Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczka z topicu obok

Imię Vanessa - będą się śmiać czy wywyższać?

Polecane posty

Gość staraczka z topicu obok

Drugi raz się pytam, bo mi wcześniejszy temat usunęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaf
a chcesz nadac dziecku? bosheeee. na sama mysl o takim imieniu... niedobrze mi sie robi i juz wspolczuje ksiezniczulce, ktora je by miala nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
to bedziesz musiala jej dac na imie Wanesa. polskie prawo mowi jasno - polska pisownia i spolszczanie. czyli nie Victoria, Nicola, Violetta a Iktoria, Nikola i Wioleta. wiec bedzie Wanesa. przyznaj sama, brzmi smiesznie. chyba, ze chcesz sie bawic w pisma do urzedu motywujace dlaczego takie a nie inne imie powinno zostac wprowadzone do wykazu imion polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanessa to niespotykane imie??"??????????? wrecz przeciwnie, koło bloku lata mnóstwo waness hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josiona, nie prawda, tak ma na imię córka mojej znajomej - Vanessa, nie było żadnych komplikacji przy rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abracham bielar
staraczka z topicu obok- takich debili jak ty powinno sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattison jest obleśny
:o fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxy
do asia88-84 Zalosna to jestes Ty ,a znane,staropolskie imiona to takie fajne,np.:Henryk,Jerzy,Jadwiga?Tych rodzicow jak nazwiesz z Twojego slownika wulgaryzmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
zaraz padne - a kiedy sie urodzilo dziecko? moja przyjaciolka wlasnie przy tym pracuje i przychodza mamusie z wymyslnymi imionami ale regulacja jest taka jak napisalam i powinni sie jej trzymac. ale zycie jest zyciem, za czekoladki, kawe, banknocik czasem i Vanessa przejdzie... ale w prawie jest jak napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .T
Moja znajoma nazwała syna "Rajan" i ja się śmieje do dziś. Po co imię "Vanessa"? Nie możesz jej dać na imię po prostu Kaśka, Anka, Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
zaraz padne - to zupelnie inna rozmowa. ta regulacja weszla jakos teraz, moze rok temu czy cos kolo tego wiec mala sie na nia nie zalapala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
swoja droga to rozumiem mamuski z zamilowaniem do zagranicznych imion. ja rozplynelam sie na dzwiek portugalskiego Lizete i Elizete (to pierwsze ladniejsze) i tak bym chciala nazwac swoja przyszla corke jesli takowa sie zdarzy. chociaz motywacje mam dobra, ze to po siostrze narzeczonego :P heh, a miala byc Ewa Marija po naszych mamach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
no co Ty, to juz dawno nawet w tv bylo. np. firmy tez nie moga rejetrowac wydziwionych nazw, musza je spolszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojhiygrydrgdgbfghnuhjkl.
no jak ma 11 lat to ma vanessa, bo PRAWO NIE DZIALA WSTECZ! wszystkei dzieci po wejsciu tej ustawy muszą mieć spolszczone imiona, ale te którym nadano imiona przed wejściem ustawy w życie zachowują je w takeij postaci jaką je dostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Betina wam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc
a Betina wam sie podoba a to zdrobnienie od betoniara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem takiego braku tolerancji.. kazdy ma prawo do takiego wyboru imienia dla dziecka juz ku sie podoba... czytajac wasze zakompleksione wpisy mam ochote wyprowadzic sie z tej zacofanej przez spolecznosc Polski :/ LUDZIE wiecej tolerancji i szacunku!!! Vanessa - Wanesa - w kazdej postaci brzmi ładnie i oryginalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikolid
Poszedłem z moją córką do lekarza, w poczekalni słyszę "VaneS Sa! VaneS Sa!", wyrwany z letargu patrzę kto mądry nadał takie imię swojemu dziecku? O dziwo, znam tą młodą kobitkę... delikatnie mówiąc OSIEDLOWA PATOLOGIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forma pierwotna
Vanessa buahahahaha Paradise? Ja pierdole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forma pierwotna
Wszystkie sztajmesy daja dzieciom takie pokraczne imiona ...kiedys krolowala Angelika. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie swego czasu naczytalam.
bo wg badan imiona pokroju Vanessa, Nikola, Angelika (Andżelika) daja rodzice o niskim statusie materialnym, z niskim wyksztalceniem...w ten sposob nie wiem moze podswiadomie chca jakos "podniesc status" wlasnie myslac ze w ten sposob dziecko bedzie sie wyroznialo bo ma "egzotyczne" imie :O dodam ze osoby z wyzszym wyksztalceniem daja archaiczne typu Amelia, Jan, Zofia etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie nazwę
córeczkę Zosia albo Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdaww
Vanessa, Angelika, Jessica i inne tego typu imiona nie wspominając już o Kevinie, Brajanie itp to śmieszne imiona zwłaszcza w połączeniu z polskimi nazwiskami był kiedyś taki artykuł chyba na onecie poczytaj i zobacz jaką niedźwiedzią przysługę byś dziecku takim imieniem wyrządziła to imię nie wywyższa a wręcz przeciwnie jest dowodem na kompleksy rodziców najlepsze są polskie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
A co ma tolerancja z tym wspólnego? Czy tolerancja oznacza, ze wszystko mi się podoba? Mnie to lata, jak kto nazwie dziecko, ale to nie znaczy, że nie uważam tego imienia za okropne. Mnie Vanesy, Nikole i Brajany kojarza się z patologia, niewykształconymi malolatami, które wpadły. Więc dla mnie to żaden powód do wywyższania się a raczej do wstydu. Ale nazwij dziecko jak chcesz, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×