Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PZU

wszyscy tacy sami jesteśmy

Polecane posty

siedzimy tu wszyscy, czasmi całymi dniami, piszemy czasem głupoty czasem mądrości a niektórzy chcąc się dowartościować chyba, walą takie teksty: "ladaco przegrał życie bo tu siedzi i pisze" "przerwa przegrała życie bo tu siedzi i pisze" Skoro siedząc tu "przegrywa się życie" to wszyscy tu je przegraliśmy,( chociaż nie rozumiem tego stwierdzenie, co zapewne według Was świadczy o mojej głupocie) a najśmieszniejsze jest to że piszą to pod pomarańczowymi nickami. A ja mam do Was tych co tak piszą jedno tylko pytanie: to po co jest forum i do czego służy????barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie obszczymurze, czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jesteśmy równi cholerka, coś mi zjada litery :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wybieram Ciebie jako przykład tylko stwierdzam fakt, że tak piszą o co Ci kÓrwa chodzi, nie dała Ci że się czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco chyba coś dziabnąłeś, albo wąchnąłeś albo jesteś wk***wiony co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się Ciebie K***wa nie czepiam odwal się, dowal sie do tych co się Ciebie czepiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrażam się, ja ma swoje zasady, jak mam cos do kogoś to mu mówię prosto w oczy, nie widzę sensu inaczej 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie cholerka, jak mnie ktoś niesłusznie posądza to się wkurzam, normalne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już za posadzenie że ukrywam się pod pomarańczem to dla mnie nóż w plecy, obrażam sie na amen:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc Ci mówię nie posądzaj mnie nigdy więcej, jak mam komuś coś do powiedzenia to mówię w oczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to nic złego na Twój temat tu nie napisałam, przeczytaj pierwszy wpis ze zrozumieniem może co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, a wogóle to powinnam zrobić przypis do cytatów, a gdzie masz napoisane że wszelkie prawa zastrzeżone, na gębe to wiesz co można... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, myślałam że to jakiś symbol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci podaje całą dłoń poznaj moje chamskie serce które posądziłeś o niecne czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco ale zes sie dzisiaj rozpisales :P:D:D jak nigdy :D:D emmmmmmmmmmm ej ladaco a twoi znajomi wiedza ze przesiadujesz na kafe?????????????:D:D:D:D:D:DD:D:P pyt.z ciekawosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×