Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WESOŁA_KLUSKA

ODCHUDZANIE BEZ UCZUCIA GŁODU??

Polecane posty

Gość sorella_borella
Dziewczyy, ja własnie jestem po zabiegach dermomasażu podciśnieniowego i nie mogę przestać dotykać swojej skóry. Jest tak przyjemna w dotyku i miła i nie ma tych wstrętnych szram cellulitowych. Mialam naprawde okutny problem z cellulitem, ale ten zabieg uporał sie z nim. Dermomasaż robiłam u Pani Moniki w Studio Piękna na Lubbiczu w Krakowie http://studio-piekna.pl/. Efekt murowany. Teraz czekam na przedłużanie rzęs :):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa a świstak
siedziiiiiiiii i zawija w sreberka hahahaahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj dzien 1-szy
jak dziewczyny odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ispagulia
Hejka. Od jutra zaczynam brać ispagul. Ciekawa jestem czy na mnie zadziała. Narobiłam sobie dużo nadzieji względem niego. Oprócz dwóch lyzeczek ispagulu dodawać będę jedną lyzeczke babki płesznik. Podobno taka mieszanka nie tylko syci, ale i dodaje więcej energii, a tego mi trzeba. Przybyło mi ostatnio kilka kg. a to mnie zniecheca do wszystkiego. Dam znać o ewentualnych efektach. Będę tu wieczorem po pracy. Napiszę z jakiej wagi startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez o tym słyszałam. Jestem bardzo zainteresowana tym tematem. Na chudzianka.pl/ispagul-aloes-i-ziola-tybetanskie-na-odchudzanie znalazłam bardzo interesujący post o tych łupinach, ziołach tybetańskich czy aloesie - wszystko wspomaga odchudzanie i działa bardzo regulująco na cały układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zielona kawa do picia bardzo ogranicza apetyt i pomaga wytrwać w diecie. Ja piję taką zmieloną, podobno dobrej jakości z www.zakawowani.pl i wreszcie odchudzam się nie czując ciągle głodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ta kawa tez jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie ta wesoła kluseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się odchudzacie to bierzcie tabletki Slimcea. hamują łaknienie i niwelują uczucie głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku stosowania Foreverslimu nie myślałam że uda mi się schudnąć .Pierwsze dwa tygodnie a waga spadła tylko o 1 kg.Doszłam do wniosku że bez zmiany diety efekty odchudzania nie będą takie jakich oczekiwałam.W efekcie schudłam 14 kg.Dodam że efekt jo-jo nie wystąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat który przerabiałam pół roku temu... Zastanawiałam się wtedy jak chudnąć żeby ciągle nie czuć głodu. Ważne jest by jeść posiłki 5 razy dziennie w małych ilościach. Poza tym istotny jest błonnik, to właśnie dzięki niemy nie odczuwamy łaknienia. Ja zdecydowałam się na branie suplementu diety na bazie afrykańskiego mango z błonnikiem (str producenta http://nplink.net/UWZ6JuyF ) i schudłam ładne pare kilo nie czując głodu. Każdy ma swó sposób i każdy sposób inaczej wpływa na każdy organizm. Życze powodzenia każdemu z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia389
Ja jem 5 posiłków dziennie i przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dzięki temu chudnę i to w bardzo efektowny sposób bo aż 16kg w 2 miesiące!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina783
Ja nie czuję głodu,gdyż jem 5 posiłków dziennie i to mi wystarcza by nie podjadać ;) do tego przyjmuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl na tej stronce mają Atrakcyjne Ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiasliv
ja odstawiłam nabiał jem więcej kiszonych warzyw i łykam sobie suplement slimmertime. Lodówka do rana stoi pełna hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesoła kluska, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.Nie chodziłam na niej głodna jak to bywało na innych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie błonnik w sklepie zielarskim i dodaj do jogurtu dużego łyżkę to zapełnia żołądek ja jem na kolacje oczyszcza jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro -> 100% bezpieczne odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×