tylko owoce i to lekkie owoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieraj ten który ma najwięcej VAT to będzie chodził lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzolinka89
Ja mam blender zelmera i jestem z niego zadowolona - dostałam na gwiazdkę. Ostatnio szukałam blendera dla siostry na parapetówkę i trafiłam na www.mixmedia.pl/files/banner/lp/bosch_varioperfect_mc/pdf/kupon-zgloszeniowy.pdf Chyba jej go kupię:) Na nowym mieszkaniu na pewno jej się przyda zwłaszcza, że nic praktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×